تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد کششی

 

تاریخ به روز رسانی :-9:13
کدشرحقیمتسایزاستانداردحالتبرندمحل بارگیری


 

میلگرد کششی چیست؟

بتن مقاومت به فشار بسیار بالا و مقاومت به کششی پایینی دارد از این رو میلگرد به عنوان ماده تقویتی در افزایش استحکام به کشش کاربرد دارد. به طور کلی میتوان گفت یکی از خواص مکانیکی، مقاومت کششی میباشد که باعث بلا رفتن مقاومت کلی محصولات تولیدی می شود. کارخانه ذوب آهن از  بزرگترین، گران قیمت ترین و معتبرترین میلگرد ها در بازار، مورد عرضه قرار می دهد. در شرکت ذوب آهن اصفهان از استاندارد روسی برای تولید استفاده می شود.

میلگردی که به علت جبران مقاومت به کشش سازه استفاده شود را میلگرد کششی می گویند. لازم به ذکر می باشد که علاوه بر میلگرد، گاهی در صنعت ساختمان از پروفیل استفاده می شود. این پروفیل ها مانند قوطی و ناودانی و نبشی هستند که برای جبران این مقاومت کششی استفاده می شوند.

میلگرد کششی همه دارای یک استاندارد نیستند و استانداردهای مختلفی دارند زیرا هر کشوری دارای استاندارد مخصوص به خود است، یعنی استاندارد ساخت میلگرد در ایران با سایر کشورها فرق دارد. یکی از دلایلی که بر روی مقاومت کششی موثر است، استانداردی است که در ساخت آن میلگرد اجرا می شود. نتیجه استاندارد ساخت بر روی خواص مکانیکی میلگرد کششی، تاثیر مستقیم دارد.

قیمت میلگرد کششی

 

قیمت میلگرد کششی

میلگرد کششی یا همان ترانسمیسون هم به صورت کلاف و هم به صورت شاخه‌ای تولید و توزیع می‌شود، نوع میلگرد کششی کلاف معمولاً عرض کمتری دارد و در کارهای ظریف‌تر کاربرد دارد. برای محاسبه قیمت آنلاین میلگرد کششی به صورت شاخه، قیمت اعلامی را ضرب در وزن کل شاخه کنید. این محصول (کلاف میلگرد کششی ترانسمیسون) به صورت کیلویی نیز فروخته می شود، اما قبل از فروش وزن شده و وزن کلی یک کلاف را در قیمت هر کیلو ضرب می‌کنند.

متقاضیان می‌توانند انواع میلگرد کششی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت آهن آنیل تهیه نمایند با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنیل در تماس باشید. بعد از تماس و انجام مشاوره با کارشناسان مجرب محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

راهنمای خرید میلگرد کششی

کارشناسان فروش آهن آنیل، ویژگی‌ و مشخصات میلگرد کششی ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

مشخصات و قیمت روز میلگرد کششی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش، پس از درخواست شما در قالب پيش فاكتور آماده خواهد شد. پس از تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار انجام میشود، و بعد از تاييد قيمت كرايه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات مشتری، ارسال می گردد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .