تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:30
کدشرحقیمتاستانداردقطربرندمحل بارگیری
1فولاد CK45 اصفهان قطر 320 الی 35056,500CK45320الی350اصفهانکارخانه تهران
2فولاد CK45 اصفهان قطر 530 الی 57056,500CK45530الی570اصفهانکارخانه تهران


میلگرد فولاد آلیاژی اصفهانCK45

امروزه میلگردهای زیادی در بازار وجود دارند که میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان نوع دیگری از میلگرد است. این نوع میلگرد ساختاری متفاوت و هم چنین کاربردی مجزا نسبت به میلگرد های بازار دارد. شاید شما با ساختار این نوع میلگرد آشنایی نداشته باشید اما به شما عزیزان خواهیم گفت میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45 از کربن و سیلیسیم و منگنز ساخته شده است. چنین عناصری باعث بالا رفتن مقاومت و سختی این نوع میلگرد شده اند. به همین خاطر در صنایع مختلفی از آن استفاده می شود. عناصری که در ساخت میلگرد فولاد آلیاژی نقش دارند تحت گرم و درجه حرارت بسیار زیاد به میلگرد تبدیل می شود بنابراین ممکن است قیمت آن ها نیز متفاوت باشد. امروز نیز در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45 پس لطفاً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45

میلگردهای موجود در بازار قیمت های متفاوتی دارند اما این تفاوت قیمت به خاطر ساختار و فرایند ساخت آن ها است. بنابراین کاملاً طبیعی است که قیمت روز میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45 گران ‌تر از دیگر میلگرد های موجود در بازار باشد. که این موضوع نیز به خاطر عناصر و کربن موجود در آن است. اما با توجه به کاربرد های بیشماری که این نوع میلگرد دارد قیمت آن بسیار مناسب می باشد. در هر صورت مشتریان عزیز می توانند برای خرید هر زمان که بخواهند اقدام کنند و قبل از آن استعلام قیمت بگیرند.

وزن میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45

سوالی که هنگام خرید برای مشتریان پیش می آید این است که وزن میلگرد فولاد آلیاژی چه قدر است آیا می‌ توان به سادگی آن را حمل نمود؟ در پاسخ به چنین سوالی باید گفت وزنه این نوع میلگرد وابسته به ابعاد و اندازه آن است. به تبعیت از این اصل هر چقدر اندازه و ضخامت میلگرد فولاد آلیاژی بیش تر باشد، قطعاً وزن آن نیز بالا تر خواهد رفت. هرچند که لازم نیست هنگام سفارش نگران وزن آن باشید زیرا به راحتی بارگیری می ‌شود و به وسیله وسایل نقلیه حمل و انتقال داده می شود.

کاربرد میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45

میلگرد فولاد آلیاژی اصفهانCK45 دارای کاربردهای متفاوت و بسیار مطلوبی است. از آنجایی که مقاومت این نوع میلگرد در برابر ساییدگی و خوردگی بسیار بالا است و حرارت بسیار زیادی را تحمل میکند قطعاً کاربرد بسیار زیادی در انواع صنایع خواهد داشت. کاربرد میلگرد فولاد آلیاژی اصفهان CK45 به شرح زیر می باشد:

  • برای ساخت گاوآهن و وسایل خاک ورز از میلگرد فولاد آلیاژی استفاده می کنند.
  • در صنایع نفت و پتروشیمی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
  • میلگرد فولاد آلیاژی را برای ساخت وسایل دستی مثل انبردست و پیچ و میخ و انواع چاقو ها استفاده می کنند.
  • برای ساخت شافت ها و مته های مخصوص حفاری از میلگرد فولاد آلیاژی استفاده می شود.
  • سوالات که در صنایع خودروسازی نیز و قطعات تحت فشار از این نوع میلگرد استفاده می کنند.
  • برای مثال در ساخت انواع قطعاتی مثل سگ دست و شفت و بوش و میله های اتصالی

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .