تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت قوطی ستونی

Ξ قیمت لوله و پروفیل نیکان پروفیل

تاریخ به روز رسانی :1403/01/298:30
کدشرحقیمت سایزضخامتطولمحل بارگیریواحد
1پروفیل ستونی 2.6*135*135نیکان پروفیل37,900135*1352.612کارخانهکیلوگرم
2پروفیل ستونی 2.8*135*135نیکان پروفیل37,900135*1352.812کارخانهکیلوگرم
3پروفیل ستونی 3*135*135نیکان پروفیل37,900135*135312کارخانهکیلوگرم
4پروفیل ستونی 3.5*135*135نیکان پروفیل37,900135*1353.512کارخانهکیلوگرم
5پروفیل ستونی 3.8*135*135نیکان پروفیل37,900135*1353.812کارخانهکیلوگرم


Ξ قیمت لوله و پروفیل حداد گستر کچو

تاریخ به روز رسانی :-8:31
کدشرحقیمت سایزضخامتحالتواحدمحل بارگیریواحد


Ξ قیمت کارخانه لوله و پروفیل فولاد آپادانا

تاریخ به روز رسانی :-8:32
کدشرحقیمت سایزضخامتحالتواحدمحل بارگیریواحد


قوطی ستونی چیست؟

قوطی ستونی پروفایل تولید شده از ورق سیاه می باشد. قوطی ستونی معمولا در ساخت سوله‌، انبار، کارگاه و ستون ساختمان کاربرد دارد. قوطی ستونی در دو نوع قوطی ستونی ساختمانی و قوطی ستونی صنعتی تولید و به بازار عرضه می شود که از لحاظ ضخامت و نوع کاربرد با یکدیگر تفاوت دارند. داشتن سطحی سخت، قیمت مناسب، جوش پذیری عالی و مقاومت بالا خمشی و پیچشی از مهمترین ویژگی‌‌های قوطی ستونی است. از مهمترین موارد کاربرد قوطی ستونی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

قوطی ستونی، بسیار پرمصرف در حوزه ساختمان سازی است، لازم است برای خرید قوطی ستونی ، به پارامترهایی مانند شکل، قیمت قوطی ستونی و کیفیت آن توجه ویژه داشته باشید.

قیمت قوطی ستونی

تحمل نیرو و تنش‌های بالا نیاز به قوطی ستونی دارد. استفاده از ورق نورد گرم با ضخامت حداقل ۲ میلی‌متر و بالاتر  و مقاطع مربع و مستطیل شکل باعث استحکام بالای قوطی‌ستونی شده است، به این منظور ابتدا کلاف ورق را در ابعاد مورد نظر برش زده و در شرایط کارگاهی ورق هایی که تا پیش از این به صورت رول بوده اند را صاف می کنند. سپس ورق را یا از میان چندین قالب عبور داده تا در نهایت به شکل مورد نظر تبدیل شود (روش ساخت مستقیم) و یا ابتدا ورق را به لوله تبدیل کرده سپس لوله را با عبور از میان قالب به قوطی پروفیل تبدیل می کنند (شیوه غیر مستقیم ساخت)، پس از این مرحله محصول نهایی را به بخش کنترل نهایی فرستاده تا محصول از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار گیرد، سپس بسته بندی شده و به بازار ارائه می شود. به این ترتیب محصولی به صورت شاخه های توخالی به شکل مربع و مستطیل ساخته می شود. این محصولات دارای شکل ظاهری یکنواخت بوده که با استفاده از آن در ساخت وسائل منزل و دکوراتیو علاوه بر زیبایی ظاهری می توانید از استحکام بالایی که دارد بهره مند شوید.

ابعاد قوطی ستونی و یا همان قوطی پروفیل برابر با 60*60 تا 145*145 می باشد. تنوع ساخت این محصولات به دو صورت مربع و مستطیل بوده که دارای 6 یا 12 متر طول است. مورد دیگر در ابعاد این محصولات ضخامت ورق مورد استفاده در ساخت است که برابر با 3 تا 4 میلیمتر می باشد. قوطی ستونی همچون پروفیل سنگین به دو دسته مقاطع مربعی و مقاطع مستطیلی تقسیم میشوند و اصولا در دو طول 6 متر و 12 متر به بازار عرضه می شوند.

 

قیمت قوطی ستونی

قیمت قوطی ستونی به عوامل مختلفی مانند نوع ورق استفاده شده در مراحل ساخت این محصول بستگی دارد. در جدول بالا، قوطی ستونی در ضخامت و سازهای مختلف قیمت گذاری شده است. در همین جدول می‌توانید وزن قوطی ستونی و همچنین ابعاد قوطی ستونی را هم مشاهده کنید.

قیمت قوطی ستونی و تمام مقاطع فولادی در سایت به صورت لحظه ای قرار می گیرد. شما می توانید در مرجع قیمت بروز قوطی ستونی را به صورت لحظه ای مطلع شوید. همچنین قیمت قوطی آهنی برند مختلف کارخانه های تولید کننده قوطی آهنی و مجتمع های فولادی را در جداول قیمت مشاهده و بررسی نمایید. قوطی ستونی یکی از مهم‌ترین محصولات فولادی است. که جهت مقاوم‌سازی سازه استفاده می‌شود. و در انواع مختلف مانند قوطی صنعتی، قوطی مبلی، قوطی ستونی و قوطی گالوانیزه تولید می‌شوند. و هر نوع از این محصول در صنایع متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راهنمای خرید قوطی ستونی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ قوطی ستونی ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

قوطی ستونی یا قوطی پروفیل از آن دست مقاطع فولادی می باشد که با وزن سبک و شکل ظاهری مربع و یا مستطیل یکی از بهترین نوع مقاطع فولادی برای ساخت مبلمان، تجهیزات پزشکی، تجهیزات شهری مانند صندلی نیمکت پل های عابر پیاده و هوایی و همچنین در ساخت نمای ساختمان و برای ساخت سقف و دیوار سوله بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

پس از استعلام قیمت قوطی ستونی توسط شما، کارشناسان فروش قوطی ستونی ، قیمت و مشخصات محصول، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش را به اطلاع شما می‌رسانند. پس از تایید پرداخت، واحد ترابری و لجستیک آهن آنیل دستور بارگیری و ارسال بار را دریافت می‌کند و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات دریافتی از مشتری اقدام می‌کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .