تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله استنلس استیل صنایع غذایی

تاریخ به روز رسانی :1403/01/298:18
کدشرحقیمتسایزضخامتآلیاژحالتواحدمحل بارگیری
1لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴ 276,2621613046متریکیلوگرمبنگاه تهران
2لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴ 276,262251.53046متریکیلوگرمبنگاه تهران
3لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴276,2623813046متریکیلوگرمبنگاه تهران
4لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴276,2625113046متریکیلوگرمبنگاه تهران
5لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴276,262511.53046متریکیلوگرمبنگاه تهران
6لوله استنلس استیل صنایع غذایی ۳۰۴276,2626313046متریکیلوگرمبنگاه تهران


لوله استنلس استیل صنایع غذایی چیست؟

لوله استنلس استیل صنایع غذایی یکی از انواع لوله فولادی است که در کارخانه صنایع غذایی و صنایع شیری مورد مصرف می باشد، لوله استنلس استیل صنایع غذایی به شکل دو پولیشه تولید و به بازار عرضه میشود. لوله استنلس استیل صنایع غذایی در صنایع غذایی مهم ترین نکته ای که در لوله کشی آن ها باید در نظر داشت این است که مواد مورد استفاده در لوله استنلس استیل صنایع غذایی برهم کنشی با مواد غذایی نداشته باشند و از لحاظ واکنش های شیمیایی کاملا خنثی باشند و هیچ گونه آلودگی میکروبی را در مواد غذایی ایجاد نکنند. بهترین نوع لوله برای این صنایع لوله استنلس استیل صنایع غذایی می باشد که در متریال های 304 و 316 تولید گشته و برای این موارد استفاده می شوند.

قیمت لوله استنلس استیل صنایع غذایی

لوله استنلس استیل صنایع غذایی دارای وزنی سبک و مقاومتی بالا می باشد و در انواع لوله استنلس استیل صنایع غذایی، بدون درز، لوله‌استنلس استیل دکوراتیو، لوله استنلس استییل صنایع غذایی، لوله‌استنلس استیل صنعتی و  وجود دارد. از این نوع لوله ها به علت دوام و ماندگاری بالایی که دارند و همچنین قیمت مقرون به صرفه آن ها استفاده های فراوانی در صنایع مختلف می شود. وجود یه لایه از عنصر کروم بر روی لوله استنلس استیل صنایع غذایی باعث می شود تا استیل با هوا در تماس نبوده و در نتیجه میزان خوردگی کاهش یافته و استیل، ضد زنگ باشد.

لوله استنلس استیل صنایع غذایی که به نام لوله استیل صنایع شیری نیز شناخته می شود در تمامی کارخانجات مواد غذایی باید سیالاتی را در خط تولید خود جابجا کنند. در حالت کلی این نوع لوله ها در صنایع که از خورندگی بسیار بالایی برخوردار هستند، پر کاربرد و قابل استفاده می باشند.

انواع مختلف لوله استنلس استیل صنایع غذایی عبارتند از لوله صنایع شیری در دو شکل بدون درز و درز دار تولید و به بازار عرضه می شوند. همچنین با توجه به کاربرد این لوله ها در صنایع مختلف به صورت آلیاژ های ۳۰۴ و ۳۱۶ تولید خواهند شد. لوله استنلس استیل صنایع غذایی با کیفیتی متمایز و استاندارد و تست خاص تولید می شوند، یکی از موارد مهم در قیمت لوله استنلس استیل صنایع غذایی می باشد.

قیمت لوله استنلس استیل صنایع غذایی

لوله استنلس استیل صنایع غذایی در سایز مختلف 4/1 الی 50 اینچ با آلیاژهای 304، 310، 316 و 321 به صورت 6 متری از بنگاه‌های تهران ارائه و عرضه می‌نماید. قیمت لوله استیل صنایع غذایی در سایز و ضخامت‌ مختلف قابل مشاهده است. لوله استنلس استیل صنایع غذایی در آلیاژهای مختلف به صورت 6 متری موجود می‌باشد.

 فروش و ارائه قیمت  روز انواع لوله استنلس استیل صنایع غذایی، تولید کشورهای چین و تایوانی به همراه خدمات برش، جوشکاری، سوراخکاری و خم کاری. آنالیز قبل از خرید و پرداخت هزینه آنالیز در صورت عدم تطابق محصول امکان پذیر می‌باشد.

راهنمای خرید لوله استنلس استیل صنایع غذایی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله استنلس استیل صنایع غذایی، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. ویژگی مهم لوله استنلس استیل صنایع غذایی عبارتند از:

  • عدم ایجاد آلودگی میکروبی و همچنین عدم واکنش و تاثیر لوله ها بر مواد و سیالات عبوری
  • پوشش کروم با مقاومت کامل در برابر شست و شوی اسیدی لوله استنلس استیل صنایع غذایی
  • ضد زنگ بودن لوله استنلس استیل صنایع غذایی
  • مقاومت در برابر خوردگی لوله استنلس استیل صنایع غذایی
  • سبک بودن لوله استنلس استیل صنایع غذایی
  • قابلیت بازیافت به صورت 100 درصد
  • سازگار با تمامی محیط ها
  • نصب آسان لوله استنلس استیل صنایع غذایی
  • عدم تغییر رنگ در طولانی مدت
  • مقاوت لوله در برابر هر گونه اکسایش

این ویژگی ها باعث شده از لوله استیل صنایع غذایی در لوله کشی کارخانجات آب معدنی، در کارخانجات ماء الشعیر، در کارخانه رب سازی، استفاده فراوان در کارخانجات سوسیس و کالباس، در کارخانجات لبنیات، در سیستم های پکیج های تقطیر و مخازن آب، در سیستم های الکل سازی و مواد شیرین، در سیستم های تولید دارو و سیستم های تولید مواد غذایی و نگهداری مواد غذایی استفاده می شود.

در جدول قیمت لوله استیل صنایع شیری، قیمت لوله استیل صنایع شیری آمده است. همچنین شما عزیزان می توانید برای بدست آوردن لطلاعات بیشتر در زمینه وزن لوله استیل صنایع شیری ، اتصالات استیل صنایع غذایی با کارشناسان ما تماس بگیرید. وجود ویژگی های منحصر به فرد لوله استنلس استیل صنایع غذایی باعث گسترش کاربرد آن ها در صنایع مختلف شده است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .