لیست وزن

 

قیمت تسمه نوردی

 

قیمت تسمه نوردی

تاریخ به روز رسانی :9:021401/11/06
کدشرحقیمتضخامت عرضحالتمحل بارگیری
1تسمه ۵ عرض ۲۰ میلی متر18,808520نوردیبنگاه تهران
2تسمه ۵ عرض ۲۵ میلیمتر 18,808525نوردیبنگاه تهران
3تسمه ۵ عرض ۳۰ میلی متر 18,808530نوردیبنگاه تهران
4تسمه ۵ عرض ۴۰ میلیمتر 18,808540نوردیبنگاه تهران
5تسمه ۵ عرض ۵۰ میلیمتر18,808550نوردیبنگاه تهران
6تسمه ۵ عرض ۶۰ میلیمتر18,808560نوردیبنگاه تهران
7تسمه 4018,80840.نوردیبنگاه تهران


تسمه نوردی چیست؟

تسمه ها با متریال های مختلفی همانند تسمه های فولادی، تسمه ST۵۲، تسمه آلومینیوم، تسمه گالوانیزه و ... تولید و عرضه می گردند که در این میان تسمه آهنی به عنوان پر کاربردترین تسمه در صنعت شناخته می شود. این نوع تسمه ها به صورت رول و فلت عرضه می گردد که از لحاظ کیفیت سطح و صیقلی بودن چندان مطلوب نیستند؛ به همین خاطر از این نوع تسمه به صورت ترانس نیز تولید می شود و در ضخامت های پایین عرضه نمی گردد.

قیمت تسمه نوردی

تسمه نورد معمولا از فولاد بازیافتی تولید میشود. روش تولید تسمه فابریک و نوردی شبیه به هم می باشد. اما در ساخت تسمه ماشین کاری پس از برش ورق آهنی که طی فرآیند نورد تولید شده است، آن را اطوکاری و ماشین کاری می کنند. تسمه یک حلقه از ماده‌ای انعطاف‌پذیر است که برای ایجاد پیوند مکانیکی و انتقال انرژی بین دو یا چند شفت استفاده می‌شود. تسمه نوردی از عرض 20میلی متر و ضخامت 5 میلی متر تا عرض 200 میلی متر و ضخامت 100 میلی متر تولید و عرضه میگردد. تسمه نوردی به دلیل اینکه از شمش آهن تولید میگردد دارای استحکام بالایی میباشد. تسمه نوردی دارای میزان تلورانس 3/. میباشد.

تسمه نوردی در ساخت انواع درب و پنجره آکاردیونی و ریل جرثقیل ساخت کمربند جهت کوره صنعتی ساخت پالت مورد استفاده قرار میگیرد. تسمه به دسته کاربردی و متعددی تقسیم بندی می شود. مانند تسمه پلاستیکی، تسمه نخی، تسمه آهنی، تسمه استیل، تسمه آلومینیوم، تسمه آلیاژی و … در تسمه فلزی معمولا تسمه آهنی از همه کاربردی تر است. این تسمه ها عموما به دو دسته تسمه نوردی و تسمه ماشین کاری تقسیم می شوند. تسمه های نوردی به صورت برش از ورق و با اندازه های طولی متفاوت از ۴ متر تا ۷ متر تولید و عرضه می شوند. تسمه های ماشین کاری بسیار تر و تمیز تر بوده و به صورت شاخه های منظم  و صاف ۶ متری تولید و عرضه می شوند.

قیمت تسمه نوردی

قیمت تسمه نوردی در بین فروشندگان مختلف تقریبا ثابت و البته جزء محصولات با قیمت پایین است. با توجه به این که تسمه نوردی از مواد بازیافتی و قراضه تولید می شوند قیمت پایین تری نسبت به سایر تسمه فلزی دارند و البته با توجه به قیمت مناسبترشان، می توان گفت از پرکاربرد ترین تسمه ها هستند.

شما میتوانید در سایت قیمت تسمه نوردی، قیمت روز تسمه نوردی، قیمت تسمه نوردی فابریک، قیمت تسمه نوردی برش خورده، قیمت انواع تسمه نوردی، قیمت تسمه آهنی، قیمت تسمه استیل، قیمت تسمه آلومینیوم، قیمت تسمه گالوانیزه، خرید تسمه نوردی، فروش تسمه خوردی، قیمت تسمه نوردی درجه 2، قیمت تسمه نوردی در تهران ، قیمت تسمه نوردی در اصفهان و قیمت تسمه نوردی اصفهان زا در جداول قیمت مشاهد کنید.

راهنمای خرید تسمه نوردی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ تسمه نوردی ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. با این وجود اگر مشتری به تسمه هایی با سایز خاص نیاز دارد که در بازار موجود نیست, لازم است تا به کارخانه های تسمه نوردی مراجعه کند و سایز مورد نظر خود را سفارش دهد.

  1. کاربرد های تسمه نورد گرم: استفاده در صنایع بسته بندی، ساخت درب و پنجره و گریتینگ فولادی
  2. کاربرد تسمه های نورد سرد: ساخت کابل های برق و تلفن، استفاده در صنایع خودرو، استفاده در ساخت لوازم خانگی و تجهیزات گرمایشی سرمایشی

تولید کنندگان تسمه نوردی را به 2 شکل نورد سرد و نورد گرم تولید می کنند، هر کدام از آن ها کاربرد خاصی دارند. تسمه نوردی دارای ضخامت بین 3 الی 100 میلی متر ، عرض 10 الی 2000 میلی متر و طول 2 الی 7 متر می باشد. تسمه نوردی در ساخت انواع درب و پنجره آکاردئونی، صنایع بسته بندی، ریل های جرثقیل، جهت ساخت کمربند کوره صنعتی، ساخت پالت و… مورد استفاده قرار می گیرد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .