تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم گاز API

 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 2 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:10
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردواحدمحل بارگیری
1لوله گازی درز مستقیم 2/9 اینچ اصفهان27,5232/9 اینچ26متریتست گاز APIکیلوگرمکارخانه اصفهان


 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 2.8 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:11
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردواحدمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 3 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:12
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 3.3 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:13
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 3.6 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:14
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله درز مستقیم ضخامت 3.7 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:15
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتاستانداردمحل بارگیریواحد


لوله درز مستقیم گاز API چیست؟

لوله درز مستقیم گاز API از انواع لوله درزدار مستقیم محسوب می شود، لوله درز مستقیم گاز API به عنوان یکی از گزینه های با اهمیت در پروژه صنعتی و خانگی می باشد. برای مواقعی که نیاز به گازرسانی به شکل عمده می باشد از لوله درز مستقیم گاز API استفاده می شود. علت نام لوله درز مستقیم گاز API بر اساس مشخصات متالوژی انجمن گاز و نفت آمریکا صورت گرفته و از این رو به آن ها لوله درز مستقیم گاز API گفته می شود.

لوله گاز API به دو شکل درزدار و بدون درز در بازار وجود دارند که شیوه تولید هر یک از این ها با یکدیگر متفاوت است. به لوله درز مستقیم گاز API لوله های توکار نیز گفته می شود. آزمایش های مختلفی بر روی این نوع لوله ها برای حصول اطمینان از قدرت تحمل فشار، مقاومت شیمیایی و … انجام می گیرد. یکی از ویژگی های اساسی لوله درز مستقیم گاز API ، انتقال دادن حجم زیادی از گاز می باشد. همچنین برخورداری از قدرت و استحکام بالا از دیگر ویژگی هایی است که لوله درز مستقیم گاز API باید داشته باشند. انجمن نفت و گاز آمریکا استانداردهایی را تعریف نموده است تا این ویژگی ها در تمام خطوط تولید لوله درز مستقیم گاز API رعایت گردد.

قیمت لوله درز مستقیم گاز API

نحوه جوش دادن لوله درز مستقیم گاز API به این گونه است که یکی از استانداردهایی که در تولید لوله درز مستقیم گاز API باید به آن توجه نمود جوشکاری و ملاک پذیرش جوش است. برای جوشکاری لوله درز مستقیم گاز API، ورق هایی را که توسط غلتک مخصوص به شکل گرد در آمده اند توسط روش مخصوصی به هم جوش می دهند. برای جوشکاری لوله درز مستقیم گاز API جوشکاری ذوبی، جوشکاری قوسی زیرپودری دوطرفه، جوشکاری پیوسته و جوشکاری مقاومت الکتریکی وجود دارد. با استفاده از این روش های جوشکاری درز میان دو لبه ورق ها را می بندند و لوله ای به شکل استوانه تولید می کنند.

کاربرد و ویژگی لوله درز مستقیم گاز API در صنعت کشتی سازی خطوط انتقال نفت و گاز به کار می رود. به علت هزینه پایین از این لوله ها در خطوط طولانی نفت و گاز استفاده می شود. می توان از این لوله ها در سیستم ترش استفاده نمود. لوله درز مستقیم گاز API از جنس همان فولادهای کربن منگنز می باشند اما برای افزایش استحکام و مقاومت آن ها مقادیر کمی از عناصر میکروآلیاژی به آن ها افزوده می شود. از ویژگی اصلی این لوله ها مقاومت بالا، طول نسبی بالا و دمای انتقال شکست نرم به شکست ترد پایین می باشد.

قیمت لوله درز مستقیم گاز API

قیمت لوله درز مستقیم گاز API تا حدودی بالاتر از سایر لوله‌های درز مستقیم می‌باشد ، لوله درز مستقیم گاز API دارای گوشته‌ نسبتا زیادی است و این امر باعث می‌شود متریال مورد استفاده آن افزایش یابد. لیست قیمت لوله درز مستقیم گاز API که در پایین این صفحه آورده شده است، هر روزه توسط کارشناسان فروش سایت آهن آنیل به روز رسانی می‌شود، لذا شما می‌توانید از طریق این صفحه، در جریان نرخ روز لوله درز مستقیم گاز API قرار بگیرید.

ازجمله کارخانه لوله سپنتا، لوله سپاهان، لوله‌سازی ساوه و لوله اهواز لوله درز مستقیم گاز API تولید می‌کنند. در ضمن شما در ادامه لیست قیمت لوله درز مستقیم گاز API سپاهان ، لیست لوله درز مستقیم گاز API فولاد اکسین خوزستان ، لیست قیمت لوله درز مستقیم گاز API ساوه ، لیست قیمت لوله درز مستقیم گاز API سپنتا ، لیست قیمت لوله درز مستقیم گاز API درپاد تبریز وجود دارد.

لوله درز مستقیم گاز API برای انتقال گاز به‌خصوص در سیستم‌های گاز ترش بسیار کاربرد دارند. همچنین از این لوله‌ها در خطوط انتقال نفت، گاز شهری و پتروشیمی نیز استفاده می‌شود. اغلب لوله درز مستقیم گاز API را با قطری بین 1.2 تا 4 اینچ و در شاخه‌های 6 متری تولید می‌کنند.

 

راهنمای خرید لوله درز مستقیم گاز API

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله درز مستقیم گاز API ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. اگر قصد خرید لوله درز مستقیم گاز API را دارید، کارشناسان فروش در زمینه انتخاب محصول مناسب در خدمت شما خواهند بود. انواع لوله درز مستقیم گاز API باید دارای ویژگی‌ زیر باید باشند:

  • دوام بالا
  • طول نسبی بالا
  • امکان انتقال حجم زیاد گاز
  • دمای انتقال شکست نرم به شکست ترد پایین
  • مقاومت بالا در برابر انتشار تَرَک
  • استحکام و مقاومت بالا

لوله درز مستقیم گاز API برای انتقال گاز به‌خصوص در سیستم‌ گاز ترش بسیار کاربرد دارند. همچنین از این لوله‌ها در خطوط انتقال نفت، گاز شهری و پتروشیمی نیز استفاده می‌شود. اغلب لوله درز مستقیم گاز API را با قطری بین 1.2 تا 4 اینچ و در شاخه‌های 6 متری تولید می‌کنند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .