تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی استنلس استیل

 

تاریخ به روز رسانی:1403/04/289:02
کدشرحقیمتسایزوزن هر شاخه(kg)کارخانهطول(m)واحدمحل بارگیری
1ناودانی استنلس استیل گرید 304260,0006000*5031استیل مرکزی6کیلوگرمکارخانه
2ناودانی استنلس استیل گرید 304260,0006000*6032استیل مرکزی6کیلوگرمکارخانه
3ناودانی استنلس استیل گرید 304260,0006000*8047.5استیل مرکزی6کیلوگرمکارخانه
4ناودانی استنلس استیل گرید 304260,0006000*10060استیل مرکزی6کیلوگرمکارخانه
5ناودانی استنلس استیل گرید 304260,0006000*12078استیل مرکزی6کیلوگرمکارخانه


ناودانی استنلس استیل مرکزی چیست؟

یکی از انواع مختلف سازه هایی که در صنایع متفاوت به کار می رود و برای بسیاری از افراد آشناست ناودانی است. ناودانی یک چیز شبیه به یو انگلیسی است که از جنس های مختلفی تولید می گردد. این پروفیل به دلیل این که توخالی است به نام ناودانی که از ندو گرفته شده است شهرت یافته است. ناودانی برای صنایع مختلفی کاربرد دارد و در بازار رقابتی تولید این محصول، کیفیت و استحکام حرف اول رایم زند.

ناودانی استنلس استیل مرکزی یکی از انواع ناودانی است که توسط شرکت ما تولید و عرضه می شود. این ناودانی از ورق گالوانیزه تولید می شود و زمینه کاربردی ان با انواع مشابه ناودانی موجد درد بازار نیز متفاوت است. چنان چه قصد خرید ناودانی استنلس استیل مرکزی را دارید به شما پیشنهاد می کنم درباره قیمت، وزن و کاربرد آن اطلاعات کافی به دست بیاورید. در این مقاله به سوالات شما به طور کامل پاسخ خواهیم گفت.

قیمت ناودانی استنلس استیل

قیمت ناودانی استنلس استیل مرکزی

یکی از مهم ترین عواملی که در قیمت ناودانی استنلس استیل مرکزی تاثیر گذار است جنس می باشد. این ناودانی از جنس فولاد ضد زنگ و خش است که به طور گسترده ای عمر مفید بالایی دشاته و در برابر ضربه و خراش نیز مقاوم است. همچنین استحکام بالا و کیفیت مناسب نیز از ویژگی های این ناودانی است که به طور مستقیم در جنس آن تاثیر گذار است.

همچنین وزن، ابعاد و نوسانات بازار ارز نیز در قیمت ان تاثیر گذار است. بخشی از مواد اولیه مصرفی تولید این ناودانی از طریق کشور های اروپایی تامین می شود که برای خرید آن بر اساس واحد دلار اقدام می شود. به همین دلیل تفاوت های قیمتی روزانه دلار بر قیمت لحظه ای ناودانی استنلس استیل مرکزی نیز تاثیر گذار است. اقدام به خرید از تولید کننده یا نمایندگی های مجاز می تواند در به دست اوردن قیمت واقعی بهتر باشد.

کاربرد ناودانی استنلس استیل مرکزی

همان طور که گفته شد ناودانی استنلس مرکزی از ورق گالوانیزه تولید می شود. ویژگی مهم این ورق استحکام بالا و ضد زنگ بودن ان است. به همین دلیل است که از ان در صنایع شیمیایی و صنعتی بسیار استفاده می شود چرت که در مجاورت مستقیم با این مواد زنگ نمی زند و از بین نمی رود.

زمین های متفاوت استفاده از ناودانی استنلس مرکزی عبارت اند از:

در ساخت قفسه های فلزی کارایی بالایی دارد.

 در محیط های باز نیز به کار می آید.

برای استفاده در شرکت های صنایع غذایی نیز مفید است.

وزن ناودانی استنلس استیل مرکزی

ناودانی استنلس استیل مرکزی به خاطر این که مقاوم است وزن متفاوتی نیز دارد. انواع مختلف ناودانی به طو کلی از یک استاندار به نام جدول اشتال متاثر هستند که عبارت اند از:

چنانچه وزن ناودانی از جدول اشتال پایین تر باشد بدان ناودانی استنلس استیل مرکزی سبک می گویند و چنان چه از سطح جدول اشتال سنگین تر باشد بدان ناودانی سنگین می گویند. به همین دلیل نیاز است تا با اصطلاحات طرح شده به طور کامل آشنایی داشته باشید تا یک خرید مرتبط با نیاز خود را انجام دهید. همچنین قبل از خرید این ناودانی می توانید با کارشناسان مرکز فروش آهن آنیل نیز به طور کامل صحبت کرده و اطلاعات بیش تری درباره ناودانی استنلس استیل مرکزی به دست بیاورید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .