تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت فلنج کور

 

تاریخ به روز رسانی :-10:20
کدشرحقیمتسایزاستانداردضخامتجنسبرندانبار
1فلنج کور فولادی مشهدتماس2 1/2PN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
2فلنج کور فولادی مشهدتماس2اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
3فلنج کور فولادی مشهدتماس3اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
4فلنج کور فولادی مشهدتماس4اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
5فلنج کور فولادی مشهدتماس5اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
6فلنج کور فولادی مشهدتماس6اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
7فلنج کور فولادی مشهدتماس8اینچPN1615فولادیمشهدبنگاه تهران
8فلنج کور فولادی مشهدتماس6اینچPN1620فولادیمشهدبنگاه تهران


فلنج کور چیست؟

فلنج ها یکی از اتصال دهنده خطوط لوله کشی می باشند. فلنج کور همانند دیسکی با تعدادی سوراخ است که بیشترین فشار و تنش بر روی مرکز آن است. میتوانید قیمت فلنج کور مشهد در انواع ضخامت ها، کلاس به صورت فلنج کور استیل ، فلنج کور فولادی را از کارشناس فروش استعلام بگیرید. همانطور که از نام فلنج کور پیداست، از آن برای کور کردن و بستن خطوط لوله، نازل ها و شیرآلات استفاده می شود. از فلنج کور در مسیر پرفشار و با دمای بالا مصرف میشود. فلنج کور در پتروشیمی و صنایع نفت و گاز، سیستم آبرسانی و پوشش دریچه در کشتی کاربرد دارند.

قیمت فلنج کور

فلنج  مانند یک دیسک یا یک صفحه ی دایره ای شکل می باشد که بر روی محیط آن تعدادی سوراخ قرار داده شده است. سوراخ به فلنج این امکان را می دهد تا به کمک پیچ و مهره بتوانند به فلنج دیگر متصل شوند. فلنج ها کاربرد راحت دارند و کاربران می توانند به راحتی فلنج ها را باز و بسته کنند و یک خط لوله را به راحتی به سایر اتصالات، شیرآلات یا یک خط لوله دیگر وصل کنند.  در صورتی که بخواهیم فلنج ها را دسته بندی کنیم، آن ها را می توانیم بر اساس قسمت انتهایی یا قسمت پیشانی تقسیم بندی کنیم. قسمت انتهایی، قسمتی از فلنج است که به لوله متصل می شود و قسمت پیشانی، قسمتی است که به اتصالات دیگر مانند شیرآلات و … متصل می شود.

قیمت روز فلنج کور در انواع ضخامت ها، کلاس به صورت فلنج کور استیل ، فلنج کور فولادی را از کارشناس فروش استعلام بگیرید. همانطور که گفته شد از فلنج کور برای کور کردن و بستن خطوط لوله، نازل ها و شیرآلات استفاده می شود. از فلنج کور در مسیر پرفشار و با دمای بالا می توان استفاده کرد. فلنج کور در پتروشیمی و صنایع نفت و گاز، سیستم آبرسانی و پوشش دریچه در کشتی نیز کاربرد دارد. 

قیمت فلنج کور

فلنج کور در انواع برند معتبر ایرانی و خارجی، موجود و قابل تهیه می باشد. انواع برند فلنج کور ایرانی و خارجی عبارتند  از:

  • ملسی mellesi
  • فراری ferrari
  • کرون crowen
  • فلنج مشهد
  • ماشین سازی اراک
  • فد FAD

فلنج‌ کور Pn10 وPn16  تولید و به بازار عرضه می شود. فلنج کور جهت مسدود کردن مسیر عبور سیال در انتهای خطوط لوله قرار میگیرند. پس از انتخاب محصول مورد نظر برای ثبت سفارش با کارشناسان فروش این مجموعه تماس بگیرید.

راهنمای خرید فلنج کور

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی فلنج کور اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت روز فلنج کور و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند.

فلنج کور از لحاظ فشار داخلی و بار بر روی پیچ ، نسبت به دیگر انواع فلنج ها تحت فشار بیشتری قرار می گیرند. فلنج کور تنش خمشی در مرکز فلنج بیشتر از بقیه نقاط می باشد، به همین دلیل مقاومت در برابر تنش در فلنج کور بالا است. گاهی به جای فلنج کور در خطوطی که فاکتور دما تاثیر گذار باشد، از یک فلنج گردن دار به همراه یک کپ استفاده می کنند. فلنج یا فلنج کور در سه نوع RF ،FF و RTJ تولید می گردد. استاندارد تولید فلنج کور ASME B16.5 معرفی شده است.

انواع فلنج کور قابل ارائه در از نظر جنس شامل فلنج کور فلزی، فلنج کور کربن استیل، فلنج کور پلی اتیلن و فلنج کور آهنی می باشند. فلنج کور کربن استیل یکی از پرکاربردترین انواع فلنج است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .