تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد دو پولیش

  

تاریخ به روز رسانی :-8:20
کدشرحقیمتسایزاستانداردبرندمحل بارگیری


میلگرد دو پولیش
مشاهده ویدئو 

امروزه برای ساخت و ساز و صنعت از مصالح بسیار زیاد و گوناگونی استفاده می شود، که هر یک از آن ها دارای مزایا و ویژگی های خاصی می باشند. میلگرد یکی از مواردی است که انواع مختلفی دارد. هر یک از انواع میلگرد نیز به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. حال ممکن است برای شما هم سوال پیش آید که اصلا میلگرد دو پولیش چیست؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت که میلگرد دو پولیش در واقع میلگردی است که در اثر فرآیند گرم به دست می آید. البته که سطح آن را نیز پولیش می کشند تا براق و سیقلی شود. اکنون اگر با ما همراه باشید اطلاعات بیش تری در مورد میلگرد دو پولیش دریافت خواهید نمود. از این رو توجه شما را به ادامه مطلب جلب می نماییم.

قیمت میلگرد دو پولیش

قیمت میلگرد دو پولیش

اگر برای خرید میلگرد دو پولیش به بازار مراجعه نمایید متوجه خواهید شد قیمت ها با هم تفاوت دارند. در واقع نوسان قیمت میلگرد دو پولیش به عوامل مختلفی بستگی دارد. ما نیز همه این عوامل را برای شما دسته بندی نموده ایم به همین خاطر از شما دعوت می کنیم موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید:

  • یکی از عوامل تاثیر گذار در قیمت میلگرد دو پولیش طول آن است.
  • از دیگر عوامل می توان به وزن میلگرد دو پولیش اشاره نمود.
  • گاهی تغییرات اقتصادی و سیاسی بر قیمت میلگرد در بازار اثر می گذارد.
  • ضخامت میلگرد دو پولیش نیز می تواند بر قیمت آن تاثیر گذار باشد.

بدون در نظر گرفتن چنین مواردی نمی توان محاسبه دقیقی از قیمت میلگرد دو پولیش داشت. به همین منظور شما عزیزان می توانید جهت خرید، قیمت میلگرد دو پولیش را استعلام بگیرید. در این صورت از قیمت دقیق و به روز اطلاع خواهید یافت. هر چند که برای استعلام قیمت می توانید به صورت حضوری و یا آنلاین اقدام نمایید.

کاربرد میلگرد دو پولیش

اگر تا به حال میلگرد دو پولیش دیده باشید متوجه خواهید شد که ظاهر آن بسیار زیبا است که به خاطر سطح آیینه ای و پولیش خورده آن است. به همین خاطر در مکان هایی که به فلز محکم و براق و آیینه ای نیاز باشد از میلگرد دو پولیش استفاده می شود. یکی دیگر از کاربرد های میلگرد دو پولیش در صنعت خودرو سازی و هم چنین ساخت سازه های معماری می باشد. با این وجود افراد زیادی در زمینه های مختلف میلگرد دو پولیش را مورد استفاده قرار می دهند. بنابراین محدوده کاربرد آن بسیار وسیع است.

وزن میلگرد دو پولیش

اگر بخواهید بدانید وزن میلگرد دو پولیش چه قدر است، باید بگوییم که وزن آن وابسته به عوامل مختلفی از جمله ضخامت و طول آن می باشد. معمولا طول میلگرد ها 12 متری است که در مقایسه با قطر یا ضخامت آن بسیار زیاد می باشد. قطر هر میلگرد بین 6 تا 32 میلی متر است که برای قطر های کم تر کلاف در نظر گرفته می شود. با توجه به چنین مواردی واحد اندازه گیری میلگرد دو پولیش در ایران تحت عنوان دین (Din ) است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .