لیست وزن

   

  قیمت ورق عرشه فولادی

  Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه هفت الماس 

  تاریخ به روز رسانی :9:451402/07/06
  کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
  1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 هفت الماس39,4500.8شیتبنگاه تهرانهفت الماس
  2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 هفت الماس39,4500.9شیتبنگاه تهرانهفت الماس
  3عرشه فولادی گالوانیزه 1 هفت الماس39,4501شیتبنگاه تهرانهفت الماس


   Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه شهرکرد

  تاریخ به روز رسانی :9:461402/07/06
  کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
  1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 شهرکرد39,4500.8شیتبنگاه تهرانشهرکرد
  2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 شهرکرد39,4500.9شیتبنگاه تهرانشهرکرد
  3عرشه فولادی گالوانیزه 1 شهرکرد39,4501شیتبنگاه تهرانشهرکرد


  Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه کاشان

  تاریخ به روز رسانی :9:471402/07/06
  کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
  1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 کاشان40,0000.8شیتبنگاه تهرانکاشان
  2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 کاشان40,0000.9شیتبنگاه تهرانکاشان
  3عرشه فولادی گالوانیزه 1 کاشان40,0001شیتبنگاه تهرانکاشان


  Ξ قیمت ورق عرشه فولادی گالوانیزه تاراز

  تاریخ به روز رسانی :9:481402/07/06
  کدشرحقیمتضخامت(میل)حالتمحل بارگیریبرند
  1عرشه فولادی گالوانیزه 0.8 تاراز40,0000.8شیتبنگاه تهرانتاراز
  2عرشه فولادی گالوانیزه 0.9 تاراز40,0000.9شیتبنگاه تهرانتاراز
  3عرشه فولادی گالوانیزه 1 تاراز40,0001شیتبنگاه تهرانتاراز


   

  ورق عرشه فولادی چیست؟

  ورق عرشه فولادی به دو دسته roof deck و floor deck تقسیم بندی می شوند. این ورق فولادی به عنوان پوشش سقف در صنعت ساختمان مورد استفاده می باشند. اولین باری که ورق گالوانیزه برای سقف مورد استفاده قرار گرفتند تنها به عنوان قالب در جا استفاده می شدند که انواع مختلفی از بتن مسلح بر روی آن ها قرار می گرفت. در آن زمان این سقف ها مزایای فراوانی در هزینه ها و انجام پروژه ها نسبت به سقف های سنتی داشتند و تنها وظیفه این ورق فولادی ، باربری حین اجرا و باربری قبل از گیرش بتن بوده است. به این گروه از ورق های سقف proof deck گفته می شود. قیمت روز ورق عرشه فولادی نیز نسبت به سایر سقف ها به صرفه تر بوده و سبب صرفه جویی در هزینه های مصرفی می گردد. برای اطلاعات بیشتر به مقاله نحوه اجرای سقف عرشه فولادی مراجعه نمایید. در ادامه شما را با سقف های مرکب و غیر مرکب عرشه فولادی و دهانه های این سقف آشنا خواهیم کرد.

  عرشه های فولادی مهم ترین جز و بخش متمایز این سقف های از سایر سقف های مرکب می باشد، عرشه های فولادی به عنوان قالب های ماندگار دال بتنی قابلیت پوشش دهانه دال را که در واقع همان فاصله بین تیرهای مرکب عمود بر عرشه فولادی می باشد دارا می باشند.

  نکته قابل توجه اینکه ورق عرشه های فولادی نسبت به سایر قالب های دیگر به علت جنس و سطح مقطع آن، دهانه های با طول بیشتری را بدون نیاز به شمع بندی پوشش می دهد. البته طول دهانه های سقف عرشه فولادی قابل پوشش هر عرشه به عواملی از جمله عمق، ضخامت و شکل هندسی مقطع عرشه فولادی و بارهای وارده هنگام ساخت بستگی دارد. عرشه های فولادی از لحاظ عملکرد سازه ای به دو دسته مرکب و غیر مرکب تقسیم بندی می گردند.

  قیمت ورق عرشه فولادی

   

  قیمت ورق عرشه فولادی

  این عضو از ورق های فولادی عموما با پوشش گالوانیزه با ضخامت 0.8 تا 1.2 میلی متر تشکیل شده است که توسط ماشین آلات نورد سرد به صورت یک پروفیل با سطح مقطع کنگره ای ذوزنقه شکل فرم دهی می گردد و در انواع بسیار متنوعی قابل تولید می باشند که تفاوت بین آن ها در شکل هندسی مقطع، عمق پروفیل، ابعاد بال و جان، زوایای خم ها، عرض مفید پروفیل، تعداد کنگره، نوع، شکل و نحوه قرارگیری آج ها نسبت به یکدیگر و میزان برآمدگی آج ها می باشد.

  متقاضیان می‌توانند انواع میلگرد کششی را با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت از سایت تهیه نمایند با توجه به نوسانات بازار، برای اطمینان از قیمت نهایی محصول، با کارشناسان آهن آنیل در تماس باشید. بعد از تماس و انجام مشاوره با کارشناسان مجرب محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

  راهنمای خرید ورق عرشه فولادی

  کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات ورق عرشه فولادی ، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین بروز رسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند.

  مشخصات و قیمت روز ورق عرشه فولادی، شرایط پرداخت، زمان بارگیری و تحویل محصول و سایر جزئیات سفارش، پس از درخواست شما در قالب پیش فاكتور آماده خواهد شد. پس از تایید پرداخت، دستور بارگیری و ارسال بار انجام میشود، و بعد از تایید قیمت كرایه از سوی مشتری، طبق زمان‌بندی اعلام شده، نسبت به تحویل بار به آدرس و مشخصات مشتری، ارسال می گردد.


   

   


  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .