تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت میلگرد مفتول حرارتی

تاریخ به روز رسانی :1403/04/028:16
کدشرحقیمتسایزحالتمحل بارگیری


مهندسان و ساختمان سازان همواره به دنبال راه هایی برای ساخت ساختمان های مقاوم و مستحکم هستند. زیرا زمانی که ساختمان ها با طبقات بیش تر ساخته می شوند قطعاً وزن آن ها بالا تر می رود بنابراین احتمال ریزش و یا تخریب نیز بیش تر می ‌شود. اما اقدامی که مهندسین انجام می ‌دهند استفاده از مصالح و مواد مرغوب و با کیفیت است.

در این میان به کار بردن روش های اصولی نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار می ‌باشد. یکی از این روش ها استفاده از میلگرد مفتول حرارتی است. در حقیقت میلگرد مفتول حرارتی با استفاده از ساختار و چینش ای که دارد مانع از تخریب ساختمان خواهد شد. حال ممکن است برای شما هم جالب باشد که عملکرد و کاربرد میلگرد مفتول حرارتی چگونه است. برای پاسخ به این سوال از شما عزیزان دعوت می کنیم که با ما همراه باشید.

کاربرد میلگرد مفتول حرارتی

یکی از مهم ترین دغدغه ‌های ساختمان سازمان این است که ساختمان به سادگی دچار آسیب نشود. زیرا همان طور که می ‌دانید در ایران ساختمان ها بر اثر زلزله و حتی طوفان های شدید ممکن است دچار خسارت شوند. از این رو استفاده از روش های اصولی می تواند به جلوگیری از چنین آسیب ‌هایی کمک کند.

مهم ترین کاربرد میلگرد مفتول حرارتی برای جلوگیری از ترک خوردگی و ریزش سقف می باشد. در واقع میلگرد مفتول حرارتی می تواند در زمان هایی که دمای هوا تغییر می ‌کند ممکن است بتن های ساختمان دچار ترک و انبساط و انقباض شوند جلوگیری به عمل آورد. بنابراین می توان فهمید که وجود میلگرد مفتول حرارتی در ساختمان سازی از اهمیت ویژه برخوردار است. البته که وزن میلگرد مفتول حرارتی در حد و حدودی است که می‌ تواند وزن ساختمان را تحمل کند و هم چنین مانع از تخریب و ریزش و ترک خوردگی دیوار ها و سقف شود.

قیمت میلگرد مفتول حرارتی

هنگام خرید میلگرد حرارتی چیزی که می تواند از اهمیت بالایی برخوردار باشد قیمت آن است. هر چند که قیمت میلگرد ها در بازار متفاوت است اما میلگرد حرارتی هم از این نوسانات قیمت مستثنا نیست. بهترین کار هنگام خرید میلگرد حرارتی استعلام قیمت است.

برای گرفتن استعلام قیمت می توانید به صورت حضوری به بازار مراجعه کنید و یا این که از طریق آنلاین لیست قیمت میلگرد مفتول حرارتی را به راحتی بیاورید و مقایسه کنید. در واقع عوامل مختلفی بر قیمت میلگرد حرارتی تاثیر گذار هستند که ما آن ها را طبق موارد زیر دسته بندی نموده ایم:

  • وزن میلگرد حرارتی در قیمت آن تاثیر گذار است.
  • یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت میلگرد حرارتی برند و کارخانه تولید کننده آن می باشد.
  • البته که نوسانات بازار و اقدامات سیاسی و اقتصادی سبب بالا و پایین شدن قیمت میلگرد حرارتی می شود.
  • ابعاد و ضخامت و طول میلگرد حرارتی بر اساس سفارش مشتری قیمتی متفاوت خواهد داشت.

با توجه به این موارد شما عزیزان می توانید بر اساس نیاز خود سفارش خود را ثبت نمایید و میلگرد حرارتی با بهترین کیفیت و استحکام و مقاومت را تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .