تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن لوله

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع لوله را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن لوله روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت لوله جدار چاه

 

تاریخ به روز رسانی :1403/01/298:22
کدشرحقیمتسایزضخامتوزن شاخهطول شاخهمحل بارگیری
1لوله جدار چاه ضخامت 6 میلیمتر36,855661446کارخانه
2لوله جدار چاه ضخامت 8 میلیمتر36,855861906کارخانه
3لوله جدار چاه ضخامت 10 میلیمتر36,8551062376کارخانه
4لوله جدار چاه ضخامت 12 میلیمتر36,7641262826کارخانه
5لوله جدار چاه ضخامت 12 میلیمتر36,8551283746کارخانه
6لوله جدار چاه ضخامت 14 میلیمتر36,7641463106کارخانه


لوله جدارچاه چیست؟

قیمت لوله جدارچاه در سایز و ضخامت‌ مختلف، لوله جدارچاه از معتبرترین برند و کارخانه‌ تولیدی از جمله: اصفهان، قزوین، مشهد، تهران و ملایر تولید و عرضه می‌شود. لوله جدار چاه تولیدشده از ورق ST37 طبق سفارش مشتری ارائه می‌شود. خدمات مشبک کاری به صورت دستگاهی و دستی 8 ردیفه، 10 ردیفه و 12 ردیفه انجام می‌شود. بهترین پیشنهاد قیمت، با توجه به محل تخلیه شما ارائه می‌شود. ساخت لوله جدار چاه هم می توان از ورق فولادی استفاده کرد و هم از مواد پلیمری. از نظر نوع فرایند ساخت لوله جدار چاه می توان به لوله فولادی بدون درز، لوله درز مستقیم، لوله پلیمری و لوله اسپیرال سایز بالا همچون لوله PVC اشاره نمود.

قیمت لوله جدارچاه بدون درز بیشتر از نوع لوله جدارچاه درزدار است، لذا کاربرد برای لوله جدارچاه از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. عمدتاً از لوله های فولادی درز مستقیم و یا لوله های PVC در لوله جدارچاه استفاده می شود. لوله جدارچاه از ضخامت بیشتری برخوردار  باشد استحکام لوله افزایش می یابد. با افزایش ضخامت لوله، استحکام لوله جدارچاه در برابر عوامل خارجی شامل زمین لرزه و یا نشست زمین افزایش می یابد. لوله جدار چاه از نظر جنس ماده مورد استفاده به دو نوع لوله جدار چاه فولادی و لوله جدار چاه پلیمری تقسیم می شود.

لوله جدارچاه فولادی از سه نوع بدون درز، درز مستقیم و درز اسپیرال برخوردار هستند. در نوع بدون درز، فرایند تولید شامل ساخت لوله از شمش فولادی است. در فرایند تولید لوله جدارچاه بدون درز با استفاده از فرایند اکستروژن، ابتدا شمش‌های فولادی را در ابعاد مورد نظر برش می ‌زنند، شمش بریده شده به داخل کوره ‌های حرارتی مخصوصی با مصرف سوخت گاز، فرستاده می شوند.

در تولید لوله جدارچاه نوع درز جوش مستقیم از فرایند غلتک کاری استفاده می شود. بدین صورت که ابتدا کویل ورق فولادی در پهنای مورد نظر برش داده می شود. سپس ورق های بریده شده به مرحله نورد ارسال می شوند. در نورد و شکل دهی لوله درز مستقیم از توالی یک سلسله غلتک مخصوص پشت سرهم استفاده می شود.

در هر مرحله سه عدد غلتک در کنار یکدیگر قرار دارند که غلتک میانی با اعمال فشار بر سطح ورق آن را به سمت به بیرون خم کرده و شکل U ایجاد می ‌کند. غلتک کناری نیز لبه ورق را از سمت بیرون به طرف داخل خم کرده و شکل دایره ایجاد می کنند. درز ورق دایره شده در مرحله بعد با استفاده از عملیات جوشکاری به یکدیگر متصل می شوند.

 • لوله جدارچاه استحکام بالاتر
 • لوله جدارچاه ضد فرسایش
 • لوله جدارچاه عمر مصرف بالا
 • لوله جدارچاه جلوگیری از ریزش دیواره چاه
 • لوله جدارچاه ممانعت از رشد باکتری
 • لوله جدارچاه کنترل بخش های کم فشار و پرفشار چاه
 • لوله جدارچاه فرایند تولید لوله جدار چاه پلیمری

لوله جدار چاه پلیمری از فرایند اکستروژن گرم تولید شده است، در این فرایند پودر پلیمری پس از تهیه و خشک کردن ذرات پودر درون قالب اکستروژن استوانه ای شکل ریخته می شود. در مرحله بعد سنبه اکستروژن به سمت داخل قالب استوانه ای حرکت نموده و باعث شکل گیری لوله به شکل استوانه می شود. بدلیل اعمال حرارت ذرات پودر در کنار یک دیگر قوام گرفته و حال یک دست و مستحکم پیدا می کنند. در انتها لوله در طول مورد نظر برشکاری شده و خنک کاری می شود. مزیت لوله جدار چاه پلیمری عبارتند از:

 • وزن سبک لوله
 • طول عمر بالا
 • عدم ایجاد آلودگی
 • مقاومت در برابر خوردگی بالا
 • مقاومت در برابر مواد اسیدی، بازی و نمک
 • توانایی کنترل بخش کم فشار و پر فشار چاه

قیمت لوله جدارچاه

قیمت لوله جدارچاه به موارد متعددی همچون ضخامت لوله، جنس لوله جدارچاه و نوع آلیاژ لوله، نوع فرایند تولید لوله جدارچاه، برند شرکت تولیدکننده لوله جدارچاه، کیفیت تولید لوله لوله جدارچاه، طول لوله، شیارزنی لوله و غیره بستگی دارد. از انواع قیمت لوله جدار چاه به سایت مراجعه کرده و یا جهت سفارش خرید انواع لوله جدارچاه با کارشناسان ما با تماس حاصل فرمائید. چاه هایی که به منظور رسیدن به آب سفره های زیر زمینی و یا نفت و گاز و غیره حفر می شوند ممکن است به دلایل مختلف دچار ریزش شوند، به همین دلیل برای جلوگیری از این اتفاق و تقویت دیواره چاه از لوله به عنوان جدار یا غلاف استفاده می کنند. هم چنین این لوله وظیفه رساندن سیال از اعماق زمین به سطح زمین را بر عهده دارند. انواع لوله جدارچاه قابل ارائه به شرح زیر می باشد:

 • قیمت لوله جدار چاه PVC
 • قیمت لوله جدار چاه تهران
 • قیمت لوله جدار چاه اصفهان
 • قیمت لوله جدار چاه مشهد
 • قیمت لوله جدار چاه کالوپ
 • قیمت لوله جدار چاه قزوین
 • قیمت لوله جدار چاه ملایر

راهنمای خرید لوله جدارچاه

کارشناسان فروش آهن آنیل، مشخصات و ویژگی‌ لوله جدارچاه، اعم از نوع، سایز، حالت، استاندارد، محل بارگیری و تحویل، واحد، قیمت هر واحد و همچنین تاریخ و ساعت آخرین به‌روزسانی را در لیست قیمت‌ها جمع آوری کرده اند. قیمت انواع لوله جدارچاه، از جمله لوله جدارچاه بستگی به چند فاکتور دارد که بر اساس این فاکتور ها، مدیران شرکت های تولید و فروش لوله جدارچاه، روی این لوله ها، قیمت لوله جدارچاه مناسب قرار داده تا با فروش آن ها بتوانند سود خوبی را برای شرکت خود رقم بزنند. قیمت لوله جدارچاه به فاکتورهایی تاثیر دارد، این فاکتور ها، عبارتند از:

 1. ضخامت لوله جدارچاه
 2. جنس لوله جدارچاه
 3. نوع میل لوله جدارچاه
 4. شرکت تولید کننده لوله جدارچاه
 5. آلیاژ مورد استفاده در تولید لوله جدار چاه

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .