تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد زیگزاگ

  

تاریخ به روز رسانی :1403/01/298:31
کدشرحقیمتحالتسایز
1زیگزاگ سایز 50 سانتی متر29,545شاخه50
2زیگزاگ سایز 55 سانتی متر29,545کلاف55
3زیگزاگ سایز 60 سانتی متر29,545کلاف60
4زیگزاگ سایز 65 سانتی متر29,545کلاف65
5زیگزاگ سایز 70 سانتی متر29,545کلاف70
6زیگزاگ سایز 75 سانتی متر29,545کلاف75
7زیگزاگ سایز 80 سانتی متر29,545کلاف80
8زیگزاگ سایز 85 سانتی متر29,545کلاف85
9زیگزاگ سایز 90 سانتی متر29,545شاخه90
10زیگزاگ سایز 95 سانتی مترتماس بگیریدشاخه95


 

اگر تا به حال برای خرید مصالح و لوازم ساخت و ساز ساختمان ها به بازار مراجعه نموده باشید متوجه خواهید شد که، میلگرد های متفاوت و متنوعی در بازار وجود دارند که مورد استفاده قرار می ‌گیرند. در این میان میلگرد زیگزاگ هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. زیرا ساختار آن به صورتی می باشد که وزن بسیار زیادی تحمل می کند بنابراین یکی از بهترین انواع میلگرد برای ساخت و ساز است.

نحوه ساخت میلگرد زیگزاگ کمی با میلگرد های دیگر متفاوت می باشد. از این رو طبیعی است که در کارخانه های مختلف تولید و عرضه شود. خوشبختانه ایران در تولید میلگرد زیگزاگ بسیار موفق بوده و نیازی به واردات میلگرد نیست. در ادامه این مطلب قصد داریم شما رو با میلگرد زیگزاگ بیش تر آشنا کنیم. در ادامه شما می توانید اطلاعاتی در مورد قیمت، کاربرد و وزن میلگرد زیگزاگ داشته باشید.

قیمت میلگرد زیگزاگ

کاربرد میلگرد زیگزاگ

مصالحی که برای ساخت و ساز ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند گل به صورت مستقیم و بدون هیچ گونه تغییراتی استفاده می شوند اما در برخی دیگر به همان صورت قابل استفاده نیستند و باید در آن ها تغییراتی ایجاد نمود.

میلگرد زیگزاگ هم از این دسته است. در واقع میلگرد زیگزاگ که به آن خرپا گفته می شود با شکلی که دارد به حالت زیگزاگی و پایه دار در مصالح فرو رفته استحکام ویژگی را در ساختمان ایجاد می کند. در واقع عمده کاربرد میلگرد زیگزاگ در ساختمان سازی و ساخت خانه ها طبقات بسیار زیاد و بلند است.

زیرا استحکام و مقاومت آن به حدی است که ساختمان را در برابر هر گونه عوامل و خطرات محفوظ نگه می دارد. بنابراین اگر می‌ خواهید مقاومت ساختمان خود را تضمین کنید بهتر است از میلگرد زیگزاگ استفاده کنید. در این صورت از استحکام و پایداری آن اطمینان حاصل خواهید نمود.

قیمت میلگرد زیگزاگ

قطعاً برای مشتریان قیمت محصول بسیار مهم است زیرا می خواهند بدانند که آیا بودجه خرید دارند؟ و تا چه حد می توانند برای آن هزینه کنند. در پاسخ به چنین سوالاتی باید حتماً استعلام قیمت بگیرند. زیرا در بازار قیمت ها مدام در حال نوسان هستند و آن هم به خاطر عوامل سیاسی و اقتصادی و تاثیرات آن بر روی بازار است. اما در هر صورت قیمت میلگرد زیگزاگ به عوامل زیر بستگی دارد:

  • ابعاد و طول میلگرد زیگزاگ
  • وزن میلگرد زیگزاگ
  • شرکت تولید کننده یا برند آن
  • تعداد و مقدار مورد نیاز مشتری
  • ضخامت میلگرد زیگزاگ

البته که اگر مساحت و وسعت محل ساخت و ساز شما بزرگ باشد قطعاً برای استحکام بیش تر به میلگرد زیگزاگ فراوان نیاز دارید تا بتوانید این است که مقاومت را به طور اصولی اجرا کنید. از این رو می ‌توانید میلگرد زیگزاگ مورد نظر خود را با ابعاد و طول مورد نظر خود تولیدکنندگان سفارش دهید و پس از مدت کوتاهی در محلی مناسب تحویل بگیرید. البته که نحوه استفاده و نصب میلگرد زیگزاگ در ساختمان ها نیازمند مهندسین و افراد با مهارت و آگاه است.

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .