تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل آبرو

 

تاریخ به روز رسانی :-8:00
کدشرحقیمتارتفاعضخامت طولمحل بارگیری
1پروفیل آبرو یک طرفه-1836اصفهان


پروفیل آبرو چیست؟

پروفیل آبرو در دو نوع آبرو یک طرفه و آبرو دو طرفه تولید و به بازار عرضه می شود. پروفیل آبرو دو طرفه، دو لبه دارد و اتصال پروفیل آبرو از هر دو طرف امکان پذیر است، به همین علت با نام پروفیل آبرو دو طرفه شناخته شده است و ضخامت‌ آن ۲.۵ و ۳ میلیمتر می باشد، ولی در پروفیل آبرو یک طرفه، امکان اتصال و نصب پروفیل، تنها از یک طرف وجود دارد. پروفیل آبرو دارای وزن کمی است و به راحتی قابل نصب است. در مناطق مرطوب و پر بارش بهتر است از آبرو گالوانیزه استفاده شود. در صورتی که زیبایی ظاهری مورد نظر است می توان پروفیل آبرو رنگی که در بازار موجود است خریداری و نصب کرد. پروفیل آبرو یکطرفه و قیمت پروفیل آبرو دو طرفه را در جداول قیمت مشاهده و بررسی نمایید. اگر قصد خرید پروفیل آبرو را دارید با کارشناسان فروش تماس بگیرید.

قیمت پروفیل آبرو

یکی از تجهیزات مورد استفاده در صنعت ساختمان سازی، پروفیل آبرو است که برای ساخت ناودان از آن استفاده می‌شود. پروفیل آبرو بیشتر بر روی شیروانی‌ و سقف‌های شیبدار استفاده می‌شود تا به کمک آن بتوان باران و برف را به سمت پایین هدایت کرد. پروفیل آبرو، گاتر شیروانی هم گفته می‌شود. پروفیل آبرو در دو نوع یک طرفه و دو طرفه قابل عرضه به خریداران است. نوع قیمتی که برای پروفیل آبرو در نظر گرفته می‌شود به عوامل مختلفی از جمله ضخامت، شاخه و طول محصول بستگی دارد.

استفاده از پروفیل آبرو در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است. این محصول امروزه در بین مصرف کنندگان از محبوبیت خاصی برخوردار است و انتخاب آن با توجه به شرایط محیطی و منطقه‌ای باید انجام شود. پروفیل آبرو دو طرفه 180 ضخامت 3 پروفیل آسیا می باشد که از تولید کنندگان پروفیل آبرو باز در کشور و استاندارد ملی 7335 را برای تولیدات خود کسب کرده است پروفیل آبرو با ضخامت های 2 ، 2.5 و 3 میلی متر و به طول 6 متر و با محصولات خود را روانه بازار می کند .

برای تهیه پروفیل آبرو دو طرفه 180 ضخامت 3 پروفیل آسیا و اطلاع از قیمت پروفیل آبرو دو طرفه 180 ضخامت 3 پروفیل آسیا و همچنین وزن پروفیل آبرو دو طرفه 180 ضخامت 3 پروفیل آسیا که در بازار تحت عناوین پروفیل آسیا ، آب رو 180 آسیا ، پروفیل آب رو 180 اصفهان ، پروفیل 180 مقاطع باز فولادی و آب رو180 سوله آسیا نیز شناخته شده است با ما تماس بگیرید .

 

قیمت پروفیل آبرو

 قیمت پروفیل آبرو به عوامل مختلفی مانند نوع ورق استفاده شده پروفیل آبرو در ضخامت و سازهای مختلف قیمت گذاری شده است. پروفیل آبرو و همچنین ابعاد پروفیل آبرو را هم مشاهده کنید.

برای اطلاع از قیمت پروفیل آبرو می‌توانید جدول این محصول را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای دریافت مشاوره، پیش بینی و بررسی قیمت پروفیل آبرو در روزهای آتی با مشاورین فروش تماس بگیرید و از راهنمایی‌های آن‌ها بهره‌مند شوید. شما می‌توانید برای مشاهده آخرین قیمت پروفیل آبرو به دسته بندی مربوط به آن مراجعه کنید.

راهنمای خرید پروفیل آبرو

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ پروفیل آبرو ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

پروفیل آبرو از مهمترین تجهیزات در صنعت ساختمان سازی است که در ساخت ناودانی مورد استفاده قرار می گیرد. پروفیل آبرو اغلب روی شیروانی ها و سقفهای شیب دار به کار میرود و به این طریق باران و برف را به پایین هدایت می کند. نام دیگر پروفیل آبرو، گاتر شیروانی است قیمت روز پروفیل آبرو علاوه بر نوسانات بازار آهن بسته به ضخامت، شاخه و طول محصول معین می شود. استفاده از پروفیل آبرو در صنعت ساختمان سازی از اهمیت بسزایی برخوردار است و این محصول محبوبیت خاص خود را در میان مصرف کنندگان دارد. انتخاب این محصول  نیز باید طبق بررسی های لازم مناسب با وضعیت ساختمان و مشخص شدن شرایط محیطی و منطقه ای معین شود در غیر این صورت هزینه فراوانی را به مصرف کننده تحمیل می کند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .