تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت توری مرغی

 

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:32
کدشرحقیمتوزن(kg)چشمه(inch)طول(m)حالتمحل بارگیری
1توری مرغی چشمه 3.4 سبک380,000سبک3.445رولکارخانه اصفهان
2توری مرغی چشمه 3.4 سبک370,000سبک3.445رولکارخانه تهران
3توری مرغی چشمه 3.4 نیمه سنگین440,000نیمه سنگین3.445رولکارخانه تهران
4توری مرغی چشمه 3.4 نیمه سنگین450,000نیمه سنگین3.445رولکارخانه اصفهان
5توری مرغی چشمه 3.4 سنگین490,000سنگین3.445رولکارخانه تهران
6توری مرغی چشمه 3.4 سنگین500,000سنگین3.445رولکارخانه اصفهان
7توری مرغی 6.5 کیلوییتماس...عددکارخانه تهران


توری مرغی چیست؟

توری مرغی به صورت عمده برای ساخت قفس حیوانات بکاربرده میشود، توری مرغی به صورت رول به فروش می رسد. تولید توری مرغی ریشه در دهه 80 میلادی دارد، نخستین توری مرغی بافته شده با استفاده از این ماشین را به منظور حفاظت از رادار در هنگام انفجار در جنگ جهانی دوم مورد استفاده قرار دادند.

توری مرغی از نظر مفتول گالوانیزه به کار رفته در آن به دو دسته گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد تقسیم می شود: توری مرغی در بازار ، عمدتا ساخت ایران می باشد، توری مرغی دارای وزن، مقاومت، دوام و طول عمر بیشتر و قیمت بالاتری نسبت به نوع گالوانیزه سرد است. از این رو در پروژه بلند مدت استفاده از نوع گالوانیزه گرم توصیه می شود. در پروژه موقتی که به طول عمر و کیفیت بالایی مورد نیاز نیست، انتخاب نوع سرد با هزینه کمتر می توان بهترین گزینه باشد. امروزه برای تولید توری مرغی از دستگاه شش پیچ استفاده می شود.

قیمت توری مرغی

توری مرغی از مفتول با کیفیت بالاتر نسبت به توری مرغی خارجی بافته شده و جنس آن از گالوانیزه گرم می باشد. توری های مرغی چینی از جنس گالوانیزه سرد می باشد.

توری مرغی به دلیل مقاومت بالا یکی از بهترین انتخاب ها برای حصارکشی می باشد که کاربرد های آن علاوه بر حصارکشی در صنایع گوناگون نیز دیده می شود. کاربرد وسیع این توری موجب شده توری مرغی یکی از پرفروش ترین توری های موجود در بازار شود. مفتول توری مرغی در ضخامت 0.40 تا 0.7 و در چشمه 1/2 و 3/4 و 1 اینچ تولید می شود که با توجه به ضخامت مفتول و چشمه آن وزن طاقه تغییر می کند.

قیمت توری مرغی

قیمت توری مرغی سنگین و قیمت توری مرغی سبک بر اساس مشخصات فنی آن متفاوت است از آنجایی که توری مرغی ها به صورت رول هایی با عرض 120 سانتی متر تولید می شوند و طول رول آن ها نیز معمولا 45 متری است و  با چشمه های 3.4 اینچی تولید می شوند. بنابراین تنها عاملی که موجب تفاوت در قیمت این توری می شود وزن توری مرغی ناشی از ضخامت مفتول آن باشد. هر چه مفتول ضخیم تر، قیمت  توری مرغی نیز بیشتر می شود. قیمت به صورت عمده است و با کاهش تعداد سفارش قیمت افزایش می یابد.

قیمت روز توری مرغی ایرانی نسبت به توری مرغی چینی بیشتر بوده و برای کار بلند مدت بسیار به صرفه تر می باشد و عرض توری مرغی موجود در بازار ۹۰ ، ۱۰۰ ، ۱۲۰، ۱۵۰ و ۱۸۰ سانتیمتر می باشد. قیمت توری مرغی به عرض رول آن بستگی دارد و برای خرید توری مرغی این نکته را باید مورد توجه قرار داد.

توری مرغی را شاید بتوان نازک ترین و سبک ترین توری حاضر در بازار دانست که به شکل شش ضلعی ساخته می شود. توری مرغی به دلیل جنس نازک و همچنین کاربرد فراوانی که برای حفاظت از مرغ و پرندگان داشته است به این نام مشهور شده است. معروف ترین و پرکاربردترین سایز چشمه ی مورد استفاده در ساخت توری مرغی را می توان سایز 4/3 دانست.

راهنمای خرید توری مرغی

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی توری مرغی اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به ‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند. توری مرغی آهن آنیل از جمله ابزارهایی است که به منظور پوشش سقف سالن سوله، نگهداری دام و طیور، زیرسازی کاشی و گچ کاری و پوشش در ستون، نگهدارنده پشم شیشه برای ایزولاسیون سقف و عایق کاری مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی دیگر از کاربرد توری مرغی پوشاندن تیرآهن است که چهارچوب اصلی سازه را تشکیل می دهد، این امر موجب می شود تا سیمان کاری و چسبندگی گچ و سیمان به آن آسان تر باشد، با توجه به طرح فروش شرکت تولیدی فولاد توفیقی برای قیمت تیرآهن IPE و قیمت دقیق توری مرغی می توانید خرید به صرفه ارزانی را ثبت سفارش کنید.

جنس توری مرغی از مفتول گالوانیزه سرد و گرم می باشد. ضخامت مدل مختلف توری مرغی با هم تفاوت دارند و هر کدام دارای سایز چشمه خاصی هستند که باعث شده است تا این توری دارای سایز چشمه متنوعی متناسب با نیاز فرد باشد. از نظر تاریخچه نیز اولین استفاده از این فنس را مربوط به تولیدات یک آهنگر ایتالیایی می دانند که در جنگ جهانی دوم برای حفاظت از رادار در هنگام انفجار به کار رفته است. وزن توری مرغی ایرانی نسبت به توری مرغی چینی بیشتر بوده و این به دلیل ضخامت بیشتر وایر توری مرغی ایرانی می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .