تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق آجدار

Ξ قیمت شیت آجدار پرسی

تاریخ به روز رسانی :1403/01/2910:00
کدشرحقیمتابعادحالتنوع ورقمحل بارگیریکارخانه
1ورق آجدار پرسی ضخامت 3 میلیمتر42,3002*1شیتپرسیکارخانهاصفهان
2ورق آجدار پرسی ضخامت 2.5 میلیمتر40,3002*1شیتپرسیکارخانهاصفهان
3ورق آجدار پرسی ضخامت 2.5 میلیمتر40,3002.50*1.25شیتپرسیکارخانهاصفهان
4ورق آجدار پرسی ضخامت 2 میلیمتر40,0002.50*1.25شیتپرسیکارخانهاصفهان
5ورق آجدار پرسی ضخامت 2 میلیمتر40,8002*1شیتپرسیکارخانهاصفهان
6ورق آجدار پرسی ضخامت 3 میلیمترتماس2*1شیتپرسیبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
7ورق آجدار پرسی ضخامت 3 میلیمترتماس2.50*1.25شیتپرسیبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
8ورق آجدار پرسی ضخامت 3 میلیمترتماس2.50*1.25شیتپرسیکارخانهاصفهان
9ورق آجدار پرسی ضخامت 2 میلیمترتماس2*1شیتپرسیبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
10ورق آجدار پرسی ضخامت 2 میلیمترتماس2.50*1.25شیتپرسیبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
11ورق آجدار پرسی ضخامت 2.5 میلیمترتماس2*1شیتپرسیبنگاه اصفهانفولاد مبارکه


Ξ قیمت ورق آجدار فابریک

تاریخ به روز رسانی :1403/01/2910:01
کدشرحقیمتضخامت(mm)ابعادحالتنوع ورقمحل بارگیریکارخانه
1ورق آجدار فابریک ضخامت 3 میلیمترتماس32.5*1.25شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
2ورق آجدار فابریک ضخامت 3 میلیمتر46,03632*1شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
3ورق آجدار فابریک ضخامت 4 میلیمترتماس41.25*6شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
4ورق آجدار فابریک ضخامت 4 میلیمتر46,03641.5*6شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
5ورق آجدار فابریک ضخامت 5 میلیمترتماس51.5*6شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه
6ورق آجدار فابریک ضخامت 6 میلیمترتماس61.5*6شیتفابریکبنگاه اصفهانفولاد مبارکه


 

 

ورق آجدار چیست؟

ورق آجدار تولید شده از ورق گرم است که دارای بر آمدگی هایی روی ورق باید ایجاد شود ، این برآمدگی ها را گل ورق آجدار می گویند. ورق آجدار بیشتر جهت سطوح شیبدار یا نزدیک پرتگاه کاربرد دارد تا مانع سرخوردن افراد و یا اشیاء شود. برجستگی پراکنده شده در سطح ورق 4 آجدار، معمولا به شکل بادامی ، الماسی و یا اشکال دیگر طراحی میشود.

نوع دیگر ورق آجدار را ورق آجدار پرسی ورقی ساده میگویند که اشکال بر روی آن با دستگاه ایجاد می شود ولی در ورق آجدار فابریک یک لایه آج به ورق افزوده می گردد. به دلیل آج افزوده شده به ورق فابریک وزن آن نسبت به ورق پرسی بیشتر می باشد. عمده ورق آجدار موجود در بازار ایران تولید شرکت فولاد مبارکه اصفهان می باشد و تولید ورق فابریک نیز در ضخامت 2 میلی متر تنها به عهده این شرکت است. مشتریان می توانند جهت خرید ورق آجدار فولاد مبارکه تنها با جست و جوی محصول در سایت درخواست خود را به کارشناسان این مجموعه ارجاع دهید تا در کمترین زمان به سفارش شما رسیدگی شود.

مزایای انواع ورق آجدار مقاومت بالا و سطوح شفاف و روشن آن‌ میباشد. خاصیت جوش‌پذیری و انعطاف‌پذیری و قابلیت خم شدن ورق آجدار نیز از مهم‌ترین ویژگی‌ آنها می باشد. ورق آجدار معمولا در ضخامت ۱.۵ میلی متر تا ۱۰ میلی متر و در ابعاد ۲x۱ متر و ۶x۱.۵ متر و ۶x۲ متر تولید می شوند.

تولید ورق آجدار در کشور به صورت فابریک نیست و به صورت پِرسی از ورق ساده بود. در سال 1395 کارخانه فولاد مبارکه شروع به تولید ورق آجدار با ضخامت 2 میلیمتر نموده است و تا حدی نیاز به ورق آجدار در این سایز را مورد پوشش قرار داده است. ورق آجدار اصفهان، با توجه به این شرایط آهن مرکزی اقدام به واردات ورق آجدار از سایز 1.8 الی 12 میلیمتر به صورت ابعادی که از رول ورق آجدار بریده می شود و یا صورت SHEET  اصطلاحا ورق آجدار فابریک با عرضهای 1000-1250-1500  ساخت کشور روسیه ،کره ، چین و… است.

قیمت ورق آجدار

قیمت روز ورق‌ آجدار روزانه، از بهترین کارخانه‌ و برند تولیدی معتبر از جمله ورق‌ آجدار فولاد مبارکه و ورق‌ آجدار گیلان را میتوانید در جداول قیمت سایت مشاهده ‌کنید. ورق‌ آجدار در ابعاد و ضخامت مختلف، تحویل در بنگاه تهران به صورت کویل و آج فابریک و پرسی قابل عرضه است. انواع خدمات برش در عرض و طول، فرمینگ، رول به رول و گالوانیزه طبق سفارش مشتری انجام می‌شود.  ورق آجدار تحت عنوان ورق‌ شطرنجیChequred Sheet ، ورق برجسته Embossed Sheet و ورق‌ کف‌سازی Durbar Floor Sheet نیز تولید می‌شوند.

راهنمای خرید و فروش ورق آجدار

پیش از خرید ورق آجدار لازم است در خصوص مشخصات آن مانند وزن ورق آجدار اطلاعات لازم را کسب کنید. در جداول قیمت، ضخامت و ابعاد هریک از ورق آجدار تولیدی آورده شده و می توانید پیش از خرید از ابعاد محصول موردنظر خود مطمئن شوید. قیمت ورق آجدار را در بازه های زمانی مختلف جهت مقایسه مشاهده نمایید. ورق آجدار تهران، نوعی از ورق آجدار که در بازار داخلی بیشترین کاربرد را دارد مشهور به ورق آجدار گل بادامی میباشد. ورق آجدار بیشتر در سطوحی میباشد که استحکاک کم باشد و نیاز به این میباشد که سطحی با ورق آجدار پشتیبانی شود که از سر خوردن افراد و اشیاء جلو گیری شود.

این مجموعه در زمینه تامین انواع ورق آجدار کارخانجات مختلف فعالیت دارد. ضخامت این ورق از 2 میلی متر تا 10 میلی متر به صورت سبک و سنگین و همچنین آج فابریک و پرسی موجود است. کارخانه فولاد مبارکه و کارخانه های خارجی مانند روس این ورق را در عرض های 1 و 1.25 و 1.5 تولید می کنند. این مجموعه قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را در قالب پيش فاكتور به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند، و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوي مشتري، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری، اقدام می‌کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .