تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت توری پرسی

 

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:33
کدشرحقیمتابعادواحدمحل بارگیری
1توری پرسی چشمه 2*2 ابعاد 1*231,0001*2کیلوگرمکارخانه تهران
2توری پرسی چشمه 2*2 ابعاد 1*231,5001*2کیلوگرمکارخانه اصفهان
3توری پرسی چشمه 4*4 ابعاد 1*231,0001*2کیلوگرمکارخانه تهران


توری پرسی چیست؟

توری پرسی، توری فلزی است که فرآیند تولید آن با بهم تابانیدن مفتول از جنس فلزات سخت حرارت داده شده صنعتی و یا گالولنیزه با شکل های  مربعی و مستطیلی و حتی در برخی موارد بصورت اشکال  سفارشی در ابعاد 2 تا 6 سانتی متر می باشد. توری پرسی یک توری پر استفاده در صنعت می باشد که بصورت مشبک و موج دار طراحی و تولید میشوند، چشمه توری پرسی معمولا بصورت مربعی یا مستطیلی هستند. از لحاظ قطر مفتول توری پرسی معمولا بین 2 تا 5 میلی متر هستند و این عامل یکی از مهم ترین فاکتور تاثیر گذار بر قیمت دقیق توری پرسی است.

قیمت توری پرسی

توری پرسی از مش سیم بافته شده برای اهداف مختلف و در صنایع بسیار متنوعی استفاده می شود. بسته به نوع استفاده ، این شرکت میتواند توری کاملاً مطابق با خواسته شما تأمین کند. پارامتر مهم برای تولید توری پرسی ، مواد ، قطر سیم ، چشمه توری و الگوی بافت است. با هر الگوی بافت ، توری پرسی تولید شده ویژگی خاص خود را پیدا می کند. که توری پرسی تولید شده میتواند از فقط 5 میکرون شروع شود وتا چشکه چند سانتی متر باز باشد.

از توری پرسی در سقف های کاذب، قفس حیوانات، حصار زمین های شخصی و … به دلیل مقاومت بالا در برابر حرارت، فشار و رطوبت استفاده میکنند. همچنین استفاده از توری پرسی برای صنایع پودر کردن گوشت و سوسیس کالباس معمول است. توری پرسی آهنی نیز برای موارد بالا میتوان استفاده کرد اما بیشتر استفاده از توری پرسی مفتول آهنی برای مش بتن ریزی و در ساختمان هاست. همچنین توری پرسی فولادی دارای مقاومت بسیار بالاست، از این رو برای مهار سنگ های معادن و جلوگیری از ریزش سنگ در جاده ها نصب میشود.

توری پرسی استیل نیز ضد زنگ بوده و در شرایط سختی دوام میاورند از جمله در کارخانجات صنایع شیمیایی، صنعت نفت یا صنایع غذایی. توری پرسی برای درب و پنجره، ساخت پنل های دو و سه بعدی، معادن ذغال سنگ، تخت و مبل، استحکام بتن در ساختمان، سقف سالن ها، حفاظ برای جلوگیری از سقوط و ایمنی ساختمان نیز میتوان استفاده کرد. توری پرسی میتوانند برای هر مصرفی و هر هدفی باشند و در تمامی موارد مورد استفاده قرار گیرند. در تصویر زیر پارامترهای مش سیم بافته شده توضیح داده شده است.توری پرسی با رشته سه میلی‌متری و قطر شبکه دو سانتی‌متری هر کیلو صد و نوزده هزار ریال می باشد، توری پرسی با قطر رشته سه میلی‌متری و نیز قطر شبکه چهار سانتی‌متری نیز به همین قیمت می باشد.

قیمت توری پرسی

قیمت روز توری پرسی در نهایت به وزن و نوع مفتول آن برمیگردد. عوامل تاثیر گذار در وزن و خرید توری پرسی عبارتند از: جنس مفتول، نوع بافت (حصیری، هلندی، موج دار ساده)، ایرانی یا خارجی و اندازه چشمه ها بستگی دارد. هر چقدر استحکام و ضخامت مفتول کمتر و سایز چشمه ها بیشتر باشند، قیمت توری پرسی نیز کمتر میشود.

راهنمای خرید توری پرسی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی توری پرسی اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به ‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند. توری پرسی موجود در بازار از لحاظ قطر مفتول 2 تا 5 میل و سایز چشمه 2 تا 5 سانتی متر متغییر است. نوع مفتول توری پرسی از آهن و فولادی است که توسط فرآیند کوره قوس الکتریکی کشش میخورند. مفتول توری پرسی از نورد گرم، وارد مرحله کشش سرد میشوند و به سیم تبدیل میشوند، سپس با دستگاه بافت توری اتوماتیک بهم تنیده میشوند.

توری پرسی معمولاً از مفتول حرارتی که بصورت مفتول بافت و چشمه مربع و مستطیل شکل تولید میشود. سیم مفتول به کار رفته در این نوع توری در سایز ۲ میلیمتر الی ۶ میلیمتر تولید شده پس از آن بصورت دنده شده در می آید و با دستگاه در ابعاد مختلف بصورت تار و پود بافته می شود. توری پرسی نوعی سیم مفتول است که معمولا دارای خانه مربع و یا مستطیلی شکل می باشد و حاصل جوش دادن و یا پرس کردن سیم است که معمولا جوشکاری در آن کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و از جنس مختلف ساخته می شوند و کاربرد مختلف دارد.کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .