تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت فلنج دنده ای

تاریخ به روز رسانی :-10:18
کدشرحقیمتسایزاستانداردضخامتجنسبرندانبار
1فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس1 1/2PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
2فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس2 1/2PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
3فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس1 1/4PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
4فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس 3/4PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
5فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس1اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
6فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس2اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
7فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس3اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
8فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس4اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
9فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس5اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
10فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس6اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
11فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس2 1/2PN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
12فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس1اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
13فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس2اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
14فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس3اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
15فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس4اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران
16فلنج دنده ای فولادی مشهدتماس5اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران


فلنج دنده ای چیست؟

فلنج دنده ای قطعه ای دیسکی شکل بوده که با استفاده از پیچ و مهره لوله را شیرآلات و سایر تجهیزات متصل می کند و اتصال آن با لوله به صورت رزوه ای می باشد. فلنج دنده ای برای اتصال به لوله با ضخامت کم مناسب نمی باشد و در شرایطی که سیال سمی و حساس باشد نمی توان از فلنج دنده ای استفاده کرد.

قیمت فلنج دنده ای

فلنج  مانند یک دیسک یا یک صفحه ی دایره ای شکل می باشد که بر روی محیط آن تعدادی سوراخ قرار داده شده است. سوراخ به فلنج این امکان را می دهد تا به کمک پیچ و مهره بتوانند به فلنج دیگر متصل شوند. فلنج ها کاربرد راحت دارند و کاربران می توانند به راحتی فلنج ها را باز و بسته کنند و یک خط لوله را به راحتی به سایر اتصالات، شیرآلات یا یک خط لوله دیگر وصل کنند.  در صورتی که بخواهیم فلنج ها را دسته بندی کنیم، آن ها را می توانیم بر اساس قسمت انتهایی یا قسمت پیشانی تقسیم بندی کنیم. قسمت انتهایی، قسمتی از فلنج است که به لوله متصل می شود و قسمت پیشانی، قسمتی است که به اتصالات دیگر مانند شیرآلات متصل می شود.

فلنج دنده ای از فولاد و آلیاژ آن یا از چدن و سایر مواد ساخته شده است. مطابق استاندارد، مشخصات فلنج دنده ای باید روی آن حک شود که این مشخصات شامل چندین موارد است. نام تجاری تولید کننده، سایز اسمی لوله، مقدار فشار قابل تحمل، شکل سطح فلنج، سوراخ ها، مواد تشکیل دهنده و کد مربوط به عملیات حرارتی صورت گرفته روی آن، قطر اسمی فلنج برابر قطر لوله است که فلنج به آن وصل می شود. این مدل فلنج بسته به نوع جنس متناسب با فشاری که تحمل می کند به کلاس مختلف مانند ANSI B16.34، مطابق استاندارد ISO، بر اساس استاندارد API6A-6B-6BX تقسیم می شود.

قیمت فلنج دنده ای

قیمت روز فلنج دنده ‌ای با سایز و ضخامت‌ مختلف، در سایت قابل فروش و مشاهده می باشد، فلنج دنده ‌ای در استاندارد P16 موجود است و فلنج دنده ‌ای با جنس فولادی طبق سفارش مشتری عرضه می شود. فلنج دنده ‌ای تحت شرایط و عوامل خاصی متغیر است، درون این فلنج ها رزوه کار شده و لوله می تواند درون آن پیچ شود.

از مزایای این فلنج عدم احتیاج آنها به جوشکاری است که در صورت لزوم و فشار بالا می توان از جوش در آنها استفاده کرد. با توجه به کاربرد فراوان که فلنج دنده ‌ای دارد قیمت دقیق فلنج دنده ای به انتخاب مشتری بستگی دارد و در فشار بالا باید محصول مورد نظر و مناسب را با کارشناسان مطرح و سفارش داد.

مشخصات و ویژگی فلنج دنده ‌ای اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل قیمت روز فلنج دنده ‌ای اعلام می شود. قیمت لحظه ای فلنج دنده ‌ای نسبت به موارد مشابه خود بسیار مناسب است و استفاده از آن مقرون به صرفه  است و با توجه به نوسانات بازار، قیمت نهایی آن را به صورت آنلاین از کارشناسان آهن آنیل بپرسید.

راهنمای خرید فلنج دنده ای

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی فلنج دنده ‌ای اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند.

فلنج دنده ‌ای هزینه کمتر، راحتی نصب و سرعت اتصال بالا دارد . فلنج دنده ای شبیه به SLIP ON می باشد با این تفاوت که به جای جوش از رزوه استفاده می شود و این نکته یکی از مزایای فلنج دنده ای به شمار می رود. از دیگر مزایای فلنج دنده ‌ای می توان اشاره کرد مناسب بودن برای شرایطی که جوشکاری ممکن نیست، خطر انفجار یا نشت مواد سمی و… وجود دارد. برای مصارف معمولی و در سایز لوله با قطر کم ایده آل است و این مورد نیز از مزایای فلنج دنده ‌ای می باشد. مهمترین مزایای فلنج دنده ای این است که در شرایط دمای محیطی می توانند در فشار بسیار بالا مصرف شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .