تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت سپری نورد گرم سجاد

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:01
کدشرحقیمتسایزطول شاخهبرندواحدمحل بارگیری
1سپری 6000*30 نورد گرم سجادتماس30*60006نورد گرم سجادکیلوگرمکارخانه نورد گرم سجاد
2سپری 6000*40 نورد گرم سجاد26,70040*60006نورد گرم سجادکیلوگرمکارخانه نورد گرم سجاد
3سپری 6000*50 نورد گرم سجاد26,70050*60006نورد گرم سجادکیلوگرمکارخانه نورد گرم سجاد


 سپری نورد گرم سجاد چیست؟

یکی از بهترین و با کیفیت ترین سپری های موجود در بازار می‌ توان سپری نورد گرم سجاد را نام برد. البته که سپری های دیگری هم در بازار وجود دارند در واقع در ساخت سپری به دو روش عمل می شود نورد گرم و نورد سرد که هر دو مرغوب و باکیفیت هستند اما امروز روی سخن ما درباره سپری نورد گرم سجاد است.

اکنون اگر برای خرید سپری به بازار مراجعه کنید همه بازاریان انواع سپری را ارائه می دهند. سپری ها به دو شکل پرسی و فابریک در بازار موجود می باشد. کاربرد های سپری نورد گرم سجاد بسیار زیاد است از این رو مشتریان زیادی به دنبال خرید آن هستند. اکبر از شما عزیزان دعوت می کنیم که تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات بیش تری در این باره بیابید. منظور از اطلاعات بیشتر در حقیقت کاربرد سپری نورد گرم سجاد و وزن و قیمت سپری نورد گرم سجاد است.

وزن سپری نورد گرم سجاد

اگر برای شما هم سوال پیش آمده که وزن دقیق سپری چقدر است باید به شما بگوییم که وزن دقیق آن بستگی به ابعاد و ضخامت آن دارد. معمولاً ضخامت هر سپری بین 0.9 تا 2.5 میلی متر است اما اکثراً با ضخامت ۲ میلی متر سفارش می دهند. طول هر سپری بین ۶ تا ۱۲ متر است که بنابر سفارش مشتری تغییر می کند. بنابراین می توان گفت وزن سپری نورد گرم سجاد متفاوت با دیگر سپری ها می باشد و بستگی به سفارش مشتری دارد. حتماً می دانید که هر چه ضخامت و طول و عرض سپری افزایش پیدا کند متقابلا و زبان هم زیاد تر می شود. بعضی مواقع سپری را برای موارد خاصی به کار می برند از این رو باید وزن آن سبک و یا سنگین باشد بنابراین مشتریان بر همین اساس سفارش خود را ثبت می کنند.

قیمت سپری نورد گرم سجاد

اگر شما هم به دنبال خرید سپری نورد گرم هستید بهتر است قبل از خرید استعلام قیمت بگیرید زیرا با توجه به وضعیت بازار قیمت ها ثابت نمی باشند و مدام در پی تغییرات هستند از این رو هر قیمتی که به شما اعلام می شود تنها محدود به همان زمان است. تغییرات قیمت سپری نورد گرم سجاد وابسته به موارد مختلفی است که در زیر برای تان ارائه داده ایم:

  • یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت روز سپری نورد گرم سجاد نوسانات بازار وابسته به تغییرات سیاسی و اقتصادی است.
  • از دیگران عوامل می توان ابعاد و ضخامت و طول سپری را نام برد.
  • کیفیت و جنس سپری در قیمت آن تاثیر دارد.
  • گاهی برند و کارخانه سازنده سپری نورد گرم سجاد می تواند در قیمت آن تاثیر گذار باشد.

کاربرد سپری نورد گرم سجاد

زمانی که افراد برای خرید سپری به بازار مراجعه می ‌کنند ممکن است از کاربرد های بیشمار آن بی خبر باشد از این رو ما اینجا هستیم تا همه کاربرد های سپری را برای شما عزیزان برشماریم. یکی از کاربرد های سپری برای ساخت سقف کاذب و کناف دیوار ها می باشد. از سپری برای اتصال ستون ها به پل و همچنین ساخت درب و پنجره ها استفاده می کنند. از جمله موارد مصرف سپری نورد گرم سجاد می ‌توان گاردریل های جاده ها و اتوبان ها و سقف های شیشه ای و سازه های فلزی و سقف گلخانه ها را نام برد. هم اکنون می توانید برای خرید اقدام نمایید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .