تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال)

 Ξ قیمت لوله اسپیرال 10 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:18
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس10اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس10اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس10اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 12 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:19
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری
1لوله اسپیرال 4تماس12اینچ4کیلوگرمکالوپکارخانه
2لوله اسپیرال 5تماس12اینچ5کیلوگرمکالوپکارخانه
3لوله اسپیرال 6تماس12اینچ6کیلوگرمکالوپکارخانه
4لوله اسپیرال 8تماس12اینچ8کیلوگرمکالوپکارخانه


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 16 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:20
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 20 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:21
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 24 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:22
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


Ξ قیمت لوله اسپیرال 26 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:23
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 28 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 30 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:24
کدشرحقیمتسایزضخامتواحدبرندمحل بارگیری


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 32 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:25
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندواحد
1لوله اسپیرال 32 کالوپتماس32 اینچ.کالوپکیلوگرم


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 34 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:26
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 36 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:27
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 38 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:28
کدشرحقیمتضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 40 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:29
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 42 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:30
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 56 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:31
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 96 میلیمتر 

تاریخ به روز رسانی :-8:32
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


 Ξ قیمت لوله اسپیرال 120 میلیمتر

تاریخ به روز رسانی :-8:33
کدشرحقیمتسایزضخامتبرندحالتمحل بارگیریواحد


لوله سایز بالا (اسپیرال) چیست؟

لوله سایز بالا (اسپیرال) از ترکیبات: پلی اتیلن، فولاد و یا الیاف کربن تولید می شود، لوله سایز بالا (اسپیرال) مزایای فراوانی نسبت به سایر انواع لوله برخوردار است. همان‌گونه که از نامشان مشخّص است، لوله سایز بالا (اسپیرال) دارای ساختاری مارپیچی هستند و در ساخت آن‌ها از ورق‌ فلزّی با ضخامت مختلف استفاده شده است.

قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال)

در فرآیند ساخت لوله سایز بالا (اسپیرال)، ورق‌ فلزّی با ضخامت‌ مختلف ضمن عبور از غلتک با درز‌ حلزونی به شکل لوله سایز بالا (اسپیرال)  تغییر شکل پیدا می‌کنند و نقاط اتصال صفحات به وسیله‌ی جوش‌ زیر پودری دوگانه به یکدیگر متّصل می‌گردند. میتوان لوله‌ با قطرهای مختلف را با هزینه‌ی کم‌تری نسبت به روش درز مستقیم تولید کرد و از آن برای مصارف مختلفی استفاده نمود. لوله سایز بالا (اسپیرال) به دلیل مقاومت مکانیکی بالا و مقاوم بودن در برابر فشار و نیرو، ایمنی و امنیت بیشتری است و برای انتقال مواد ارزشمند و گران بیشتر کاربرد دارند. لوله گاز برای خط انتقال مواد پتروشیمی مانند نفت و گاز بسیار مناسب بوده و قیمت آن مناسب تر است.

لوله سایز بالا (اسپیرال) کاربرد های متنوعی دارند که معروفترین آنها در مصارف صنعتی می باشد. کاربرد لوله سایز بالا (اسپیرال) فقط به مایعات محدود نبوده و در فواصل کوتاه می توان از لوله سایز بالا (اسپیرال) در جهت انتقال مواد جامد نیز از این لوله ها استفاده نمود. هرچه کیفیت و ضخامت لوله سایز بالا (اسپیرال) بیشتر باشد با اطمینان بیشتر و در زمانی کوتاه تر می توان حجم زیادی از مواد را منتقل کرده و هزینه بالای خرید و نصب لوله سایز بالا (اسپیرال) در کوتاه مدت قابل جبران خواهد بود.  قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) را با تماس با  این مجموعه به صورت به روز و دقیق قابل پیگیری است. برای کسب اطلاعات بیشتر با دفتر تهران با شماره امور مشتریان تماس حاصل فرمایید.

لوله سایز بالا (اسپیرال) از کاربرد فراوانی برخوردار است و به دلیل پایین بودن هزینه‌ی تولید لوله سایز بالا (اسپیرال)  امروزه بطور گسترده‌ای در صنایع مختلف استفاده می‌شود. از جمله رایج‌ترین کاربردهای این لوله می‌توان به مواردی همچون:

استفاده لوله سایز بالا (اسپیرال) در صنایع گاز و نفت به منظور انتقال مایعات و گازهایی با دما و فشار متعادل، استفاده در فرآیند‌های آبرسانی شهری و استفاده در فرآیند‌های آبیاری کشاورزی اشاره کرد. بازده بالای لوله سایز بالا (اسپیرال) موجب شده است تا امروزه از آن‌‌ها در فرآیند‌های مختلفی استفاده شود .

 

قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال)

لوله سایز بالا (اسپیرال)  تا 120 اینچ از کارخانه‌ها و برندهای معتبر ازجمله کالوپ، ایران اسپیرال، اصفهان، آذربایجان، قم و تهران، طبق سفارش مشتری همراه با مشاوره تلفنی، تولید و ارائه می‌شود. قیمت روز لوله سایز بالا (اسپیرال) بر اساس نوع ، قطر و طول لوله متغیر است. .قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) به نسبت سایر جنس مشابه این محصول متفاوت است.

یکی از مشخصات مهم در انتخاب لوله ها قطر اسمی لوله سایز بالا (اسپیرال)  است. بر اساس این قطر می توان میزان فشاری که لوله می تواند تحمل کند را پیش بینی و محاسبه نمود. لوله سایز بالا (اسپیرال) با قطر کمتر از دوازده اینچ دارای قطر اسمی و خارجی یکسانی نیستند ولی در قطر بالاتر از چهارده اینچ، این قطرها با هم یکسان خواهد بود. کازشناسان فروش آهن آنلاین ، قیمت لوله سایز بالا (اسپیرال) را بر اساس نوع نیاز شما، به شما پیشنهاد خواهند داد.

راهنمای خرید لوله سایز بالا (اسپیرال)

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله سایز بالا (اسپیرال)، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. اگر قصد خرید لوله سایز بالا (اسپیرال) را دارید، کارشناسان فروش در زمینه انتخاب محصول مناسب در خدمت شما خواهند بود.

این لوله سایز بالا (اسپیرال) در طی فرآیندهای یک مرحله‌ای و دو مرحله‌ای تولید و به بازار عرضه می‌شود و در ادامه قصد داریم تا اطّلاعاتی را در این رابطه ارائه کنیم.

لوله سایز بالا (اسپیرال) تک مرحله‌ای: در این روش، فرآیند‌هایی همچون: آماده‌سازی ورق، شکل دهی ورق و جوشکاری زیر پودری درزهای داخلی و خارجی به صورت پی در پی صورت می‌گیرد و رایج‌ترین روش تولید این نوع لوله در جهان محسوب می‌شود.

لوله سایز بالا (اسپیرال) دو مرحله‌ای: این روش دارای ۴ مرحله‌ی اصلی می‌باشد که عبارتند از: آماده‌سازی ورق‌ها، شکل دهی آن‌ها، استفاده از جوشکاری GMAW برای جوشکاری درزها و جوش زیر پودری داخلی و خارجی. استفاده از این روش می‌تواند راندمان تولید لوله سایز بالا (اسپیرال) را به میزان قابل توجّهی افزایش دهد و مزیّت اصلی آن جدا بودن مرحله‌ی شکل دهی و جوشکاری نهایی با یکدیگر می‌باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .