تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:29
کدشرحقیمتاستانداردقطربرندمحل بارگیری
1فولاد CK45 یزد قطر 1053,000CK4510یزدکارخانه تهران
2فولاد CK45 یزد قطر 12الی 1845,000CK4512الی18یزدکارخانه تهران
3فولاد CK45 یزد قطر 20 الی 2838,000CK4520الی28یزدکارخانه تهران
4فولاد CK45 یزد قطر 30 الی 8537,500CK4530الی85یزدکارخانه تهران
5فولاد CK45 یزد قطر 90 الی 14043,500CK4590الی140یزدکارخانه تهران


میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45

از بهترین و با کیفیت ترین میلگرد های موجود در بازار می توان میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45 را نام برد. این نوع میلگرد به خاطر حرارت زیادی که هنگام ساخت تحمل میده به مقاوم ترین و مستحکم ترین نوع میلگرد تبدیل شده است. عمده مقاومت و استحکام این نوع میلگرد به خاطر وجود کربن است. البته که در ساخت آن نیز منگنز و سیلیسیم هم نقش دارند. همین موضوع باعث شده که موارد استفاده از آن بالا رود و افراد زیادی در صنایع مختلف از میلگرد فولاد آلیاژی یزد استفاده کنند. هر چند که میلگرد فولاد آلیاژی در ایران از طریق اصفهان و اسفراین و یزد تامین می شود اما در بعضی مواقع از میلگرد فولاد آلیاژی وارداتی هم استفاده می کنند. اگر شما هم مشتاق دریافت اطلاعات بیش تر در این باره هستید توصیه می کنیم تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45

با توجه به این که برای ساخت میلگرد فولاد آلیاژی یزد کربن استفاده شده است، طبیعی است که قیمت آن نسبت به میلگرد های دیگر گران باشد. اما اگر بخواهید کارایی این نوع میلگرد را با قیمت آن مقایسه کنید خواهید دید که مناسب هم می باشد. هر چند که عوامل دیگری بر قیمت روز میلگرد فولاد آلیاژی یزد Ck45 اثر گذار است، برای مثال نواسانات بازار که تابع تغیرات ارز و اقتصاد و سیاست است. هم چنین اندازه و ابعاد میلگرد هر چه قدر بزرگ تر باشد قیمت آن نیز بالا تر خواهد بود.

کاربرد میلگرد فولاد آلیاژی یزدCK45

همان طور که در بند های قبل هم خدمت شما عزیزان عرض نمودیم موارد و کاربرد استفاده از میلگرد فولاد آلیاژی بسیار زیاد است. از این رو تمام کاربرد میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45 را تحت موارد زیر دسته بندی نموده ایم توجه شما را به موارد زیر جلب می نماییم:

  • در صنایع خودرو سازی و قطعات تحت فشار ماشین از میلگرد فولاد آلیاژی استفاده می شود.
  • برای ساخت وسایل دستی مثل انواع چاقو های دندانه ای و چکش و میخ و پیچ و غیره از میلگرد فولاد استفاده میکنند.
  • در صنایع پتروشیمی و نفت نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • به استحکام بالا در ساخت وسایل خاک ورز مثل گاو آهن نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • برای ساخت غلتک های صنعتی و هم چنین ساخت محور پمپ هم از میلگرد فولاد آلیاژی استفاده می شود.

وزن میلگرد فولاد آلیاژی یزد CK45

میلگرد فولاد آلیاژی در وزن های مختلف ساخته و تولید و عرضه می شود. اختلاف وزن میلگرد فولاد آلیاژی یزد Ck45 به خاطر مواد و ساختار آن می باشد. البته که گاهی سفارشات مشتریان نیز چنین شرایطی را ایجاب می کند. یعنی مشتریان خودشان ابعاد و ضخامت میلگرد فولاد آلیاژی را تعیین می کنند بنابراین طبیعی است که وزن آن نیز کم تر و یا بیش تر شود. اما در هر صورت حمل و انتقال میلگرد فولاد آلیاژی با هر وزنی امکان پذیر است و به وسیله ماشین های سنگین بارگیری و در محل مورد نظر مشتریان تحویل داده می شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .