تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق آلوزینک هفت الماس


تاریخ به روز رسانی :-9:38
کدشرحقیمتضخامتحالتابعادمحل بارگیریبرند
1آلوزینک 0/5 هفت الماس تماس0/5رول1250بنگاه تهرانهفت الماس
2آلوزینک 0/5 هفت الماس تماس0/5رول1000بنگاه تهرانهفت الماس
3آلوزینک 0/6 هفت الماس تماس0/6رول1000بنگاه تهرانهفت الماس
4آلوزینک 0/6 هفت الماس تماس0/6رول1250بنگاه تهرانهفت الماس
5آلوزینک 0/7 هفت الماس تماس0/7رول1000بنگاه تهرانهفت الماس


ورق آلوزینک هفت الماس

همانطور که می دانید فلزاتی مانند آهن و فولاد نقش بسیار زیادی را در زندگی امروزه ما ایفا کردند به طوری که شما می ‌توانید از فولاد و آهن در صنایع مختلف مانند: صنعت ساختمان سازی، صنعت خودرو سازی، تولید لوازم خانگی و غیره استفاده کنید. بنابراین آهن ها را در آلیاژ ها و طراحی های مختلف می سازند که کاربردهای مختلف نیز دارد برای اینکه بتوانید انواعی از فولاد بسازید باید تمامی ویژگی ها و نوع کاربرد هر کدام را مد نظر بگیرید.

یکی از پر کاربرد ترین اشکال فولاد، ورق ها می باشند که می توانند در صنعت ساختمان سازی و خودرو سازی استفاده زیادی داشته باشند. این ورق ها در جنس های مختلفی ساخته می شوند و انواع مختلفی دارند پر کاربردترین ورق های فولادی، ورق آلوزینک می باشد که در صنعت ساختمان سازی و در پوشش سقف ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. شما در بازار این ورق را به نام زینکالیوم می شناسید در ادامه به تفاوت و شباهت های موجود در ورقه آلوزینک و گالوانیزه می پردازیم.

تفاوت و شباهت های ورق گالوانیزه و الوزینک

 الوزینک نوعی ورق است که بر پایه فولاد می باشد و از روکش الومینیومی ساخته می شود.

 روکشی که برای یک ورق آلوزینک استفاده می‌ کنند اگر بخواهیم به صورت دقیق تر نام ببریم شامل:

 ۵۵ درصد آلومینیوم

 ۳۴ درصد روی

و ۱ درصد سیلیکون می باشد.

در کل ورق آلوزینک نسبت به ورق گالوانیزه شباهتش در پایه فولادی آن هاست و تفاوت شان برای همین پوششی است که بر روی آن ها قرار می گیرد. برای ساخت یک ورق گالوانیزه از فولاد با پایه آهن استفاده می شود و پوششی که بر روی آن قرار می گیرد از روی می باشد در صورتی که برای ساخت یک ورق آلوزینک، پوششی که استفاده می‌شود شامل: آلومینیوم، روی و سیلیکون هستند که بر روی ورق فولادی کشیده می شود. پوششی که بر روی یک ورق آلوزینک قرار می گیرد به دلیل وجود روی و آلومینیوم مقاومت ورق های الوزینک را بیشتر می ‌کند و در برابر اکسید شدن و زنگ زدگی و همچنین خوردگی بسیار مقاوم شده است.

 شما می توانید از آلوزینک برای سرد خانه ها، حفاظ دیوارها و پوشش سقف ها استفاده کنید.

 در ادامه به روند تولید ورق آلوزینک می پردازیم.

تولید ورق الوزینک هفت الماس

 تقریباً روش های تولید ورق آلوزینک با ورق گالوانیزه تفاوت چندانی ندارد به این صورت که در ابتدا باید ورق فولاد را وارد خط تولید کنید و سپس با پوششی از روی و آلومینیوم بر روی آن را بپوشانید زمانی که این پوشش خشک شد آن را در دمای پایین تر قرار دهید. اگر تصمیم دارید که آن را به صورت رنگ شده یا خام وارد بازار کنید باید ورق آلوزینک تان را به صورت رنگ شده یا خام در بیاورید. البته کارخانجات معتبری مانند هفت الماس ورق‌های آلوزینک را وارد بازار می‌کنند که به صورت یک دست، بدون خط و خش و اشکالات ظاهری هستند همچنین از آزمایش‌های کنترل کیفیت نیز گذشته اند. رنگ آمیزی که بر روی آن ها نیز انجام می شود مورد بررسی قرار می گیرد تا کاملا یک دست و صاف باشد.

ورق هایی که در کارخانه هفت الماس تولید می‌شود کاملاً مناسب هستند و دارای عمر طولانی خواهند بود پس مصرف کنندگان می توانند با خیال راحت از آن ها در سقف، ساندویچ پانل ها و دیوارها استفاده کنند. امروزه ما شاهد انواع مختلفی از ورق های آلوزینک با تنوع بالا و ضخامت های بالاتر هستیم و شما بهتر است آن ها را بر اساس نیازی که دارید خریداری کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .