تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله درز مستقیم گاز خانگی

Ξ قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 2.5 میل

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:14
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردبرندمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 2/5 39,9091/2 اینچ2/56کیلوگرمتست گازاصفهانکارخانه


Ξ قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 2.8 میل

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:15
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردبرندمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 2/8 39,9091 اینچ2/86کیلوگرمتست گازاصفهانکارخانه


Ξ قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 3 میل 

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:16
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردبرندمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 3 39,9091 اینچ36کیلوگرمتست گاز خاتگیاصفهانکارخانه
2لوله درز مستقیم 3 39,90911/4 اینچ36کیلوگرمتست گازخاتگیاصفهانکارخانه
3لوله درز مستقیم 3 39,9092 اینچ36کیلوگرمتست گاز خاتگیاصفهانکارخانه


Ξ قیمت لوله درز مستقیم تست گاز خانگی ضخامت 3.5 میل

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:17
کدشرحقیمتسایزضخامتطولواحداستانداردبرندمحل بارگیری
1لوله درز مستقیم 3/5 39,90911/2 اینچ3/56کیلوگرمتست گازاصفهانکارخانه


 لوله درز مستقیم گاز خانگی چیست؟

لوله درز مستقیم گاز خانگی یکی از انواع لوله درزدار مستقیم می باشد. لوله گاز از جنس فولاد یا پلی اتیلن می باشند و برای انتقال گاز در خانه ها و صنایع مختلف مانند نیروگاه ها، پتروشیمی، سوله های صنعتی و … مورد استفاده قرار می گیرند. لوله درز مستقیم گاز خانگی نقش مهمی در گازرسانی شهری دارد، به همین دلیل این لوله ها باید از استاندارد بین المللی پیروی کرده و از استحکام و ایمنی بالایی برخوردار باشند. لوله درز مستقیم گاز خانگی معمولا شاخه لوله درز مستقیم گاز خانگی 6 متری در بازار به فروش می رسند. لوله درز مستقیم گاز خانگی در دو نوع معمولی  و API وجود دارند و ابعاد هر یک از آن ها متفاوت می باشد. لوله درز مستقیم گاز خانگی معمولی در سایزهای 1.2 تا 6 اینچ و لوله درز مستقیم گاز خانگی از 1.2 تا 4 اینچ وجود دارند.

در ابتدا مواد اولیه برای تهیه لوله درز مستقیم گاز خانگی که ورقه فولادی از نورد سرد و گرم هستند از شرکت های تولید فولاد خریداری شده، این ورق ها به صورت کویل یا رول برای حمل و نقل آسان تهیه می شوند، کویل را در اندازه و ابعاد مختلف برش می زنند که به این برش کوچکتر نوار یا کلاف می گویند. این کار توسط دستگاه برش صورت می گیرد. بعد از برش خوردن کویل، کلاف به وجود آمده به قسمت نورد منتقل می شوند. در این قسمت کلاف  از میان غلتک های مخصوص عبور داده می شود، لبه کلاف توسط دستگاه جوش به یکدیگر متصل می شوند و شکل استوانه ای به وجود می آید.

قیمت لوله درز مستقیم گاز خانگی

قیمت لوله درز مستقیم گاز خانگی

لوله درز مستقیم گاز خانگی معمولاً در شاخه‌های 6 متری فروخته می‌شود. قطر این شاخه‌ها بین 1.2 تا 4 اینچ و ضخامت آن‌ها نیز بین 4 تا 10 میلی‌متر متغیر است. قیمت لوله درز مستقیم گاز خانگی به‌ صورت کیلویی اعلام می‌شود و برای محاسبه قیمت هر شاخه، باید وزن کل آن را در قیمت هر کیلو ضرب کنید.

کارخانه فولاد مبارکه اصفهان بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق فولادی مورد نیاز برای ساخت لوله درز مستقیم گاز خانگی است. کارخانه‌های تهران شرق، یاران، کالوپ و جهان پروفیل پارس هم از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان لوله درز مستقیم گاز خانگی هستند.

راهنمای خرید لوله درز مستقیم گاز خانگی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله درز مستقیم گاز خانگی، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

لوله درز مستقیم گاز خانگی دارای مشخصاتی از قبیل:ضخامت ، سایز و طول می باشد.ضخامت لوله درز مستقیم گاز خانگی تست گاز از 2.5 تا 3.5 میلی متر است. سایز لوله درز مستقیم گاز خانگی از 1/2 اینچ تا 6 اینچ می باشد و در شاخه های 6 متری تولید می شود. لوله درز مستقیم گاز خانگی با استاندارد DIN 2440 و DIN 2441 و ISIRI 3360 تولید می شود. فشار نامی برای مایعات 25 بار و برای هوا ، گازرسانی ساختمان و گازهای غیر مخرب 10 بار می باشد.

کارخانه های تولید کننده لوله درز مستقیم تست گاز خانگی عبارتند از: کارخانه لوله درز مستقیم گاز خانگی نورد اهواز ، کارخانه لوله درز مستقیم گاز خانگی سپاهان ، کارخانه لوله درز مستقیم گاز خانگی سپنتا ، کارخانه لوله درز مستقیم گاز خانگی ساوه و کارخانه لوله درز مستقیم گاز درپاد تبریز. از لوله درز مستقیم گاز خانگی در نیروگاه ها ، ساختمان ها، سوله صنعتی ، لوله کشی سیستم هوای فشرده ، خط لوله شهری برای انتقال گاز ، لوله کشی در ساختمان مسکونی و اداری استفاده می شود. قیمت روز لوله درز مستقیم گاز خانگی تحت تاثیر موارد مختلفی چون ضخامت ، ابعاد و سایز است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .