تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت قوطی گالوانیزه

تاریخ به روز رسانی :1403/03/248:21
کدشرحقیمتسایزقوطیضخامتوزن هر شاخه(kg)طول شاخهواحدمحل بارگیری
1قوطی گالوانیزه52,32520*2028.26کیلوگرمکارخانه
2قوطی گالوانیزه52,32540*40216.26کیلوگرمکارخانه
3قوطی گالوانیزه52,32580*40224.46کیلو گرمکارخانه
4قوطی گالوانیزه52,32560*60224.46کیلوگرمکارخانه
5قوطی گالوانیزه52,32570*70228.56کیلو گرمکارخانه
6قوطی گالوانیزه52,32580*80232.56کیلوگرمکارخانه
7قوطی گالوانیزه50,96020*202.510.256کیلو گرمکارخانه
8قوطی گالوانیزه50,96040*402.520.256کیلوگرمکارخانه
9قوطی گالوانیزه50,96080*402.530.56کیلو گرمکارخانه
10قوطی گالوانیزه50,96060*602.530.56کیلوگرمکارخانه
11قوطی گالوانیزه50,96070*702.535.66کیلو گرمکارخانه


قوطی گالوانیزه چیست؟

قوطی گالوانیزه الکترولیتی، باید فلزات را در محلولی حاوی ترکیب «سولفات روی» یا «سیانید» فرو ببرید. این ترکیبات را همان الکترولیت می گویند که خاصیت اسیدی داشته و در پایان کار، این مقطع با روکش روی را ایجاد می کند. پوشش قوطی گالوانیزه، از چند لایه تشکیل شده که نزدیک ترینشان به فلز پایه، ترکیبی از آهن-روی می باشد. این لایه ها ادامه دارند تا جایی که در لایه آخر قوطی گالوانیزه با روی خالص برای ما قابل مشاهده است. ساختار این پروفیل باعث شده کارایی بالایی داشته باشند.

قیمت قوطی گالوانیزه
اما به طور معمول نمونه ۱٫۲۵ میلی متری قوطی گالوانیزه، را برای درب و پنجره منازل مسکونی به صورت فلز هایی تقویت شده بکار می برند. البته این اندازه ها برای ساختمان هایی خوب است که ارتفاع کمی دارند، برای مجتمع هایی با تعداد طبقات بالا به علت زیاد شدن فشار های باد باید از پنجره های دو جداره ای استفاده کنند که ضخامتشان بیشتر باشد. دوجداره کردن پنجره های دارای قوطی گالوانیزه، برای این کار بر روی پنجره های upvc یراق آلاتی را بر روی قطعه های تقویت شده، می بندند، این کار باعث می شود تا هم میزان مقامت را افزایش دهند و هم مانع سقوط کردن بازشوی این پنجره ها در ارتفاعات شوند. در قرن حاضر، شکل گیری و ساختن تجهیزات صنعتی توسط دستگاه هایی کاملا اتوماتیک انجام می گیرد. با توجه به استفاده های فراوان و مزیت هایی که پروفیل گالوانیزه دارد، در مدل ها و سایز بندی های متنوعی ساخته شده است که به این ترتیب می باشند:
۱- قوطی گالوانیزه F47
۲- قوطی گالوانیزه UH36
۳- قوطی گالوانیزه U48
۴- قوطی گالوانیزه C70
۵- قوطی گالوانیزه C50
۶- قوطی گالوانیزه U70
۷- قوطی گالوانیزه C100
۸- پروفیل گالوانیزه فلنچ
پروفیل ها معمولا از فلزات و آهن آلاتی ساخته شده اند که طول زیادی دارند و در تمام این طول، دارای مقاطعی یکسان و ثابت هستند. متناسب با نیاز های مشتریان، پروفیل ها دارای مقاطع متنوعی مثل مربع، مستطیل و... می باشند که بیشترین استفاده آنها برای صنایع ساختمانی، راه سازی و ساخت خودرو هاست. در یک دسته بندی، پروفیل ها را به دو گروه تفکیک می کنند:
۱- پروفیل باز
۲- پروفیل بسته
قوطی گالوانیزه به چند روش تولید می شود، قوطی گالوانیزه را طی مراحلی با انجام فعالیت های الکتریکی، شیمیایی و یا مکانیکی برای فلزاتی هم چون فولاد ها و آهن آلات به کار می برند. برای گالوانیزاسیون پروفیل چند روش وجود دارد که عبارتند از:
الف) تولید به روش گرم
ب) ایجاد آن با الکترولیت
پ) تولید به روش حرارتی

قیمت قوطی گالوانیزه

قیمت قوطی گالوانیزه، قیمت روز قوطی گالوانیزه، قیمت انواع قوطی گالوانیزه، خرید قوطی گالوانیزه، فروش قوطی گالوانیزه، قیمت قوطی گالوانیزه در تهران را در جداول سایت بروز رسانی کرده ایم همچنین می توانید با کارشناسان فروش آهن آنیل در ارتباط باشید.
قوطی گالوانیزه به عنوان یکی از پرکاربُردترین تجهیزات در ساختمان سازی و صنعت کاربردهای فراوانی دارد. گالوانیزه کردن یعنی آهن یا فولاد تولید شده توسط مذاب پوشش داده شوند تا کارایی بالا تری داشته باشند.
قوطی گالوانیزه توسط کارخانه‌های مختلفی در ایران تولید می‌شود که معمولا بر حسب کارخانه تولید کننده، قیمت‌های متفاوتی دارند. بزرگترین نقطه ضعفی که این محصول دارد، خاصیت زنگ زدگی آن است. به همین منظور از پوشش قوطی گالوانیزه گرم استفاده می‌کنند که آن هم به صورت غوطه ورسازی گالوانیزه است.
قوطی گالوانیزه به دلیل خواص زیادی که دارد، به عنوان یکی از پرفروش‌ترین جنس‌های پروفیل شناخته می‌شود. کیفیت، نوع ورق مورد استفاده در ساخت، ابعاد و کارخانه تولید کننده از جمله پارامترهای مهم در قیمت قوطی گالوانیزه است.
فروش قوطی گالوانیزه یکی از خدماتی است که در شرکت بازرگانی اصفهان آهن انجام می‌شود. برای خرید قوطی گالوانیزه و اطلاع از قیمت روز پروفیل گالوانیزه، می‌توانید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.
همان طور که در جدول مشاهده می‌کنید، لیست قیمت قوطی گالوانیزه در سایز، ضخامت و وزن‌های مختلف قابل مشاهده است. برای داشتن یک خرید حرفه‌ای می‌توانید با کارشناسان ما مشورت کنید.


راهنمای خرید قوطی گالوانیزه

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ قوطی گالوانیزه ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.
پس از استعلام قیمت محصول توسط شما، کارشناسان فروش قوطی گالوانیزه ، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک آهن آنیل دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری اقدام می‌کند.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .