تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:08
کدشرحقیمتضخامتطولوزن(kg)واحد
1سپری پروفیل 50740,2852.5618کیلوگرم
2لنگه دری پروفیل 50840,2852.5618کیلوگرم
3چهارچوبی پروفیل 50940,2852.5618کیلوگرم
4چهارچوبی فلزی ساده 1-8640,2852.56.630کیلوگرم
5چهارچوب فلزی فرانسوی 11-8640,2852.56.631کیلوگرم


 پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5

پروفیلی که برای ساخت درب و پنجره های جدید استفاده می‌ شود از ورق فولاد و پی وی سی و یو پی وی سی ساخته شده است. از این رو شما عزیزان اگر در شهر و در میان خیابانها قدم بزنید به طور کامل متوجه جدید بودن و ساده بودن مدل و طرح پنجره ها می شوید. زیرا پنجره ها نسبت به گذشته تغییرات بسیاری داشتند البته که ساخت در ها از گذشته تاکنون تحول بسیاری داشته است. اما امروزه بهترین انتخاب برای ساخت درب و پنجره پروفیل می باشد. پروفیل درب و پنجره ضخامت از آن دسته مصالح و مواد خاصی است که برای ساختمان سازی استفاده می شود. طبیعی است که شما عزیزان نیز بخواهید در مورد آن اطلاعات بیش تری کسب کنید برای مثال در مورد کاربرد و قیمت و حتی وزن پروفیل درب و پنجره اطلاعات زیادی وجود دارد که در ادامه به خدمتتان خواهیم گفت.

قیمت پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5

عوامل مختلف وجود دارند که به واسطه تغییرات قیمت پروفیل درب و پنجره می شوند اما این را هم باید بدانید که شما عزیزان قبل از انجام کارهای ساختمانی بهتر است یک حساب و کتاب کلی داشته باشید و قیمت اکثر مواد و مصالح که نیاز دارید را بپرسید. بهترین کار در چنین موقعیت این است که از طریق آنلاین و تماس تلفنی استعلام قیمت بگیرید و یا حتی می توانید با مراجعه به بازار قیمت دقیق پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲.۵ را دریافت کنید. عواملی که باعث تفاوت قیمت پروفیل درب و پنجره می شود به شرح زیر است:

  • ضخامت و ابعاد مورد نظر شما اهمیت بسیاری در اختلاف قیمت پروفیل درب و پنجره  دارد.
  • تعداد درب و پنجره هایی که شما سفارش می دهید نیز می تواند در بالا و پایین شدن قیمت ها اثرگذار باشد.
  • قطعاً برای ساخت درب و پنجره با جنس پروفیل مواد و فرایندی لازم است که در قیمت آن موثر خواهد بود.
  • گاهی نوسانات اقتصادی و سیاسی در بازار و قیمت محصولات تاثیر گذار هستند.

با توجه به چنین مواردی بهتر است قیمت روز پروفیل درب و پنجره را بگیرید.

کاربرد پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5

کاملاً واضح است که کاربرد پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5 چیست. اما برای اینکه برای شما عزیزان هم بهتر جا بیفتد باید گفت که از پروفیل درب و پنجره برای انواع درب های حمام و سرویس بهداشتی و درب مکان های مخصوص به طور سلیقه ای استفاده می شود. هم چنین از پنجره های با جنس پروفیل برای ساخت پنجره های انواع ساختمان ها و منازل مسکونی و تجاری و مدارس و حتی سینماها و باشگاه ها نیز استفاده می شود. در کل محدوده استفاده از پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲.۵ بسیار زیاد است.

وزن پروفیل درب و پنجره ضخامت 2.5

قطعاً برای برخی افراد مهم است که پروفیل درب و پنجره در ساخت و ساز استفاده می‌ کنند و وزن متناسب داشته باشد زیرا هر چه وزن کلی ساختمان کم تر باشد به هنگام خطرات ناشی از زلزله و سیل آسیب و تخریب کم تر خواهد بود. از این گذشته اگر بخواهید وزن دقیق پروفیل درب و پنجره ضخامت ۲.۵ این را بدانید باید بگوییم که وزن آن متناسب با ضخامت و ابعاد یعنی طول و عرض درب و پنجره است. البته که به ‌طور کلی وزن آن از آهن و فولاد قطعا کم تر خواهد بود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .