تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

تاریخ به روز رسانی :1403/03/108:40
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 12 ساده A1 آذر گستر سدید26,68812شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
2میلگرد 14 ساده A1 آذر گستر سدید26,68814شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
3میلگرد 16 ساده A1 آذر گستر سدید26,68816شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
4میلگرد 18 ساده A1 آذر گستر سدید26,68818شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
5میلگرد 18 ساده A1 آذر گستر سدید26,68818شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
6میلگرد 20 ساده A1 آذر گستر سدید26,68820شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
7میلگرد 22 ساده A1 آذر گستر سدید26,68822شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
8میلگرد 25 ساده A1 آذر گستر سدید26,68825شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم
9میلگرد 28 ساده A1 آذر گستر سدید26,68828شاخه 12 متریA1کارخانه آذر گستر سدیدکیلوگرم


 

میلگرد ساده آذر گستر سدید با قرار گرفتن در کنار بتن می تواند مکمل عالی برای ساختمان سازی باشد که می توان به راحتی ساختمانی قوی و محکم را ساخت. این میلگردها ، در ساختمان سازی برای کف ساختمان ها و یا حتی ستون ها به کار می روند. با توجه به افزایش قیمت میلگرد ساده، شاهد تاثیر آن در گران شدن مسکن و واحدهای تجاری هستیم.

قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

میلگرد ساده آذر گستر سدید چیست؟

میلگرد ساده آذر گستر سدید، میله هایی از جنس فولاد می باشند و اندازه و سایز های متفاوت آن ها در بازار عرضه شده اند. میلگرد ساده آذر گستر سدید، این میله های فلزی دارای فضا ساز هایی می باشند که به آنها اسپیسر گفته می شود. اسپیسر ها معمولا قطعه ای هستند که از جنس بتن، فلز و یا چوب و پلاستیک می باشند و کاربرد آن ها این است که به صورت مداوم یا در بین میلگردها و یا بین قالب و بتن و میلگرد ها قرار می گیرند. شاید این سوال برای افراد پیش بیاید که هدف نصب اسپیسر این میلگردها چه چیزی است؟ در پاسخ آن ها می‌توانیم بگوییم که باعث می شود میلگرد ها نتوانند تکان بخورند و جا به جا شوند، نهایت باعث می‌شوند که طول عمر بتن ها بالا برود.

معرفی کارخانه میلگرد ساده آذر گستر سدید

به مرور زمان، ساخت و استفاده کردن از میلگرد های ساده در بین افراد رواج زیادی پیدا کرد. در ادامه این رواج ها و اتفاقات، شرکت هایی به وجود آمدند که با تولید توانستند آن ها را در بین شرکت های ساخت و ساز پراکنده کنند. از این شرکت ها، می توانیم به شرکت صنایع فولادی آذر گستر سدید اشاره کنیم. این شرکت در سال هزارو سیصد و نود شروع به فعالیت کرد و بهره برداری شد که در شهرک صنعتی شمس آباد در تهران مستقر می باشد. این شرکت توانسته است به مدت هفت سال، به صورت خوب و عالی، در زمینه ساخت میلگرد ها به فعالیت بپردازد. این کارخانه توانسته است روزانه چهار هزار و چهارصد تن میلگرد را بسازد و به بازار عرضه کند. دارای میلگرد های ۱۰/۱۲/۱۳/۱۸الی ۳۲می باشد، همچنین علاوه بر ساخت و عرضه میلگرد ها با ابعاد مختلف، در زمینه ساخت تسمه های صنعتی فعالیت دارد.

آشنایی با میلگرد ساده فولاد آذر گستر سدید

میلگرد ساده آذر گستر سدید جنس فولاد کربنی، به نام های دیگری مانند: نوار سیاه معروف می باشند. که وجود این مدل از میلگرد ها در بازار  رونق بیش تری دارد و متداول تر است. اما همان طور که میلگرد ساده آذر گستر سدید فولادی دارای مزیت ها و ویژگی ها هستند، دارای معایبی نیز می باشند. برای مثال: میلگرد های فولادی، سازندگی زیادی با رطوبت ندارند و اگر در رطوبت قرار بگیرند، مقاومت و سختی خود را از دست می دهند و باعث زنگ زدگی می شوند. پس این نوع میلگرد ها برای منطقه هایی که رطوبت بالا دارند، مناسب و قابل پیشنهاد نمی باشند. در اصل این فولاد همان اپوکسی است که به صورت پوشش در میلگرد ها قرار گرفته است.

میلگرد ساده آذر گستر سدید چه ویژگی هایی دارد؟

میلگرد هایی، با نام میلگرد های ساده وجود دارند، این میلگرد ها نقش مهمی در اندازه گرفتن و تشخیص واحد ها دارند. از پر کاربردترین میلگرد ها که برای ساخت و ساز ها استفاده می شوند، میلگرد ساده آذر گستر سدید هستند. میلگرد ساده آذر گستر سدید دفترچه هایی با عنوان شناسنامه دارند، در این شناسنامه ها مشخصات میلگرد را درج کرده اند. طبق وجود داشتن این شناسنامه ها، افراد به راحتی می توانند میلگرد ساده آذر گستر سدید مناسب کار خود را خریداری کنند. میلگرد هایی که آج ندارند، ساده نامیده می شوند. اکثرا کاربرد میلگرد ساده آذر گستر سدید، برای ساختن ساختمان ها هستند. چرا که کاربرد های آنان فراوان است. پس می توانیم به راحتی بگوییم که حوزه استفاده میلگرد های آج دار در ساختمان سازی است. اما در نقطه مقابل آن در صنعت بیش تر از میلگرد ساده آذر گستر سدید استفاده می کنند.

مجموعه میلگرد های ساده آذر گستر سدید چگونه فعالیت می کند؟

میلگرد ساده آذر گستر سدید به طور کلی دویست میلی متر می باشند، همچنین قابلیت های مقاومتی آن ها برای کشش سیصد و شصت نیوتون بر میلی متر است. این تعداد مبتنی بر این است که این میلگرد ها می توانند بتن های استفاده شده ساختمان ها را سخت و پر قدرت تر کنند. در شناسنامه این میلگرد ها، قطری نوشته شده است که در اصل قطر اسمی است. میلگرد ساده آذر گستر سدید از نظر چند چیز تقسیم بندی می شوند: از نظر: جنس، قطر، ظاهر و... .

وزن و قیمت میلگرد ساده آذر گستر سدید

میلگرد ها اکثرا دارای قیمت های به روزی هستند. که در شرکت های متفاوت، قیمت های متفاوت هم عرضه می شوند. در جداول فوق به برخی از میلگرد ها  از جمله قیمت و وزن میلگرد ساده آذر گستر سدید پرداخته ایم.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .