تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله مبلی

 Ξ قیمت لوله مبلی - گروه صنعتی درپاد تبریز

تاریخ به روز رسانی :-8:14
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1لوله مبلی 13 ضخامت 0.7 درپادتماس130.76متریکیلوگرمکارخانه
2لوله مبلی 16 ضخامت 0.7 درپادتماس160.76متریکیلوگرمکارخانه
3لوله مبلی 18 ضخامت 0.7 درپادتماس180.76متریکیلوگرمکارخانه
4لوله مبلی 20 ضخامت 0.7 درپادتماس200.76متریکیلوگرمکارخانه


 Ξ قیمت لوله مبلی - شرکت لوله و پروفیل سپنتا

تاریخ به روز رسانی :-8:15
کدشرحقیمتسایزضخامتحالتواحدمحل بارگیری
1لوله مبلی 13 ضخامت 1 سپنتاتماس1316متریکیلوگرمکارخانه
2لوله مبلی 16 ضخامت 1 سپنتاتماس1616متریکیلوگرمکارخانه
3لوله مبلی 18 ضخامت 1 سپنتاتماس1816متریکیلوگرمکارخانه
4لوله مبلی 20 ضخامت 1 سپنتاتماس2016متریکیلوگرمکارخانه
5لوله مبلی 25 ضخامت 1 سپنتاتماس2516متریکیلوگرمکارخانه


لوله مبلی چیست؟

لوله مبلی که به لوله سبک یا لوله روغنی شناخته شده است، از ورق روغنی و براساس استانداردهای DIN 2394-1- 94 و EN 10 219 -2 تولید و توزیع می‌شود.

لوله مبلی از پرکاربردترین محصولات بازار لوله و پروفیل است که بدلیل مقاومت عالی، استفاده گسترده‌ در صنایع خودروسازی، مبلمان و صندلی، اگزوز، کانکس و کانتینر، دوچرخه سازی، لوازم خانگی و … دارد. از مهمترین ویژگی‌های لوله مبلی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ۱-دقت ابعادی مطلوب در قطر و ضخامت
  • ۲-جوش پذیری
  • ۳-فرم پذیری عالی در فرآیندهای خم کاری و کشش
  • ۴-کیفیت سطحی مطلوب
  • ۵-قابلیت آبکاری
  • ۶-قابلیت کشش سرد

این شرکت تامین کننده لوله مبلی، لوله بیضی ، پروفیل مبلی و نماینده فروش محصولات کارخانه جات خاورصنعت هما در ایران می باشد همچنین برای تامین نیاز مشتریان محترم محصولات دیگر کارخانه تولید لوله مبلی را نیز ارائه می کند.

لوله مبلی دارای 13 نوع ضخامت می باشد که عموما از ضخامت سه دهم میل (۰/۳) تا ضخامت یک و نیم میل(۱/۵) تولید می شود. لوله مبلی محصول فرمینگ شده لوله مبلی است.

لوله مبلی بیشتر در ضخامت سبک، زیر ۱/۵ میلیمتر تولید می شود و به همین دلیل به لوله سبک معروف است. البته لوله مبلی در ضخامت های ۲میلیمتر و ۳ میلیمتر نیز به صورت محدود تولید میگردد.

لوله مبلی در بسیاری از صنایع و تولیدات مانند ساخت پایه میز، صندلی و تخت، در تولید انواع اگزوز خودرو، تولید بدنه فرمان خودرو، کانکس و کانتینر، ساخت لوازم خانگی. تولید و ساخت تخت های فلزی. ساخت استند فلزی و هزاران نوع تولیدات دیگر استفاده می گردد.

کارخانه خاورصنعت هما در زمینه لوله مبلی و پروفیل سبک فعالیت دارد. صادرات لوله مبلی خاورصنعت به کشورهای مجاورمان همچون افغانستان، ارمنستان، تاجیکستان و … آغاز گردید و هم اکنون با ظرفیت ۶۰۰۰ تن در ماه یکی از بزرگترین صادرکننده های این عرصه می باشد .

قیمت لوله مبلی

 

قیمت لوله مبلی

قیمت لوله مبلی همیشه به قیمت ورق روغنی که از آن تولید می شود بستگی دارد. قیمت ماده اولیه تیغ برنده برای تایین قیمت لحظه ای لوله مبلی موثر است، ماده اولیه تولید پروفیل سبک ورق روغنی است و کارخانه تولید لوله مبلی قادر به تولید لوله و پروفیل از ضخامت 0.3 میلیمتر تا ضخامت 2 میلیمتر توسط ورق روغنی را دارا می باشند. همین توان تولید باعث تأثیرگزاری قیمت لوله مبلی در ضخامت مختلف بر ماده تولیدی که همان پروفیل سبک است میشود.

کارخانجات تولید کننده لوله مبلی سبک حجم مصرف زیادی از ورق روغنی در کشور را به خود اختصاص داده است، مالکان این واحد صنفی با قیمت گذاری بر روی لوله مبلی، به نوعی قیمت ورق روغنی در بازار را تایین میکنند .

هزینه دستمزد لوله مبلی به 10% از قیمت کل پروفیل مبلی تأثیر گذار است که با بالا رفتن دستمزد ها توسط دولت در ابتدای هر سال این محصول هم در همان زمان دچار افزایش قیمت می شود.

قیمت روز لوله مبلی ، قیمت روز لوله مبلی ساوه و قیمت لوله مبلی دیگر کارخانه ها در جداول قیمت در دسترس می باشد. این مجموعه قادر به تامین لوله مبلی و پروفیل مبلی، با بیش از ۲۵۰ سایز و ضخامت مختلف از تولید کنندگان و بازرگانان در بازار داخل و خارج از کشور را دارد.

بطور معمول قیمت لوله سبک در واحد وزن اعلام می‌گردد که این قیمت وابسته به عواملی همچون قیمت جهانی ورق نورد سرد، قیمت ارز، تعرفه گمرکی، هزینه‌ انرژی برای کارخانه ها و … است.

قیمت لوله مبلی در واحد وزن کمی از لوله سنگین، ضخامت ۲ از ورق سیاه، بالاتر است. ولی به دلیل ضخامت و وزن پایین‌تر، هزینه واحد طول آنها از لوله مبلی کمتر است. بنابراین در بسیاری از صنایع که ضخامت پایین‌تر لوله مورد نیاز است، از لوله‌ سبک یا مبلی استفاده می‌شود. 

 

راهنمای خرید لوله مبلی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله مبلی، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. از خاصیت مهم لوله مبلی می توان به خم پذیری و فرم پذیری ان اشاره کرد که محصول راهبردی برای مصارف مختلف می باشد.

یکی دیگر از دلایل علاقه تولیدکنندگان به مصرف لوله مبلی خاصیت مطلوب سطحی لوله مبلی می باشد. قابلیت آبکاری و کرم کاری ، رنگ پذیری مناسب با روش های مختلف لوله مبلی را جزو جدا نشدنی بسیاری از صنایع کشور کرده.

تماس با کارشناسان فروش شرکت و اعلام مشخصات  لوله سبک مبلی مورد نیاز، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول به شما اعلام میگردد. بعد از تاييد لوله مبلی، طبق زمان‌بندی اعلام شده، محصول خریداری شده برای مشتری ارسال می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .