تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد تک پولیش + ویدئو

 

تاریخ به روز رسانی :-8:22
کدشرحقیمتسایزحالت برندمحل بارگیری
1ترانس پولیشتماس66مترییزدانبار تهران
2ترانس پولیشتماس86مترییزدانبار تهران
3ترانس پولیشتماس106مترییزدانبار تهران
4ترانس پولیشتماس126مترییزدانبار تهران
5ترانس پولیشتماس146مترییزدانبار تهران
6ترانس پولیشتماس166مترییزدانبار تهران
7ترانس پولیشتماس186مترییزدانبار تهران
8ترانس پولیشتماس206مترییزدانبار تهران
9ترانس پولیشتماس226مترییزدانبار تهران
10ترانس پولیشتماس256مترییزدانبار تهران
11ترانس پولیشتماس286مترییزدانبار تهران
12ترانس پولیشتماس306مترییزدانبار تهران
13ترانس پولیشتماس326مترییزدانبار تهران
14ترانس پولیشتماس356مترییزدانبار تهران


 میلگرد تک پولیش چیست؟

 یکی از انواع میلگردهایی که مورد استفاده افراد قرار می‌ گیرد میلگرد تک پولیش است. جنس این نوع میلگرد از نوع فولاد و آهن بوده که در کارخانه ها هستند. فرآیند گرم و انجام نورد سرد پولیش بر روی آن کشیده می ‌شود و سطح براق و صیقلی پیدا می کند. توجه داشته باشد که میلگرد تک پولیش تنها یک بار پولیش خورده می شود اما میلگرد دو پولیش دوبار پولیش می خورد.

میلگرد دارای استحکام و مقاومت بسیار زیادی است که باعث شده کاربرد های زیادی داشته باشد. در واقع برای انجام کار های بزرگ و متفاوت به تجهیزات و محصولات مختلف نیاز است که میلگرد تک پولیش هم می تواند یکی از این موارد باشد. اکنون نیز از شما می خواهیم که برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد میلگرد تک پولیش تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد تک پولیش

کاربرد میلگرد تک پولیش

حتماً می‌ دانید که میلگرد های تک پولیش کاربرد های مختلف و بسیار زیادی دارند. اما آیا از جزئیات کاربرد میلگرد تک پولیش مطلع هستید؟ آیا می دانید در چه صنایع و کار هایی از آن استفاده می شود؟ ما برای پاسخ به چنین سوالاتی همه موارد استفاده از میلگرد تک پولیش را به صورت زیر براتون دسته بندی نموده ایم. از این رو توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

  • سطح میلگرد تک پولیش بسیار صاف است از این رو به در صنایع ماشین آلات و خودرو سازی استفاده می شود.
  • برای ساخت وسایل ورزشی نیز از میلگرد تک پولیش استفاده می ‌کنند.
  • یکی دیگر از موارد استفاده از میلگرد تکراری شده در صنایع ساخت هواکش است.
  • از جمله کاربرد میلگرد تک پولیش می توان به ساخت قطعات پمپ آب و نفت نیز اشاره نمود.

با توجه به چنین مواردی می ‌توان فهمید که چه قدر استفاده از پولیش رواج دارد. از این رو طبیعی است که کارخانه های متعددی در ساخت و تولید میلگرد تک پولیش فعالیت داشته باشند. خوشبختانه در ایران کارخانه های متعددی وجود دارند که در حال تولید و عرضه میلگرد تک پولیش هستند.

قیمت میلگرد تک پولیش

یکی از موارد مهمی که برای مشتریان از اهمیت بالایی برخوردار است قیمت روز میلگرد تک پولیش است. زیرا افراد برای محاسبه هزینه عملکرد و فعالیت خود باید حتماً محاسبه درد انجام دهند از این رو برای محاسبه نیز قیمت تک تک موارد مورد نیاز است. قیمت میلگرد تک پولیش به موارد مختلفی بستگی دارد که یکی از این موارد مربوط به ابعاد و اندازه میلگرد می باشد.

هر چه میلگرد تک پولیش ضخامت بیش تری داشته باشد قطعاً سنگین تر خواهد بود و همین موضوع سازه گران قیمت تر شدن آن می شود. گذشته از آن موارد دیگری مثل نوسانات بازار نیز قیمت میلگرد در پولیش تاثیر گذار خواهد بود. حال ممکن است سوالاتی در مورد وزن میلگرد تک پولیش به وجود آید. در واقع وزن میلگرد تک پولیش بستگی به ابعاد و ضخامت آن دارد. اگر میلگرد تک پولیش ضخامت کم و ابعاد کوچک تری داشته باشد وزن آن نیز کم تر خواهد بود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .