تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله اسپیرال

 Ξ قیمت لوله اسپیرال 10 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:18
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس10اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس10اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس10اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 12 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:19
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس12اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس12اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس12اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه
4لوله اسپیرال 8تماس12اینچ8کیلوگرمکالوپکارخانه


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 16 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:20
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 20 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:21
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 24 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:22
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 26 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:23
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 28 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 30 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 32 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:25
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندواحد
1لوله اسپیرال 32 کالوپتماس32 اینچ.کالوپکیلوگرم


لوله اسپیرال چیست؟

لوله اسپیرال از ترکیباتی همچون: پلی اتیلن، فولاد و یا الیاف کربن تولید میشود، مزایای لوله اسپیرال نسبت به سایر انواع لوله بیشتر میباشد. همان‌گونه که از نام لوله اسپیرال مشخّص است، لوله اسپیرال دارای ساختاری مارپیچی هستند و در ساخت آن‌ها از ورق‌های فلزّی با ضخامت مختلف استفاده می شود. لوله اسپیرال فولادی در طی فرآیند یک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شود، لوله اسپیرال تک مرحله‌ای: فرآیند‌ آماده‌سازی ورق، شکل دهی ورق و جوشکاری زیر پودری درز داخلی و خارجی به صورت پی در پی صورت می‌گیرد و رایج‌ترین روش تولید این نوع لوله در جهان محسوب می‌شود.

لوله اسپیرال دو مرحله‌ای این روش دارای ۴ مرحله‌ی اصلی می‌باشد که عبارتند از آماده‌سازی ورق‌ها، شکل دهی آن‌ها، استفاده از جوشکاری GMAW برای جوشکاری درزها و جوش زیر پودری داخلی و خارجی. استفاده از این روش می‌تواند راندمان تولید لوله را به میزان قابل توجّهی افزایش دهد و مزیّت اصلی آن جدا بودن مرحله‌ی شکل دهی و جوشکاری نهایی با یکدیگر می‌باشد.

قیمت لوله اسپیرال

لوله 12 اسپیرال از کاربردهای فراوانی برخوردار است و به دلیل پایین بودن هزینه‌ی تولید آن امروزه از آن بطور گسترده‌ای در صنایع مختلف استفاده می‌شود. از جمله رایج‌ترین کاربردهای لوله اسپیرال عبارت است از: استفاده در صنایع گاز و نفت به منظور انتقال مایعات و گازهایی با دما و فشار متعادل، استفاده در فرآیند‌های آبرسانی شهری و استفاده در فرآیند‌های آبیاری کشاورزی اشاره کرد. همان‌گونه که مشاهده می‌کنید، بازده بالای این لوله‌ها موجب شده است تا امروزه از آن‌‌ها در فرآیند‌های مختلفی استفاده شود و لازم به ذکر است که جنس لوله اسپیرال می‌تواند بر اساس نوع مایعی که قرار است در داخل آن‌جریان پیدا کند متفاوت می‌باشد. مزایای لوله اسپیرال:

از جمله مهم‌ترین مزایای لوله اسپیرال می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برخورداری از خواص مکانیکی بالا
  • دارا بودن از صرفه‌ی اقتصادی در زمینه‌ی فرآیند‌های صنعتی و تولیدی
  • برخوردار بودن از یکنواختی مناسب در طول لوله اسپیرال
  • برخورداری از انعطاف‌پذیری بیشتر نسبت به سایر لوله اسپیرال در صورت نیاز به خم‌کاری
  • برخورداری از مقاومت مناسب در برابر ترک خوردگی و شکستگی در هنگام مواجهه با فشار سیّالات و مایعات

قیمت لوله اسپیرال

لوله اسپیرال در طول و قطر مختلف تولید و عرضه می شود. قیمت گذاری لوله اسپیرال بر مبنای ضخامت ورق، طول و ابعاد لوله، جنس ورق بکار رفته و همچنین کیفیت ساخت لوله اسپیرال انجام می شود. لوله اسپیرال به طور عمده در محدوده ضخامت 8 تا 15 و قطر 400 تا 2500 میلیمتر از جنس ورق فولاد کربنی ساخته می شوند، اصلی ترین دلایل محبوبیت لوله اسپیرال سهولت در فرآیند تولید این لوله می باشد. بدین صورت که با توجه به اینکه لوله اسپیرال از ورق کویل فولادی تولید می گردند، می توانند در هنگام تولید از یک ورق کویل عرض ۱متر و نیم به راحتی بیش از ۳۰ سایز لوله اسپیرال را تولید نمود. در فرآیند تولید لوله اسپیرال با توجه به شکل مارپیچ این لوله ها این لوله ها می توانند با گیج بندی دستگاه اسپیرال زن در کارخانجات تولید لوله اسپیرال به راحتی به سایز گوناگون لوله تبدیل گردد، این در حالی است که این فرآیند برای لوله اسپیرال امکان پذیر نمی باشد.

از دیگر دلایل محبوبیت این لوله ها، تامین این لوله ها می باشد. برای مثال شما اگر لوله اسپیرال سایز بالا و ضخامت خاص نیاز داشته باشید، برای بدست آوردن لوله های درزمستقیم، نیاز به ثبت سفارش از کارخانه های تولید ورق و در نهایت ثبت سفارش در کارخانجات تولید لوله و تا رسیدن به محصول نهایی پروسه ای بین ۴ تا ۶ ماه را می بایست سپیری نماید. این در حالی است که برای تولید لوله های اسپیرال کافی است که دهنده ی خروجی دستگاه تولید لوله اسپیرال را تنگ تر کرده یا گشادتر کرده تا به سایز مورد نظر برسیم. سپس ورق با زاویه ی خاص همان سایز اینچ وارد دستگاه شده و لوله به راحتی استحصال می گردد. شما می توانید به منظور اطلاع از قیمت لوله اسپیرال به سایت مراجعه کنید و یا جهت خرید لوله اسپیرال با کارشناسان واحد لوله اسپیرال با شرکت در تماس باشید.

راهنمای خرید لوله اسپیرال

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله اسپیرال ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

لوله اسپیرال 120 اینچ از کارخانه‌ها و برندهای معتبر ازجمله کالوپ، ایران اسپیرال، اصفهان، آذربایجان، قم و تهران، طبق سفارش مشتری همراه با مشاوره تلفنی، تولید و ارائه می‌شود.

لوله اسپیرال می تواند در آلیاژ گوناگون مورد کاربرد و مصرف قرار بگیرد. لوله اسپیرال معمولا در آلیاژ درخواستی مشتریان گرامی تولید می گردد و این آلیاژ ها در بازار ایران معمولا آلیاژ های ST37 – ST52 – S235JR – S355JR می باشد، اما خریداران می توانند این نوع لوله ها را با آلیاژ های دیگری را نیز جهت تولید به شرکت سفارش دهند. از این نوع لوله ها با آلیاژ های ST37 و S235JR جهت پروژه های آبرسانی با فشار پایین و از لوله اسپیرال با متریال ST52 جهت پروژه های انتقال که فشار سیال داخل خطوط لوله بالاتر از حد استاندارد می باشد، استفاده می شود. برای این لوله اسپیرال که در استراکچر های شمع کوبی مورد کاربرد قرار می گیرند نیز آلیاژ بسیار اهمیت داشته و برای آن لوله ها نیز آلیاژ ST52 توصیه می گردد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .