تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت گابیون

 

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:36
کدشرحقیمتمفتول(mm)چشمه(cm)محل بارگیری
1توری گابیون چشمه 6*6 مفتول 1.8تماس1.86*6کارخانه تهران
2توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 1.8تماس1.88*10کارخانه تهران
3توری گابیون چشمه 8*6 مفتول 2تماس26*8کارخانه تهران
4توری گابیون چشمه 10*8 مفتول 2تماس28*10کارخانه تهران
5توری گابیون چشمه 10*6 مفتول 3تماس36*10کارخانه تهران


توری گابیون چیست؟

توری گابیون، استوانه یا جعبه ای می باشد که با سنگ، بتن یا گاهی ماسه و خاک پر شده است و در مهندسی عمران، راه سازی، برنامه نظامی و محوطه سازی استفاده میشود. برای کنترل فرسایش، از قفس های سنگ ریزی شده استفاده می شود. برای سدها یا در ساخت پی، از سازه های فلزی استوانه ای استفاده می شود. در زمینه نظامی، از گابیونهای پر از خاک یا شن و ماسه برای محافظت از سایپرزها، پیاده نظام و توپخانه ها در برابر آتش دشمن استفاده می شود.

قیمت گابیون

توری گابیون قفس بزرگ یا ظرف مفتولی شکل هستند که بیشتر برای نگهداری سنگ، شن و یا ماسه استفاده میشود. قبل از قرار دادن سنگ در توری گابیون، تکه های سیم پیچ خورده یا مش سیم جوش خورده را به شکل مستطیل وصل میکنند . گابیون ها در محل ها و کارهایی نصب می شوند که با زمین در ارتباط باشند ، که حمل و نقل را تسهیل می کنند و هزینه را کاهش می دهند. سنگ ، شن، بعضی اوقات خاک و ماسه می تواند محتویات گابیون باشد.

سیم گالوانیزه ، روکش PVC و فولاد ضد زنگ با روکش PVC اغلب در توری گابیون استفاده می شود. این مواد در محیط مرطوب و خورنده زنگ نمی زنند. هنگام نصب این توری ، توجه داشته باشید که لایه محافظ شکسته نشود. توری گابیون اغلب به دلیل انعطاف پذیری خوب، اقتصادی بودن، نفوذ پذیری و دوام در مهندسی عمران، دیوار حائل ، تقویت کننده شیب، مناطق مسکونی و تجاری استفاده می کند. توری گابیون تقویت شده ، که به آن تقویت شده شش ضلعی سنگین نیز گفته می شود، هنگام پیچ خوردن توری گابیون ، یک سیم فولادی تقویت شده موازی اضافه می کند.

هر دو شبکه یک سیم فولادی تقویت شده وجود دارد. قطر سیم تقویت شده معمولاً برابر قطر سیم لبه است. به همین دلیل ، مقاومت کششی و مقاومت در برابر آن از توری گابیون شش ضلعی معمولی برتر است. توری گابیون تقویت شده عموماً برای اجرای بهتر مقاومت در برابر ضربه و تراورس و قابلیت انعطاف پذیری ، روی بستر جاده اعمال می شود. می تواند تنش کششی را جذب کرده و میزان ترک خوردگی ناشی از ترافیک را کاهش دهد.

علاوه بر کاربرد در سازه زیرزمینی ، از توری گابیون تقویت شده می توان به عنوان دیوار توری گابیون ، یا دیوار قائم یا دیوار پلکانی استفاده کرد. هیچ برآمدگی برای انعطاف ناپذیری عالی آن وجود ندارد. نفوذپذیری طبیعی به تخلیه آب زیرزمینی کمک می کند و از پایداری طولانی مدت سازه ها اطمینان می دهد. دیوار نگهدارنده توری گابیون تقویت شده دارای ترکیبی از امنیت ، انعطاف پذیری ، نفوذ پذیری ، دوام ، سازگار با مزایای زیست محیطی ، اقتصادی و ... است. بلندترین دیوار توری گابیون ساخته شده از گابیون تقویت شده به 40 متر می رسد.

قیمت توری گابیون

قیمت توری گابیون دیوار بسیار مناسب‌تر از سایر محصولات این‌چنینی می باشد. همین عامل نیز باعث کاربرد گسترده‌تر و محبوبیت زیاد آن در بین مصرف‌کنندگان شده است. عواملی که در قیمت توری گابیون آهن آنیل موثر است مشخصات فنی آن می‌باشد که پیش‌تر برای شما شرح دادیم. هر چه وزن  انواع گابیون بیش‌تر باشد، به طبع قیمت حصار گابیون نیز بالاتر خواهد رفت.

توری گابیون تولید شده در آهن آنیل، در متراژ مختلف قابل تولید هستند. توری گابیون آهن آنیل انعطاف‌پذیری، دوام و مقاومت بالا در برابر رطوبت و فشار دارند. توری گابیون را با مناسب‌ترین قیمت و بهترین کیفیت می‌توانید از وبسایت آهن آنیل تهیه کنید. هم‌چنین برای آگاهی و کسب اطلاعات بیش‌تر در خصوص قیمت توری سنگی با شماره مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

متقاضیان می‌توانند انواع توری گابیون را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت تهیه نمایند با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی توری گابیون ، با کارشناسان آهن آنیل در تماس باشید. بعد از تماس و انجام مشاوره با کارشناسان مجرب محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

 

راهنمای خرید توری گابیون

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ توری گابیون اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند.

خرید توری گابیون به دلیل مقرون‌به‌صرفه بودن و کاربری فراوان بسیار رایج می باشد. توری گابیون به‌ دلیل داشتن نقش سازه و غیر سازه‌ای بسیار پر‌کاربرد است و به‌همین دلیل بسیار متداول و رایج است. جهت خرید توری گابیون باید پارامتر و مشخصات توری مدنظر را کامل مشخص کنید. این مشخصات عبارت‌اند از:

  • ضخامت مفتول
  • جنس مفتول
  • ابعاد مورد نظر

پس از مرور موارد فوق باید در خصوص محل استفاده توری گابیون و چگونگی استفاده از آن بررسی‌ انجام بگیرد. در واقع باید برند‌ گابیون داخلی و خارجی را در بازار بیابید. سپس به بررسی پیشینه و کیفیت هر برند بپردازید تا بتوانید برای انتخاب توری گابیون بهتر تصمیم بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .