تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل C (سی پرلین)

 

تاریخ به روز رسانی :-8:01
کدشرحقیمتضخامت وزن شاخهطولارتفاعواحدمحل بارگیری
1پروفیل C (سی پرلین)-3236160کیلو گرماصفهان
2پروفیل C (سی پرلین)-3456180کیلوگرماصفهان
3پروفیل C (سی پرلین)-3486200کیلو گرماصفهان
4پروفیل C (سی پرلین)-3516220کیلوگرماصفهان


پروفیل C سی پرلین چیست؟

پروفیلC  سی پرلین نوعی پروفیل فولادی مقاطع باز است که جهت پوشش سقف سبک صنعتی یا دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از پروفیلC  سی پرلین جهت پوشش دیوار ها، متصل نمودن ستون که فاصله زیادی از یکدیگر دارند و دیوار غیر باربری که وظیفه ی تقسیم فضای داخل ساختمان را دارند استفاده می شود. پروفیلC  سی پرلین از ورق فولادی یا ورق گالوانیزه تولید می شود که در برابر خوردگی مقاومت بالایی دارد. پروفیلC  سی پرلین در ابعاد و ضخامت متنوعی تولید می شود. پروفیلC  سی پرلین معمولا در شاخه 6 متری در ضخامت های 2.5،2 و 3 میلیمتر تولید و روانه بازار میگردد. ابعاد پروفیلC  سی پرلین بر حسب ارتفاع آن بیان میشود. پروفیل C180 ارتفاعی برابر با 180 میلیمتر دارد.

  • ضخامت پروفیل سی پرلین : 3،2.5،2 و 4 میلیمتر
  • طول پروفیل سی پرلین : 6 متر
  • ارتفاع پروفیل سی پرلین : 160 الی 240 میلیمتر
  • وزن شاخه پروفیل سی پرلین : بین 23 الی 55 کیلوگرم

پروفیل C 200 پرلین با ضخامت 3 از جمله تولیدات شرکت پروفیل آسیا می باشد که از تولید کنندگان پروفیل باز در کشــور است که استاندارد ملی 7335 را برای تولیــدات خود کسب کرده است. پروفیل آسیا با ضخامت های 2 ،2.5 و 3 میلی متر و به طول 6 متر و با استاندارد بین المللی ST37 پروفیل خود را وارد بازار می کند .

قیمت پروفیل C (سی پرلین)

برای تهیه پروفیل C 200 پرلین با ضخامت 3 شرکت پروفیل آسیا و اطلاع از قیمت پروفیل C 200 پرلین با ضخامت 3 شرکت پروفیل آسیا و همچنین وزن پروفیل C 200 با ضخامت 3 شــرکت پروفیل آسیا که در بازار تحت عناوین پروفیل آسیا، پروفیل C آسیا، پروفیل C 200 اصفهــــان ، پروفیل 200 C پرلین مقاطع باز فولادی ، و C 200 سوله آسیا نیز شناخته می شود با کارشناسان سایت تماس بگیرید .قیمت انواع آهن و فولاد مانند فولاد قابل عملیات حرارتی و قیمت فولاد نیروگاهی و ... در سایت قابل دسترسی است.

پروفیلC  سی پرلین در ابعاد و اندازه های مختلف در کارخانه متفاوتی تولید می گردد. برای تولید پروفیلC  سی پرلین از ورق گالوانیزه جهت مقاومت در برابر خوردگی یا ورق فولادی دیگر استفاده میشود. در فرآیند تولید پروفیلC  سی پرلین ، ابتدا ورق را برش داده و سپس وارد دستگاه رول فرمینگ شده و در انتها ورق شکل دهی میشود.

 

قیمت پروفیل C سی پرلین

قیمت پروفیلC  سی پرلین به عوامل مختلفی مانند نوع ورق استفاده شده پروفیلC  سی پرلین در ضخامت و سازهای مختلف قیمت گذاری شده است. پروفیلC  سی پرلین و همچنین ابعاد پروفیلC  سی پرلین را هم مشاهده کنید. ویژگی انحصاری پروفیل C مانند مقاومت در برابر خوردگی، باعث شده است که این محصول بیشترین تقاضا را در بازار فولاد ایران داشته باشد.

جدول وزنی پروفیلC  سی پرلین در بالا، برای دسترسی سریع به قیمت نهایی پروفیلC  سی پرلین طراحی شده است. نموداری که در کنار هر محصول در سایزها و ابعاد مختلف وجود دارد، نوسانات قیمت در ماه‌ها و حتی سال‌های قبل را برای شما نمایش می‌دهد. قیمت دقیق پروفیل  سی پرلین تولیدی کارخانجات معتبر تولید کننده پروفیلC  سی پرلین و سایر مجتمع های فولادی را در سایت مشاهده و بررسی نمایید.

 

خرید پروفیل C سی پرلین

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ پروفیلC  سی پرلین ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیلC  سی پرلین شرکت پروفیل آسیا می باشد که پروفیل های C100، C160، C180، C200،  C220، C240 در ضخامت های 2.5،2 و 3 با طول دلخواه و ورق فولادی تولید و روانه بازار میکند.

پروفیلC  سی پرلین یکی از انواع پروفیل‌ است و به جهت پوشش سقف یا دیوار مورد استفاده قرار می‌گیرد. شکل طراحی شده این محصول به صورتی است که باعث نصب آسان آن در سازه‌ها می‌شود. کاربرد پروفیلC  سی پرلین برای پوشش سقف‌ سبک صنعتی، پوشش دیوارها و متصل کردن ستون‌هایی که فاصله زیادی با هم دارند، استفاده می‌شود.  مشخصات پروفیلC  سی پرلین شامل ارتفاع، ضخامت، وزن شاخه و طول است. برای تولید پروفیلC  سی پرلین از ورق‌ فولادی گالوانیزه و غیر گالوانیزه استفاده می‌شود. ابعاد این مقطع فولادی بر حسب ارتفاع آن مشخص می‌شود. به عنوان مثال پروفیل C160  ارتفاعی برابر با 160 میلی‌متر دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .