تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله بدون درز سبک (مانیسمان)

 

تاریخ به روز رسانی :1403/03/248:20
کدشرحقیمتقطر ردهواحدطولبرندوزن شاخهمحل بارگیری
1لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 1/2 اینچ وارداتی 354,5501/220شاخه6متریوارداتی5.5بنگاه تهران
2لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 3/4 اینچ وارداتی 490,9103/420شاخه6متریوارداتی8بنگاه تهران
3لوله بدون درز(مانیسمان) سبک ۱ اینچ وارداتی 718,180120شاخه6متریوارداتی12بنگاه تهران
4لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 11/2 اینچ وارداتی 1,127,27011/220شاخه6متریوارداتی18بنگاه تهران
5لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 11/4 اینچ وارداتی 986,36011/420شاخه6متریوارداتی16بنگاه تهران
6لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 2 اینچ وارداتی 1,513,640220شاخه6متریوارداتی24بنگاه تهران
7لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 21/1 اینچ وارداتی 2,213,64021/220شاخه6متریوارداتی18بنگاه تهران
8لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 3 اینچ وارداتی 2,981,820320شاخه6متریوارداتی45بنگاه تهران
9لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 4 اینچ وارداتی 4,163,6404 20شاخه6متریوارداتی65بنگاه تهران
10لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 5 اینچ وارداتی 6,090,910520شاخه6متریوارداتی105بنگاه تهران
11لوله بدون درز(مانیسمان) سبک 6 اینچ وارداتی 7,072,730620شاخه6متریوارداتی140بنگاه تهران


لوله بدون درز سبک (مانیسمان) چیست؟

لوله مانیسمان  بدون درز 20 یا لوله بدون درز سبک در صنعت کاربرد و استفاده وسیعی دارد. به طور کلی، قیمت لوله بدون درز سبک (مانیسمان) به علت نبود درز در ساختار آنها، یکی از گزینه های کارآمد و راهگشا در صنایع حساس به شمار می روند.

لوله بدون درز سبک (مانیسمان) به علت بدون درز بودن، در مقایسه با سایر لوله های تولید شده از درجه اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) ، برای استفاده در خطوط فشار قوی، سیلندرهای هیدرولیک، فشرده، خطوط انتقال نفت و گاز، بر روی لوله مانیسمان حساب ویژه ای باز می کنند. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) در صنایع مختلفی نظیر حفاری و صنایع نفت و گاز نیز استفاده از این نوع لوله در طیف وسیعی صورت می گیرد. همچنین به علت استحکام و مقاومت بالا، لوله بدون درز سبک (مانیسمان) یکی از گزینه های کاربردی برای انتقال سیالات و جریانات پر فشار محسوب می شود.

قیمت لوله بدون درز سبک (مانیسمان)

لوله بدون درز سبک (مانیسمان)، با استحکام و دوام بالا در برابر شرایط جوی و عوامل محیطی، یکی از مهمترین مزیت های این لوله بدون درز سبک (مانیسمان) تلقی می شود. بدون درز بودن این لوله ها، در افزایش استحکام و مقاومت آن تاثیر مطلوب و بسزایی برجای می گذارد.

لوله بدون درز سبک (مانیسمان) یکی از گزینه های مؤثر و مطلوب برای استفاده در فشارهای عملیاتی بالا محسوب می شوند. بر همین اساس، در مقایسه با سایر لوله های فولادی، لوله بدون درز سبک (مانیسمان) قابلیت استفاده در بسیاری از موارد مختلف را به سهولت فراهم می آورند. به طور کلی، لوله های بدون درز گسیختگی و آشفتگی سیالات را به حداقل می رسانند.

یکی از موارد استفاده از لوله بدون درز سبک (مانیسمان) ، در صنایع مختلفی مانند پالایشگاهی، صنایع پتروشیمی و خطوط انتقال نفت و گاز می باشد. مقاومت و استحکام بالا، سبب استفاده از لوله بدون درز سبک (مانیسمان) در مبدل های حرارتی و بویلرها شده است. همچنین کاربرد در صنایع حساس و دارای حساسیت بالا، از دیگر موارد استفاده لوله مانیسمان به شمار می رود.

لوله بدون درز سبک (مانیسمان)، در خطوط فشار قوی و کاربردهای نیروگاهی نیز به صورت ملموس و محسوس به چشم می خورد. علاوه بر این، کاربرد در کشاورزی و آبرسانی، لوله کشی، تاسیسات، انتقال آب و گاز تحت فشار و انتقال مواد شیمیایی و سیالات تحت فشار قوی، از دیگر موارد کاربرد لوله بدون درز محسوب می شود.

قیمت لوله بدون درز سبک (مانیسمان)

قیمت روز لوله بدون درز سبک (مانیسمان) در سایز مختلف متفاوت می باشد. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) وارداتی، چینی، اروپایی، اهواز، دقیق کاوه، عضو وندور نفت و گاز، آتشخوار موجود می‌باشد. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) در رده‌های مختلف طبق سفارش مشتری عرضه می‌شود. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) برای استفاده در خطوط فشار قوی، سیلندرهای هیدرولیک، فشرده، خطوط انتقال نفت و گاز، بر روی لوله مانیسمان حساب ویژه ای باز می کنند.

راهنمای خرید لوله بدون درز سبک (مانیسمان)

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله بدون درز سبک (مانیسمان) ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. اگر قصد خرید لوله بدون درز سبک (مانیسمان) را دارید، کارشناسان فروش در زمینه انتخاب محصول مناسب در خدمت شما خواهند بود. لوله های مانیسمان یا بدون درز با لوله های درزدار تفاوت های زیادی دارند که در ادامه درباره آن ها توضیح داده میشود:

لوله های بدون درز نسبت به لوله های درزدار هم سایز و اندازه خود قادر به تحمل فشار بیشتری می باشند که به همین علت قادر به استفاده در دیگ های بخار و جاهایی که نیاز به تحمل فشار زیادی است می باشد. مقاومت در برابر خوردگی  لوله بدون درز سبک (مانیسمان) نسبت به لوله های درزدار بیشتر می باشد زیرا پتانسیل ایجاد ناخالصی و خوردگی کمتر می باشد. لوله بدون درز سبک (مانیسمان) نسبت به لوله های درزدار که دارای ناهمگونی های چکش خواری و متریالی در ناحیه ای که درز جوش ایجاد می شود، وجود دارد . لوله بدون درز سبک (مانیسمان) نسبت به لوله درزدار نیازی به تست جوشکاری نمی باشند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .