تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت سیم جوش استیل آلیاژ 304

تاریخ به روز رسانی :1403/03/249:02
کدشرحقیمتسایز آلیاژحالتواحد محل بارگیری
1سیم مفتول استنلس استیل 2246,2402304Lبستهکیلوگرمانبار تهران
2سیم مفتول استنلس استیل 2/5246,2402.5304Lبستهکیلوگرمانبار تهران
3سیم مفتول استنلس استیل 3246,2403304Lبستهکیلوگرمانبار تهران


سیم جوش استیل آلیاژ 304

در صنعت جوشکاری ابزار آلات و قطعات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که یکی از این ابزار ها سیم جوش استیل آلیاژ 304 میباشد. در واقع از این محصول برای پر کردن یک ماده در جوشکاری استفاده میشود. سیم جوش های استیل از پر کاربردترین و پر مصرف ترین محصولاتی است که در جوشکاری استفاده میشود. البته که انواع مختلفی دارد و جوشکاران با توجه به نیازی که در کار خود دارند ، نوع آن را انتخاب مینمایند. کد 304 یکی از پر کاربردترین به حساب می آید که توسط کاربران مختلف برای کارهای متفاوت استفاده میشود. البته لازم به ذکر است که این پرکاربرد بودن نسبت به دیگر محصولات مشابه خود میباشد.

سیم جوش استیل آلیاژ 304 چیست؟

زمانی که فولاد ها دچار زنگ زدگی میشوند ، فضاهایی در بین ها ایجاد میشود که خالی هستند. در این مواقع برای پر کردن این فضاهای خالی از سیم جوش های استیل استفاده میشود. اما بهترین و پرکاربردترین این محصول سیم جوش استیل 304 میباشد که در نود درصد مواقع از آن استفاده میشود. این جوشکاری در برابر خوردگی بالا ، چقرمگی و استحکام با در دماهای بالا و پایین دارد که به راحتی امکان جوشکاری را بدون هیچ محدودیتی به افراد میدهد. البته باید گفت که به غیر از پر کردن فضاها میتوانید برای جوشکاری های FCAW ، GMAW وSAW نیز از این محصول استفاده کنید. شما با این محصول میتوانید جوشکاری های فولاد های آستنیتی ، آستنیتی مقاوم در برابر حرارت و فریتی استفاده کنید. به خوبی تمامی فضاهای خالی را پر کرده و از تخریب و خراب شدن محصول میتوانید جلوگیری کنید. باید این را بدانید که سیم جوش های استیل انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز خود باید از بین آن ها انتخاب نمایید.

کاربرد سیم جوش استیل آلیاژ 304

عوامل زیادی مانند بالا و پایین شدن دما ، رطوبت ، نور خورشید  و..... وجود دارد که باعث میشود تا فولاد ها در معرض زنگ زدگی و پوسیدگی قرار بگیرند. اگر این اتفاق ها برای فولاد بیافتد ، فضاهایی در سطح آن خالی میشود که این کار موجب تخریب محصول و سازه شما میشود. از این رو اقدام به رفع این ایراد واجب بوده و توسط جوشکاری میتوان آن را رفع کرد. البته در این مواقع از سیم جوش استیل که در انواع مختلفی وجود دارد استفاده میشود. در بین تمامی مدل هایی که در بازار است ،  سیم جوش استیل آلیاژ 304 از بهترین مدل هایی است که میتوان از آن استفاده کرد. این محصول به خوبی تمامی فضاهای ایجاد شده توسط زنگ زدگی و پوسیدگی را پر کرده و باعث میشود تا از تخریب جلوگیری کنید. بسیاری از جوشکاران از کد 304 به خاطر مزیت هایی که دارد استفاده مینمایند.

وزن سیم جوش استیل آلیاژ 304

به طور کلی باید بگوییم که سیم جوش های استیل در هر مدلی که باشند ، دارای وزن های متفاوتی بوده اند. یعنی کاربران باید با توجه به نیاز خود از بین آن ها بهترین انتخاب را داشته باشند. سیم جوش استیل آلیاژ 304 از این قائده دور نبوده و در وزن های متفاوتی تولید شده است.  2 ، 2.5  ، 3.4 کیلوگرم از وزن هایی میباشد که این محصول تولید میشود. شما باید اول کاری که میخواهید را در نظر گرفته  طبق آن انتخاب نمایید که از کدام محصول میخواهید استفاده کنید. البته که کد 304 از پرمصرف ترین محصولات سیم جوش ها بوده ، اما در کل افراد باید با توجه به نیاز خود انتخاب درستی داشته باشند. این را هم بدانید که وزن محصول بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم میگذارد.

قیمت سیم جوش استیل آلیاژ 304

در هنگام خرید از مواردی که به آن توجه ویژه ای میشود ، قیمت محصولات میباشد. هر فردی که میخواهد سیم جوش استیل آلیاژ 304 تهیه نماید ، از همه نظر قیمت آن را مورد بررسی قرار میدهد. قیمت دقیق سیم جوش استیل آلیاژ 304 به عوامل متعددی بستگی دارد که یکی از آن ها وزن آن میباشد. بنابراین بدیهی است که با توجه به شرایط اقتصادی و سیاسی که ایجاد میشود قیمت این محصول نیز متغیر باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .