تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن نبشی و ناودانی

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع نبشی و ناودانی را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن نبشی و ناودانی روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ناودانی گالوانیزه

 

تاریخ به روز رسانی:1403/04/289:06
کدشرحقیمتسایزکارخانهطول(m)واحدمحل بارگیری
1ناودانی 10*10 آلومینیوم137,50010*10آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان
2ناودانی 13*10آلومینیوم137,50013*10آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان
3ناودانی 20*16 آلومینیوم137,50020*16آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان
4ناودانی 20*20آلومینیوم137,50020*20آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان
5ناودانی 20*30 آلومینیوم137,50020*30آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان
6ناودانی 20*40آلومینیوم137,50020*40آلومین گستر6کیلوگرمکارخانه اصفهان


ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم) چیست؟

تاکنون با ناودانی های مختفی در سطح بازار آشنا شده اید که دارای جنس های مختلفی هستند. ناودانی گالوانیزه آلومینیوم یکی از انواع پر کابرد ناودانی در بازار است. این ناودانی از جنس آلومینیوم ساخته می شود. آلومینیوم به دلیل استحکام و سبکی که دارد پر تقاست و در صنعت ساختن اوداین نیز به کار می آید. ناودانی گالوانیزه آلومینیوم به روش نورد گرم تولید می شود. ناودانی پروفیلی به شکل یو انگلیسی است .

قیمت ناودانی گالوانیزه

ناودانی به معنای چیزی ست که درون ان خالی است. این ناودانی به دلیل وزن سبک و استحکام بالا در صنایع مختلفی که نیاز به سازه سبک است استفاده می شود. چنان چه می خواهید ناودانی گالوانیزه آلومینیوم بخرید به شما پیشنهاد می کنم ابتدا درباره قیمت، وزن و کاربرد آن اطلاعات دقیقی به دست بیاورید.

 

قیمت ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم)

آلومینیوم به دلیل وزن کم واستحکام بالا در صنایع مختلفی کاربرد دارد و این تقاضای زیاد در قیمت آن تاثیر گذار است. از سوی دیگر بخشی از این آلیاژ نیز از طریق واردات تامین می شود. نوسان قیمت ارز در سطح کشور رابطه مستقیمی با واردات آلیاژ دارد. همچنین میزان تقاضا نیز در کاهش یا افزایش قیمت ان تاثیر گذار است.

از سوی دیگر وزن، ابعاد نیز در قیمت روز ناودانی گالوانیزه آلومینیوم تاثیر گذار است که تولید کنندگان زیادی برای تعدیل قیمت و به دست آوردن بازار اقدام به عرضه این محصول به صورت عمده و با حذف واسطه می کنند. قیمت دقیق ناودانی گالوانیزه آلومینیوم می تواند از عوامل دیگری نیز تاثیر پذیرد که هزینه حمل و نقل، هزینه گمرک در واردات نیز از این دسته است.

کاربرد ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم)

همان طور که می دانید ناودانی گالوانیزه آلومینیوم در دسته سازه های سبک قرار دارد. وزن پایین این ناودانی برای ساخت اسکلت کشتی مناسب است. چرا که کشتی نیاز به سبک ترین نوع ناودانی دارد تا به راحتی حرکت نماید و مانع سرعت آن نگردد. از ناودانی سبک برای صنعت ساختمان سازی نیز استفاده می شود.

در ساخت اسکلت ماشین های باربری که نیاز دارند وزن ان ها سبک باشد از ناودانی گالوانیزه آلومینیوم استفاده می شود. به همین دلیل اهمیت استفاده از ناودانی در زمینه مشخصی که متناسب با نیاز آن باشد با اهمیت است. می توایند قبل از اقدام به خرید از کارشناسان فروش  کمک بگیرید که شما را به طور کامل و شفاف برای خرید درست ناودانی گالوانیزه آلومینیوم راهنمایی می کنند.

وزن ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم)

همان طور که می دانید ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم) در دسته محصولات سبکی می باشد که برای مصارف با کابرد سبک مناسب است. ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم) در دو دسته سبک و سنگین تولید می شود. ناودانی سبک از وزن طرح شده در جدول اشتال پایین تر است اما ناودانی سنگین برابر با جدول اشتال یا پایین تر از آن است.

وزن ناودانی در کاربرد آن اثر دارد که به ناودانی گالوانیزه (آلومینیوم)  به دلیل نوع آلیاژ ان که سبک است اغلب برای مصارف بک کاربرد دارد. همچنین وزن این ناودانی از ابعاد و متراژ نیز تاثیر می پذیرد. ناودانی در ابعاد ۳ هزار تا ۴ هزار میلی متر است که دارای ابعاد  8 و 12 متری تولید می شود. این ابعاد و متراژ به تفاوت در وزن نیز منجر می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .