تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوازم داربست

 

تاریخ به روز رسانی :1403/04/288:30
کدشرحقیمتواحدمحل بارگیری
1اتصال داربست 17 سانتی متری34,500عددتهران
2اتصال داربست 20 سانتی متری37,900عددتهران
3مغزی داربستتماس عددتهران
4بست داربستی سبک ایران بستتماس عددتهران
5بست داربستی سنگین ایران بستتماس عددتهران
6رابط 20 سانتیتماس عددتهران
7 بست آهنگیر Hتماس عددتهران
8بست داربستی سنگینتماس عددتهران


لوازم داربست چیست؟

اتصال‌ بین داربست‌ به کمک لوازم داربست صورت میگیرد. کیفیت لوازم داربست از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که باعث استحکام و نصب سریع داربست می‌شود و باید به روشی باشد که بتواند داربست را به خوبی مهار کند. لوازم داربست به عنوان جزء جدایی ناپذیر از داربست، از محصولات فولادی پرکاربرد هستند که نصب و اجرای آن‌ به توانایی و مهارت خاصی نیازمند است.

انواع لوازم داربست شامل،H بست آهنگیر، بست داربستی سبک، رابط 17 سانتی، بست داربستی سنگین، رابط 20 سانتی، بست گردون و مغزی داربست در مقادیر دلخواه با توجه به نیازهای مشتریان قابل سفارش است.

داربست از دو قسمت اصلی لوله ها و بست لوله داربستی تشکیل شده است. همانطور که مشخص است لوازم داربست جهت استفاده و سهولت در انجام اجرای کار داربست است.

در واقع لوازم داربست جزئی جداناپذیر از داربست محسوب می شود، به این دلیل که اتصالاتی که با داربست صورت می‌گیرد با این لوازم انجام می‌شود. کیفیت این لوازم باید طوری باشد که بتواند داربست را به خوبی مهار کند. بسته به نوع داربست موردنیاز از نظر ارتفاع ، تعداد طبقات ، وزن بار و مدت استقرار سازه باید از بست لولهداربستی و لوله مناسب استفاده کرد.

بست لوله داربستی به پنج دسته تقسیم می شود:

 • بست ها
 • بست اتصال
 • بست H و یا آهنگیر
 • بست چهار پیچ گردان
 • بست مغزی
 • بست کفی
 • بست تک پیچ
 • بست فلزی چهار پیچه (فولادی)
 • بست فلزی چرخشی
 • بست کمکی یا نگهدارنده
 • بست کلاهکی(مخصوص ایجاد سقف)
 • بست زبانه ای یا پیوندی

قیمت لوازم داربست

قیمت لوازم داربست به عوامل مختلفی مانند نوع ورق استفاده شده لوازم داربست در ضخامت و سازهای مختلف قیمت گذاری لوازم داربست به عنوان یکی از پرکاربردترین تجهیزات در صنعت کاربرد فراوان دارد.

قیمت لوازم داربست مانند رابط 17 سانتی، مغزی داربست، بست تک پیچ، H بست، بست گردون، بست داربستی سنگین، رابط 20 سانتی، بست داربستی را میتوانید در سایت ملاحظه کنید.

لوازم داربست ایران بست،فولاد بست،فولادسازان و...باتوجه به درخواست شما موجود می باشد. دریافت سفارش و فروش انواع لوازم، تجهیزات و اتصالات داربست نظیر بست چهارپیچ سبک و سنگین، رابط، مغزی، بست گردون، بست H از مارک های متنوع و به شرط اصل بودن برند. انواع تجهیزات داربست با برندهایی نظیر ایران بست، فولادبست و فولادسازان در مقادیر دلخواه، بسته به نیاز مشتری تولید و عرضه می‌شود. بهترین پیشنهاد قیمت با توجه به محل تخلیه شما ارائه می‌شود.

برای اینکه به قیمت لوازم داربست فلزی دسترسی داشته باشید، می‌توانید به جداول قیمت مراجعه کنید. با توجه نوسانات بازار، قیمت‌ روز لوازم داربست به صورت لحظه‌ای و روزانه توسط کارشناسان ما به‌روز می‌شوند.

پس از استعلام قیمت لوازم داربست ، مشخصات محصول، زمان بارگیری و تحویل و همچنین شرایط پرداخت به شما اطلاع داشته می‌شود. قیمت‌ها بر اساس تعداد و بدون احتساب ارزش افزوده است.

راهنمای خرید لوازم داربست

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوازم داربست ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. اگر قصد خرید لوازم داربست را دارید، کارشناسان فروش در زمینه انتخاب محصول مناسب در خدمت شما خواهند بود.

برای خرید از این سایت تنها کافی است که محصول مورد نظر خود را از لیست قیمت ها انتخاب کنید و از این طریق به سبد خرید بیافزاید یا با شماره تماس های شرکت تماس بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .