تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن ورق

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع ورق را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن ورق روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت ورق عرشه فولادی

Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس 

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:45
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 هفت الماس475500.8شیتبنگاه تهرانهفت الماس
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 هفت الماس47,5500.9شیتبنگاه تهرانهفت الماس
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 هفت الماس45,9101شیتبنگاه تهرانهفت الماس


 Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:46
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 شهرکرد45,6400.8شیتبنگاه تهرانشهرکرد
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 شهرکرد47,0900.9شیتبنگاه تهرانشهرکرد
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 شهرکرد48,3601شیتبنگاه تهرانشهرکرد


Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:47
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 کاشانتماس0.8شیتبنگاه تهرانکاشان
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 کاشانتماس0.9شیتبنگاه تهرانکاشان
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 کاشان54,2701شیتبنگاه تهرانکاشان


Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه تاراز

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:48
کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 تاراز46,1800.8شیتبنگاه تهرانتاراز
2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 تاراز47,0900.9شیتبنگاه تهرانتاراز
3عرشه فولادی گالوانیزه 1 تاراز46,3601شیتبنگاه تهرانتاراز


 

ورق عرشه فولادی چیست؟

ورق عرشه فولادی به دو دسته roof deck و floor deck تقسیم بندی می شوند. این ورق فولادی به عنوان پوشش سقف در صنعت ساختمان مورد استفاده می باشند. اولین باری که ورق گالوانیزه برای سقف مورد استفاده قرار گرفتند تنها به عنوان قالب در جا استفاده می شدند که انواع مختلفی از بتن مسلح بر روی آن ها قرار می گرفت. در آن زمان این سقف ها مزایای فراوانی در هزینه ها و انجام پروژه ها نسبت به سقف های سنتی داشتند و تنها وظیفه این ورق فولادی ، باربری حین اجرا و باربری قبل از گیرش بتن بوده است. به این گروه از ورق های سقف proof deck گفته می شود. قیمت روز ورق عرشه فولادی نیز نسبت به سایر سقف ها به صرفه تر بوده و سبب صرفه جویی در هزینه های مصرفی می گردد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله نحوه اجرای سقف عرشه فولادی مراجعه نمایید. در ادامه شما را با سقف های مرکب و غیر مرکب عرشه فولادی و دهانه های این سقف آشنا خواهیم کرد.

عرشه های فولادی مهم ترین جز و بخش متمایز این سقف های از سایر سقف های مرکب می باشد، عرشه های فولادی به عنوان قالب های ماندگار دال بتنی قابلیت پوشش دهانه دال را که در واقع همان فاصله بین تیرهای مرکب عمود بر عرشه فولادی می باشد دارا می باشند.

نکته قابل توجه اینکه ورق عرشه های فولادی نسبت به سایر قالب های دیگر به علت جنس و سطح مقطع آن، دهانه های با طول بیشتری را بدون نیاز به شمع بندی پوشش می دهد. البته طول دهانه های سقف عرشه فولادی قابل پوشش هر عرشه به عواملی از جمله عمق، ضخامت و شکل هندسی مقطع عرشه فولادی و بارهای وارده هنگام ساخت بستگی دارد. عرشه های فولادی از لحاظ عملکرد سازه ای به دو دسته مرکب و غیر مرکب تقسیم بندی می گردند.

قیمت ورق عرشه فولادی

 

قیمت ورق عرشه فولادی

این عضو از ورق های فولادی عموما با پوشش گالوانیزه با ضخامت 0.8 تا 1.2 میلی متر تشکیل شده است که توسط ماشین آلات نورد سرد به صورت یک پروفیل با سطح مقطع کنگره ای ذوزنقه شکل فرم دهی می گردد و در انواع بسیار متنوعی قابل تولید می باشند که تفاوت بین آن ها در شکل هندسی مقطع، عمق پروفیل، ابعاد بال و جان، زوایای خم ها، عرض مفید پروفیل، تعداد کنگره، نوع، شکل و نحوه قرارگیری آج ها نسبت به یکدیگر و میزان برآمدگی آج ها می باشد.

متقاضیان می‌توانند انواع میلگرد کششی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت تهیه نمایند با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنیل در تماس باشید. بعد از تماس و انجام مشاوره با کارشناسان مجرب محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

راهنمای خرید ورق عرشه فولادی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات ورق عرشه فولادی ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین بروز رسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

مشخصات و قیمت روز ورق عرشه فولادی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش، پس از درخواست شما در قالب پیش فاكتور آماده خواهد شد. پس از تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار انجام میشود، و بعد از تایید قیمت كرایه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات مشتری، ارسال می گردد.


 

 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .