لیست وزن

   

  قیمت شیر یکطرفه خودکار

  Ξ قیمت شیر یک طرفه فاراب

  تاریخ به روز رسانی :9:53-
  کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
  1فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2 1/2PN16چدنیفاراببنگاه تهران
  2فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید10اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  3فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید12اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  4فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  5فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید3اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  6فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید4اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  7فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید5اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران
  8فاراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید6اینچPN16چدنیفاراببنگاه تهران


  Ξ قیمت شیر یک طرفه میراب

  تاریخ به روز رسانی :9:54-
  کدشرحقیمتسایزاستانداردجنسبرندانبار
  1میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2 1/2PN10چدنیمیراببنگاه تهران
  2میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2 1/2PN16چدنیمیراببنگاه تهران
  3میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
  4میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید2اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
  5میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید3اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
  6میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید3اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
  7میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید4اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
  8میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید4اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
  9میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید5اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
  10میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید5اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
  11میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید6اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران
  12میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید6اینچPN10چدنیمیراببنگاه تهران
  13میراب شیر یک طرفه چدنیتماس بگیرید8اینچPN16چدنیمیراببنگاه تهران


  شیر یک طرفه خودکار چیست؟

  شیر یک طرفه خودکار یا شیر یکطرفه قطعه ای برنجی با سوپاپ پلاستیکی است که موجب همسو شدن دایمی مسیر آب میشود که از یک طرف به آب اجازه جاری شدن میدهد و از سمت مقابل مانع برگشت آب میشود، بدنه شیر یک طرفه خودکار کاملا از فلز برنج و سوپاپ آن بصورت ترکیبی از لاستیک و پلاستیک ساخته شده همچنین فنر سوپاپ از جنس استیل میباشد.

  در سال 1907 فردی به نام فرانک کاتر برای رفع برگشت میعان در لوله، شیر یکطرفه با ساختاری بسیار ساده ساخت که آن را تسلا نامید و در سال 1920 حق اختراع آن را به سبب استقبال بی‌نظیر به نام خود ثبت نمود. برای جلوگیری از این عمل، شیر یک طرفه باید در موقع نصب پمپ بین کنتور و پمپ شیر اتوماتیکی نصب می‌شود تا در صورتی که پمپ بعد از پمپاژ اب خاموش شود، شیر خودکار بسته می شود.

  که بدین دلیل باعث مانع از ورود مجدد آب به شبکه لوله کشی شود. شیر یک طرفه خودکار از جمله قطعات مورد نیاز برای نصب انواع پمپ‌هاست. شیر یک طرفه خودکار چنان از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت اتصال در جای نادرست و استفاده از جنس نا مرغوب می تواند کارکرد منظم پمپ را تحت تاثیر قرار دهد. شیر یک طرفه خودکار را می‌توان جزو شیر خودكار طبقه بندی نمود، چون اپراتور هیچ كنترلی روی آن ندارد. شیر یک طرفه خودکار با جریان سیال بطور خودكار باز شده و قطع جریان و با استفاده از نیروی جاذبه یا نیروی ناشی از برگشت جریان سیال بسته می شوند و مانع از برگشت جریان از بالا دست جریان به پایین دست جریان می گردد.

  قیمت شیر یک طرفه خودکار

  همچنین این شیر در لوله‌ متصل به سیستم‌ ثانویه مانند انشعابات که ممکن است فشار آن‌ بیش از سیستم اصلی باشد، به کار می‌رود تا مانع ورود سیال از سیستم ثانویه به سیستم اصلی گردد. شیر یک طرفه خودکار در خطوط انتقال سیال که ممکن است برگشتن سیال برای سیستم مضر باشد و یا جهت حرکت سیال بر خلاف جاذبه باشد، به‌منظور کنترل عدم بازگشت سیال به‌کار می‌رود. بر روی شیر یک طرفه خودکار جهت جریان با یک پیکان مشخص می‌شود و هنگام نصب باید به جهت جریان دقت شود؛ چرا که اگر شیر در جهت اشتباه نصب شود ممکن است خسارات جدی به سیستم وارد کند.

  شیر یک طرفه خودکار، با فشار سیال عمل می‌کند و وسیله کنترلی خارجی در آن وجود ندارد. مزیت آن این است که تا زمانی که فشار سیال به حد لازم نرسد شیر عمل نمیکند. شیر یک طرفه خودکار تنها شیری است که نیاز به اپراتور ندارد و تنها فشار سیال برای عمل کردن آن نیاز است. به همین جهت به آن شیر یک طرفه خودکار نیز گفته می‌شود. 

  قیمت شیر یک طرفه خودکار

  قیمت شیر یک طرفه سوپاپی، قیمت چک ولو سوپاپی از سایز ۱.۲ تا سایز ۳ اینچ با جنس چدن، فولاد، استیل، برنج، برنز با فشار کاری ۶ بار تا ۷۵ بار کاربرد مختلف دارد. قیمت شیر یکطرفه سوپاپی، شیر یکطرفه سوپاپی با توجه به جنس بدنه برنجی، فولادی، استیل و حتی با توجه به برند تولید کنند دارای قیمت متفاوتی می باشد .

  قیمت شیر یکطرفه برنجی سوپاپی، قیمت برای مشخصات شیر یکطرفه مدل سوپاپی با جنس برنج و با فنر استیل با برند کیز ایران و با نوع اتصال دنده ای می باشد، در صورتی که پس از مشخص کردن جنس و کارکرد شیر یکطرفه، بیش از یک گزینه در اختیار داشتید، انتخاب شیری در الویت است که نسبت به کارایی قیمت مناسب دارد. 

  راهنمای خرید شیر یک طرفه خودکار

  کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی شیر یکطرفه خودکار اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به ‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند. انتخاب دقیق سایز و متریال شیر یکطرفه از این سبب می شود از شیر یکطرفه مناسب برای کارکرد مدنظر استفاده شود که این امر، رضایت از یک خرید مطمئن و مناسب را به دنبال خواهد داشت. بهتر است برای انتخابی درست و مقرون به صرفه چندین نکته را همزمان مد نظر داشته باشید :

  انتخاب جنس شیر یکطرفه: برای انتخاب مناسب‌ترین متریال برای شیر یکطرفه، باید ابتدا کاربرد شیر یک طرفه را از نظر جنس و ویژگی‌های سیال عبوری مشخص کرد.

  انتخاب سایز و تعیین فشارکاری شیر یکطرفه: پس از تعیین متریال شیر، باید سایز و فشار کاری شیر را متناسب با سیستمی که شیر قرار است در آن به کار گرفته شود، تعیین کنید.

  قیمت روز شیر یکطرفه خودکار: معیار قیمت می تواند بر انتخاب از میان برندهای مختلف تولید کننده شیر مدنظرتان تاثیرگذار باشد.

  اصالت شیر یکطرفه: با توجه به اینکه جنس تقلبی سرمایه مالی و زمانی شما را هدر می دهد و ممکن است سبب خسارت های جبران ناپذیری گردد، ضمن اینکه ضمانت برگشت کالا برای جبران زیان آن وجود ندارد پس قبل از نهایی کردن فرایند انتخاب و خرید حتما از اصالت کالا اطمینان حاصل کنید.


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .