تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

قیمت سپری سپهر ایرانیان

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:05
کدشرحقیمتسایزطول شاخهبرندواحدمحل بارگیری
1سپری 4*4*4 سپهر ایرانیان26,7004*4*46سپهر ایرانیانکیلوگرمکارخانه
2سپری 5*5*5 سپهر ایرانیان26,7005*5*56سپهر ایرانیانکیلوگرمکارخانه


 سپری سپهر ایرانیان چیست؟

حتماً تا به حال سپری را شنیده اید اما اگر شکل آن را دیده باشید احتمال دارد که آن را با نبشی اشتباه بگیرید. زیرا شکل سپری دقیقا شبیه T انگلیسی است بنابراین طبیعی است که شما آن را شبیه نبشی ببینید. در واقع در بازار انواع سپری وجود دارد اما یکی از بهترین و با کیفیت ترین سپری های موجود در بازارسپری سپهر ایرانیان می باشد.

این نوع سپری به خاطر مقاومت و شکلی که دارد بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و پر کاربرد است. سپری در واقع به دو شکل فلزی و فابریک تولید و به بازار عرضه می شود. که خوشبختانه دسترسی به هر یک از آن ها وجود دارد و افراد می ‌توانند بنابر استفاده خود سفارش داده و از آن استفاده کنند. اکنون از شما عزیزان دعوت می کنیم برای اطلاعات بیشتر در مورد سپری سپهر ایرانیان تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

قیمت سپری سپهر ایرانیان

اگر تا به حال برای خرید سپری به بازار مراجعه نموده باشید متوجه تفاوت قیمت آن ها خارج شد زیرا سپری ها را از جنس های مختلفی می سازند برای مثال ممکن است سپری ها از آلومینیوم و مس و استیل و برنج و آهن ساخته شده باشند. البته که عوامل دیگری به غیر از جنس در قیمت روز سپری سپهر ایرانیان  موثر است که همه این عوامل را به صورت موارد زیر برای شما عزیزان دسته بندی نموده ایم:

  • مهم ترین عامل تاثیر گذار در قیمت سپری اندازه و ابعاد آن است.
  • یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت سپری نوسانات بازار می باشد.
  • تعداد و میزان سفارش مشتریان می تواند تعیین کننده قیمت سپری باشد.

با توجه به چنین مواردی شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت سپری به صورت آنلاین به لیست قیمت ها مراجعه کنید و یا این که به صورت تلفنی و یا حضوری اقدام نمایید.

کاربرد سپری سپهر ایرانیان

قطعاً برای افراد زیادی سوال پیش می آید که از سپری چه استفاده میشود درست است که از جنس های مختلف ساخته شده و همه می گویند که کاربردهای زیادی دارد اما گاهی ممکن است برخی افراد از کاربردهای سپری مطلع نباشند به همین خاطر بهتر است به این مطلب خوب توجه نمایند.

ازسپری سپهر ایرانیان در جاده ها و گاردریل ها و اتوبان ها و همچنین ساخت درب و پنجره ها و حتی اتصال ستون ها به پل و اسکلت سازه گلخانه ها و قطعه سازی سقف کاذب و غیره استفاده می شود. از آن گذشته در نمای خشک ساختمان ها و همچنین به عنوان مهار کننده هم از سپری استفاده می کنند. با این وجود می ‌توان فهمید که محدوده استفاده از سپری چقدر گسترده می باشد به طوری که نه تنها در ساختمان سازی بلکه در صنعت هم مورد استفاده قرار گرفته است.

وزن سپری سپهر ایرانیان

سپری های موجود در بازار با وزن مشخصی ارائه نمی ‌شوند زیرا وزن آن ها برگرفته از ضخامت و طول آن ها می باشد. هر چه طول و ضخامت یک سپری بیش تر باشد قطعاً وزن آن هم بالا تر خواهد رفت. به طور کلی سپری سپهر ایرانیان با طول ۶ تا ۱۲ متر و هم چنین ضخامت 0.9 تا 2.5 میلی متر تولید می شود. اما این مشتریان هستند که می توانند طول و ضخامت سپری را تعیین ‌کنند و سفارش دهند. پس می توان گفت وزن سپری سپهر ایرانیان متغیر است.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .

اشکال یابی جوملا

جلسه

اطلاعات مشخصات

حافظه استفاده شده

پرس و جو پایگاه داده