لیست وزن

   

  قیمت میلگرد زیگزاگ

    

  تاریخ به روز رسانی :8:311402/09/08
  کدشرحقیمتحالتسایز
  1زیگزاگ سایز 50 سانتی متر24,860شاخه50
  2زیگزاگ سایز 55 سانتی متر24,860کلاف55
  3زیگزاگ سایز 60 سانتی متر24,860کلاف60
  4زیگزاگ سایز 65 سانتی متر24,860کلاف65
  5زیگزاگ سایز 70 سانتی متر24,860کلاف70
  6زیگزاگ سایز 75 سانتی متر24,860کلاف75
  7زیگزاگ سایز 80 سانتی متر24,860کلاف80
  8زیگزاگ سایز 85 سانتی متر24,860کلاف85
  9زیگزاگ سایز 90 سانتی متر24,860شاخه90
  10زیگزاگ سایز 95 سانتی مترتماس بگیریدشاخه95


   

  اگر تا به حال برای خرید مصالح و لوازم ساخت و ساز ساختمان ها به بازار مراجعه نموده باشید متوجه خواهید شد که، میلگرد های متفاوت و متنوعی در بازار وجود دارند که مورد استفاده قرار می ‌گیرند. در این میان میلگرد زیگزاگ هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا ساختار آن به صورتی می باشد که وزن بسیار زیادی تحمل می کند بنابراین یکی از بهترین انواع میلگرد برای ساخت و ساز است.

  نحوه ساخت میلگرد زیگزاگ کمی با میلگرد های دیگر متفاوت می باشد. از این رو طبیعی است که در کارخانه های مختلف تولید و عرضه شود. خوشبختانه ایران در تولید میلگرد زیگزاگ بسیار موفق بوده و نیازی به واردات میلگرد نیست. در ادامه این مطلب قصد داریم شما رو با میلگرد زیگزاگ بیش تر آشنا کنیم. در ادامه شما می توانید اطلاعاتی در مورد قیمت، کاربرد و وزن میلگرد زیگزاگ داشته باشید.

  قیمت میلگرد زیگزاگ

  کاربرد میلگرد زیگزاگ

  مصالحی که برای ساخت و ساز ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند گل به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه تغییراتی استفاده می شوند اما در برخی دیگر به همان صورت قابل استفاده نیستند و باید در آن ها تغییراتی ایجاد نمود.

  میلگرد زیگزاگ هم از این دسته است. در واقع میلگرد زیگزاگ که به آن خرپا گفته می شود با شکلی که دارد به حالت زیگزاگی و پایه دار در مصالح فرو رفته استحکام ویژگی را در ساختمان ایجاد می کند. در واقع عمده کاربرد میلگرد زیگزاگ در ساختمان سازی و ساخت خانه ها طبقات بسیار زیاد و بلند است.

  زیرا استحکام و مقاومت آن به حدی است که ساختمان را در برابر هر گونه عوامل و خطرات محفوظ نگه می دارد. بنابراین اگر می‌ خواهید مقاومت ساختمان خود را تضمین کنید بهتر است از میلگرد زیگزاگ استفاده کنید. در این صورت از استحکام و پایداری آن اطمینان حاصل خواهید نمود.

  قیمت میلگرد زیگزاگ

  قطعاً برای مشتریان قیمت محصول بسیار مهم است زیرا می خواهند بدانند که آیا بودجه خرید دارند؟ و تا چه حد می توانند برای آن هزینه کنند. در پاسخ به چنین سوالاتی باید حتماً استعلام قیمت بگیرند. زیرا در بازار قیمت ها مدام در حال نوسان هستند و آن هم به خاطر عوامل سیاسی و اقتصادی و تاثیرات آن بر روی بازار است. اما در هر صورت قیمت میلگرد زیگزاگ به عوامل زیر بستگی دارد:

  • ابعاد و طول میلگرد زیگزاگ
  • وزن میلگرد زیگزاگ
  • شرکت تولید کننده یا برند آن
  • تعداد و مقدار مورد نیاز مشتری
  • ضخامت میلگرد زیگزاگ

  البته که اگر مساحت و وسعت محل ساخت و ساز شما بزرگ باشد قطعاً برای استحکام بیش تر به میلگرد زیگزاگ فراوان نیاز دارید تا بتوانید این است که مقاومت را به طور اصولی اجرا کنید. از این رو می ‌توانید میلگرد زیگزاگ مورد نظر خود را با ابعاد و طول مورد نظر خود تولیدکنندگان سفارش دهید و پس از مدت کوتاهی در محلی مناسب تحویل بگیرید. البته که نحوه استفاده و نصب میلگرد زیگزاگ در ساختمان ها نیازمند مهندسین و افراد با مهارت و آگاه است.

   


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .