تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت سیم جوش استیل

Ξ قیمت سیم جوش استیل آلیاژ 304

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:00
کدشرحقیمتسایز آلیاژواحد
1سیم جوش استنلس استیل 2569,3702304Lکیلوگرم
2سیم جوش استنلس استیل 2/5569,3702.5304Lکیلوگرم
3سیم جوش استنلس استیل 3569,3703304Lکیلوگرم


Ξ قیمت سیم جوش استیل آلیاژ 316

تاریخ به روز رسانی :1403/04/289:01
کدشرحقیمتسایز آلیاژواحد
1سیم جوش استنلس استیل 2714,2902316Lکیلوگرم
2سیم جوش استنلس استیل 2/5714,2902.5316Lکیلوگرم
3سیم جوش استنلس استیل 3714,2903316Lکیلوگرم


سیم جوش استیل چیست؟

سیم جوش استیل برای جوشکاری فولاد آستنیتی مقاوم به حرارت کاربرد دارد. سیم جوش استیل در صنعت جوشکاری برای پر کردن فضای خالی نیاز به سیم جوش استیل می باشد. سیم جوش استیل با ترکیبات شیمیایی بر پایه فلز ساخته شده است. در جوشکاری ذوبی سیم جوش استیل کمکی بسیار زیادی دارد و از طریق این ماده کمکی اتصال جدیدی به وجود می آورند و ضخامت آن کنترل می شود.

قیمت سیم جوش استیل

سیم جوش استیل کمکی در جوشکاری برای بعضی از اتصالات مناسب می باشد و با توجه به نوع سیم جوش می توان در اتصال بخصوصی از آن استفاده کرد.

به طور کلی می توان گفت در صنایعی که نیاز است فولادهای ضد زنگ را از طریق جوشکاری به هم متصل کرد از سیم جوش استیل سری ۳۰۰ استفاده می شود. دلیل انتخاب سیم جوش استیل مقاومت بسیار زیاد آن در برابر زنگ زدگی، چقرمگی و استحکام زیاد در دمای بالا و پایین در شرایط بعد از جوشکاری می باشد. فرایند جوشکاری یک فرآیند اتصال توسط یک ماده پر کننده است سیم جوش استیل پر کننده که اصطلاحا به آن فیلر می گویند یک ماده مصرفی می باشد که در فرایندهای جوشکاری GMAW،FCAW و SAW به کار گرفته می شود.

در فرایند تولید سیم جوش استیل بعد از اینکه محصول تولید شد با عدد فریت مشخصی عرضه می شود. تولید کنندگان در بیشتر موارد در سیم جوش استیل به فولادی ضد زنگ که به شماره فریت شهرت دارد اشاره می کنند. در واقع عدد هر سیم مقدار فریت در مقابل آستنیت در ساختار موارد مشخص می کند و بیان کننده ی میزان مقاومت آن در مقابل ترک خوردگی می باشد.

عرضه انواع سیم جوش استیل برای جوشکاری لوله استنلس استیل بسیار رایج می باشد، نمونه رایج سیم جوش استیل با عناوین 308، 308L، 316 و 309L بیشترین تقاضا را دارد. سیم جوش استیل مزایا، معایب و خصوصیات ویژه ای دارد و همین کاربردها و پارامترها هستند که کمک می کنند تا شما مدل مناسب برای جوشکاری را انتخاب کنید.

محل نگهداری سیم جوش استیل باید خشک و تمیز باشد و دمای آن مشابه دمای محل جوش باشد. اگر بین محل ذخیره و سلول جوش اختلاف دما وجود داشته باشد باعث تراکم خواهد شد و این ترکم موجب آسیب رساندن به فلز پرکننده می شود و باعث به وجود آمدن نقایص در جوشکاری می شود. از مهمترین معایبی که برای سیم جوش استیل وجود دارد موضوع هزینه بالای آن است که عملا سازندگان را وادار می کند که سیم فلزی دیگری تولید کنند.

قیمت سیم جوش استیل

قیمت روز سیم جوش استیل ساخت کشورهای آلمان، ژاپن، ایتالیا، کره جنوبی، تایوان، هند و چین قابل تامین می باشد. این شرکت سیم جوش استیل را به صورت بسته‌ بندی رول و شاخه در ضخامت‌های 8/0 تا 2/1 میلی‌متر به صورت کیلویی در آلیاژهای 304، 309 و 316 که قابل بارگیری از انبار تهران می‌باشد را ارائه و عرضه می‌کند. چنانچه سیم جوش استیل مورد نظر خود را در لیست قیمت مشاهده نمی‌کنید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. 

راهنمای خرید سیم جوش استیل

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی سیم جوش استیل اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به ‌روزسانی را در لیست قیمت جمع آوری کرده اند. سیم جوش استیل با محصولات پرکاربردی در صنعت جوشکاری شناخته شده است از پرکاربردترین سیم جوش استیل خانواده SOLINOX 308 و SOLINOX 316 می باشد.

SOLINOX 308L : درصد کربن کمتر موجود در این سیم جوش استیل خطر تشکیل کاربیدها و رسوب آن در مرز دانه ها را افزایش می دهد و این باعث به حداقل رسیدن خوردگی بین دانه ای و ترک ناشی از آن می شود.

SOLINOX 316: ترکیبات این نوع سیم جوش استیل شامل ۱۸.۵ درصد کروم،۱۲.۵ درصد نیکل و ۲.۵ درصد مولیبدن است که در جوشکاری فولادهای زنگ نزن سری AISI 316 و فولاد مشابه و فولاد که در درجه حرارت بالا کار می کنند، کاربرد دارد. از مزایای این محصول مقاومت بالا در برابر حرارت و خزش می باشد.

SOLINOX 316L : کربن کمتر در این نوع سیم جوش استیل باعث به حداقل رساندن خوردگی مرزدانه و بین دانه می شود و در جوشکاری فولاد بلبرینگ آستنیتی مولیبدن دار کم کربن کاربرد دارد.

SOLINOX 308 : ترکیبات این سیم جوش استیل بگرفته شده از 16 درصد کروم و 10 درصد نیکل می باشد. کاربرد سیم جوش استیل برای فولادهای 305، 304، 302 و AISI 301 می باشد.

SOLINOX 308H : مشخصات این سیم جوش استیل داشتن کربن زیاد است که استحکام آن را بالا برده و در درجه حرارت های بالا مقاومت زیادی در برابر خزش دارد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .