تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت زانو جوشی ایران اتصال

تاریخ به روز رسانی :-8:55
کدشرحقیمتسایزبرندردهنوعمحل بارگیری
1زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس1 1/2ایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
2زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس2 1/2ایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
3زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس1 1/4ایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
4زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس 3/4ایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
5زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس1اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
6زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس 1/2ایران اتصال40درزدار90 درجهبنگاه تهران
7زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس10اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
8زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس12اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
9زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس14اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
10زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس16اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
11زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس2اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
12زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس3اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
13زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس4اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
14زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس5اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران
15زانو جوشی درزدار ایران اتصالتماس6اینچایران اتصال-درزدار90 درجهبنگاه تهران


زانو جوشی ایران اتصال چیست؟

 یکی از رایج سوال هایی که خیلی از کاربران از ما می پرسند این است. قبل از هر چیز بهتر است یک سری به تاریخچه ی ایران اتصال بزنیم و بفهمیم که چند سال است که در این زمینه کار می کند. لازم به ذکر است که ایران اتصال تولید اتصالات گاز را در سال ۶۹ و از یک کارگاه کوچک در سه راه افسریه شروع کرد.

ابتدای کار فقط زانو جوشی تولید می کرد تا این که در سال ۷۳ با تلاشی که داشتند انواع سه راهی جوشی را نیز تولید کردند.  این کارخانه امروز یکی از بزرگ ترین تولید کنندگان اتصالات گازی است که با حجم انبوهی از رقیبان ایرانی و خارجی رقابت خیلی نزدیکی دارد‌. زانو جوشی ایران اتصال رابط بین دو لوله است و باعث تغییر جهت جریان در لوله ها نیز می شود.

کاربرد زانو جوشی ایران اتصال

شایان ذکر است که این زانو ها سایز ، قطر و زاویه های متفاوتی دارند. رده ی کاری این زانو SCH20  است. فشار کاری این زانو ها متفاوت است که شما می توانید با توجه به نیاز خود یک زانوی متناسب تهیه کنید. شما می توانید وزن زانو جوشی ایران اتصال را از کارشناس های ما بپرسید.  علاوه بر این هر گونه سوالی داشته باشید که برای این کار چه سایز و چه ضخامتی لازم است را نیز می توانید از کارشناس ها بپرسید. در رابطه با کاربرد زانو جوشی ایران اتصال باید اضافه کنیم که هر گاه دو لوله به یک رابط نیاز داشته باشند یک زانو جوشی نیز در آن جا نقش دارد.

زانو مانیسمان رده ۲۰

این زانو برای تغییر جهت جریان با زاویه ۹۰ درجه استفاده می شود‌. کاربرد آن نیز داخل پاپبنگ خطوط لوله است و مایعات و سیالات را نیز انتقال می دهد. به طور کلی اگر بخواهیم وظیفه ی این زانو ها را بگوئیم باید خدمتتان عرض کنیم که این زانو جوش ها برای آب بندی و عدم نشتی عالی هستند و بهترین عملکرد را دارند.

قیمت زانو جوشی ایران اتصال

قیمت زانو جوشی ایران اتصال در گرو چندین عامل است. قیمت این محصول به توجه به سایز،  ضخامت و فشاری که زانو تحمل می کند عوض می شود . این طبیعی است که هر چه ضخامت یک کار بیش تر باشد و از مواد اولیه بهتری برای ساخت آن استفاده شده باشد قیمت آن نیز بالا تر باشد. همکاران ما برای این که شما دچار سر در گمی نشوید یک لیست تهیه کرده اند و در آن لیست زانو ها را بر اساس سایز، ضخامت و رده کاری قیمت گذاری کرده اند و این قیمت را نیز همیشه به روز می کنند.

‌شما می توانید به آن لیست مراجعه کنید و قیمت روز زانو جوشی ایران اتصال  دلخواه خود را بفهمید . چنان چه بعد از چک کردن همه ی موارد قصد خرید این زانو ها را داشتید لازم نیست کار سختی کنید تنها کافی است محصول مورد نظر را به سبد خرید خود اضافه کنید. بعد از ثبت خرید همکاران ما در اسرع وقت زانو های خریداری شده را برای شما می فرستند و شما می توانید  زانو  جوشی را تحویل بگیرید و کار خود را شروع کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .