تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت توری حصاری(فنس)

 

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:35
کدشرحقیمتمفتول(mm)چشمه(cm)طول(m)حالتمحل بارگیری
1توری حصاری مفتول 2.2 چشمه 6*6تماس2.26*6درخواستیرولکارخانه تهران
2توری حصاری مفتول 2.2 چشمه 4*4تماس2.24*4درخواستیرولکارخانه تهران
3توری حصاری مفتول 2.4 چشمه 6*641,5002.46*6درخواستیرولکارخانه تهران
4توری حصاری مفتول 2.4 چشمه 5*541,5002.45*5درخواستیرولکارخانه تهران
5توری حصاری مفتول 2.4 چشمه 4*4تماس2.44*4درخواستیرولکارخانه تهران
6توری حصاری مفتول 2.5 چشمه 5*541,5002.55*5درخواستیرولکارخانه تهران
7توری حصاری مفتول 2.5 چشمه 6*641,5002.56*6درخواستیرولکارخانه تهران
8توری حصاری مفتول 2.5 چشمه 4*4تماس2.54*4درخواستیرولکارخانه تهران
9توری حصاری مفتول 2.7 چشمه 5*541,5002.75*5درخواستیرولکارخانه تهران
10توری حصاری مفتول 2.7 چشمه 6*641,5002.76*6درخواستیرولکارخانه تهران
11توری حصاری مفتول 2.7 چشمه 4*4تماس2.74*4درخواستیرولکارخانه تهران
12توری حصاری مفتول 3 چشمه 4*4تماس34*4درخواستیرولکارخانه تهران
13توری حصاری مفتول 3 چشمه 5*541,50035*5درخواستیرولکارخانه تهران
14توری حصاری مفتول 3 چشمه 6*641,50036*6درخواستیرولکارخانه تهران
15توری حصاری مفتول 4 چشمه 4*4تماس44*4درخواستیرولکارخانه تهران
16توری حصاری مفتول 4 چشمه 5*541,50045*5درخواستیرولکارخانه تهران


توری حصاری(فنس) چیست؟

توری حصاری (فنس) به وسیله ی بافته شدن مفتول فلزی در قطرهای مختلف و همچنین چشمه های مختلف تولید می شود. از توری حصاری (فنس) معمولاً برای حصار کشی و فنس کشی مکان های مختلف استفاده میشود. در سفارش توری حصاری پارامترهایی مانند عرض حصار ، قطر مفتول و اندازه چشمه باید مشخص باشد.

یک توری حصاری (فنس) با کیفیت به عبارتی یک محافظ دارای مقاومت طولانی، نصب آسان و امنیت بالا می باشد. به طور مثال توری حصاری (فنس)  گالوانیزه با مفتول ویژه که یک لایه فلزی روی سطح آنها را پوشانده است ، بافته شده اند. فلز روی موجب می گردد تا توری حصاری (فنس) در برابر رطوبت و عوامل محیطی تا ۵۰ سال دوام داشته باشند. از جمله موارد کاربرد توری حصاری (فنس) می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • استفاده از توری حصاری (فنس) جهت حصارکشی باغات
  • استفاده از توری حصاری (فنس) برای فرودگاه ها ، زمین های ورزشی ، مراکز نظامی و پتروشیمی و غیره.

ارتفاع انواع توری حصاری (فنس) نیز با هم متفاوت است و همین امر یکی از دلایلی است که هنگام خرید آن باید توجه داشته باشیم که محصول مورد نظر برای چه مکانی مناسب می باشد و آیا می تواند نیاز های ما را از نظر ارتفاع برای ایمنی محیط تامین نماید. توری حصاری (فنس) با نام هایی از جمله فنس توری باغی, فنس باغ, توری آهنی, فنس باغی, توری دور باغی, سیم توری, توری فلزی, فنس توری زنجیری , حصار شناخته می شود.

توری حصاری (فنس) براساس نوع مفتولی که برای ساخت آن به کار می رود در سه نوع مفتول سیاه، مفتول گالوانیزه، مفتول گالوانیزه با روکش pvc تولید می شود. امروزه بیشتر شاهد تولید توری حصاری (فنس) با استفاده از مفتول گالوانیزه هستیم که مزایای بسیار زیادی نیز به همراه دارد. از جمله عوامل دیگری که در ساخت و دسته بندی این محصولات تاثیرگذار می باشند می توان به ضخامت مفتول و سایز چشمه فنس اشاره نمود.

توری حصاری (فنس) با توجه به موارد مصرفی که دارد می تواند کاربرد مختلف از خود نشان دهد. فنس همواره به عنوان یک محافظ در محیط مختلف استفاده می شوند در واقع اهمیت یک مکان یا یک وسیله باعث می شوند تا انسان برای مراقبت بهتر از آن، توری حصاری (فنس) به دور آن کشیده تا بتوانند امنیت آن را تامین کنند.

مزایای بسیار زیادی که توری حصاری (فنس) دارد باعث شده است تا استفاده از آن نیز تنوع بسیار زیادی پیدا کند به همین دلیل است که نمی توان به طور قطع گفت که توری حصاری (فنس) برای چه موردی می تواند کاربرد داشت باشد ، اما به طور کلی محیط هایی مانند زمین های کشاورزی، باغ، مراقبت از گله های گوسفند و ... از جمله پرکاربرد ترین موارد برای استفاده از توری حصاری (فنس) می باشند ، البته در بسیاری از مکان برای حفاظت منابع آب یا دکل های برق نیز از توری حصاری (فنس) استفاده می کند که می تواند بسیار کاربردی و مفید باشد..قیمت توری حصاری(فنس)

قیمت توری حصاری(فنس)

قیمت دقیق توری حصاری (فنس) به ضخامت و چشمه بستگی دارد. برای خرید توری حصاری می توانید با دفتر فروش این مجموعه تماس بگیرید و با دریافت مشاوره تخصصی و رایگان از کارشناسان، توری حصاری را با بهترین قیمت خریداری کنید.

قیمت روز توری حصاری را از کارشناسان فروش آهن آنیل به همراه مشخصات کامل محصول، زمان بارگیری و تحویل، جزئیات سفارش را بر اساس یک پیش فاکتور دریافت کنید. توری حصاری به دلیل قیمت کم و راحت کار با آن در حصار کشی از محبوبیت بالایی برخوردار است. وزن کم و قابل حمل بودن توری حصاری (فنس) ، کار حصار کشی سریع انجام می شود. قیمت گذاری توری حصاری (فنس) نسبت به مفتول و دهانه آن انجام میشود. توری حصاری (فنس)  هرچقدر مفتول نازک تری داشته باشد و دهانه اون بزرگ تر شود قیمتش ارزان تر خواهد بود . 

راهنمای خرید توری حصاری(فنس)

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی توری حصاری (فنس) اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به ‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند.

توری حصاری (فنس) در حال حاضر از جنس گالوانیزه و یا فولاد ضد زنگ می باشد و طول عمری در حدود 50 سال دارد. لازم به ذکر است که توری حصاری (فنس) از جنس پلی اتیلن نیز در بازار موجود می باشد که طول عمر چندانی نداشته و برای حصارکشی موقت مورد استفاده قرار می گیرد. پیش از خرید توری حصاری (فنس)  باید به نوع کاربرد و جنس آن توجه داشته باشید.

توری حصاری (فنس) گاهی از جنس فولاد با توجه به مقاومت بالایی که دارد طبیعتا طول عمر بیشتری نیز دارد ولی هزینه زیادی را به همراه خواهد داشت و برای حصارکشی باغ یا ورزشگاه چندان مناسب نیست. از این رو توری حصاری (فنس) هر جنسی که داشته باشد باید بسته به نیاز انتخاب گردد تا علاوه بر تامین امنیت از نظر اقتصادی نیز مقرون به صرفه باشد. به طور کلی توری حصاری (فنس) را می توان یکی از پرکاربردترین محصولات مفتولی نام برد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .