تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده a1 ذوب آهن

تاریخ به روز رسانی :_9:40
کدشرحقیمت آنالیزمحل بارگیریحالتسایزنوعواحد
1میلگرد 10 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری10سادهکیلوگرم
2میلگرد 12 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری12سادهکیلوگرم
3میلگرد 14 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری14سادهکیلوگرم
4میلگرد 16 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری16سادهکیلوگرم
5میلگرد 18 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری18سادهکیلوگرم
6میلگرد 20 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری20سادهکیلوگرم
7میلگرد 22 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری22سادهکیلوگرم
8میلگرد 25 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری25سادهکیلوگرم
9میلگرد 28 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری28سادهکیلوگرم
10میلگرد 32 ذوب آهن اصفهانتماسA1کارخانهشاخه 12 متری32سادهکیلوگرم


کارخانه میلگرد ساده ذوب‌آهن

میلگرد ساده ذوب آهن یکی از محصولات شرکت ذوب‌آهن اصفهان می باشد که یکی از شرکت‌های تولید فولاد و آهن‌آلات بسیار قدیمی بوده و تاریخچه آن به قبل‌از انقلاب اسلامی برمی‌گردد. این شرکت قبلاً کارخانه ذوب‌آهن آریامهر نام داشت و بعد از انقلاب به شرکت ذوب‌آهن اصفهان تغییر نام پیدا کرد. درواقع شرکت ذوب‌آهن و کارخانه ذوب‌آهن اصفهان یکی از قوی‌ترین تولیدات فولاد ساختمانی و ریل را در ایران دارد. میلگرد ساده ذوب‌آهن به دلیل داشتن باکیفیت‌ترین مواد اولیه در تولید آن توانسته در صدر خرید و فروش بازار قرار گیرد. درواقع میلگرد ساده ذوب‌آهن توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کرده و اعتماد این شرکت و هلدینگ را افزایش داده است. محصولات این برند مانند میلگرد ساده ذوب‌آهن در کشورهای مختلف مانند کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی صادر می‌شود این شرکت توانسته با ۲۳ کشور جهان مبادلات تجاری داشته و در پروژه‌هایی بسیار معروفی مانند نیروگاه هسته‌ای، برج میلاد و بخش اعظمی از متروی تهران همکاری کند.

میلگرد ساده ذوب‌آهن چیست

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را با میلگرد ساده ذوب‌آهن آشنا کنيم. همان‌طور که می‌دانید منظور از میلگرد ساده، میلگردهای آجدار نیستند. درواقع در این صنعت میلگرد ساده بسیار راحت‌تر از میلگرد 28 آجدار تولید می‌شود. میلگرد ساده ذوب‌آهن بر روی سطح صاف و صیقلی نسبتاً بزرگی تولید شده و نوع آلیاژی که در این محصول استفاده می‌شود کاملاً متفاوت است. این آلیاژها دارای کیفیت بسیار بالا بوده و کاربرد زیادی در صنایع گوناگون دارد. درواقع تولید میلگرد ساده ذوب‌آهن باید بر اساس استانداردهای آلیاژها تولید شود.

قیمت میلگرد ساده ذوب‌آهن

درواقع با توجه به نوسانات بازار ارز در ایران نمی‌توان قیمت دقیقی بر روی این محصول گذاشت زیرا بسیاری از مواد اولیه آن توسط بازار ارز قیمت‌گذاری شده و هنگام تولید نهایی قیمت اصلی میلگرد ساده ذوب‌آهن نیز افزایش یا کاهش پیدا خواهد کرد. هزینه حمل و نقل تاثیر بسیار زیادی بر روی قیمت میلگرد a1 ساده ذوب آهن دارد و درحال حاضر می‌توان گفت که بالاترین قیمتی که میلگرد ها دارند مخصوص به شرکت ذوب اهن است. توجه داشته باشید که علاوه بر میزان تقاضا که بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیر می‌گذارد مسائل سیاسی ، اقتصادی و بین المللی نیز می تواند بر روی میزان نرخ نهایی این محصول تاثیر مستقیم بگذارد.

بخش زیادی از کاربرد این محصول در صنایع ساختمان سازی است به همین علت بهبود بازار ساختمان سازی یا رکود آن بر روی قیمت نهایی میلگرد ساده ذوب آهن تاثیر مستقیمی دارد. اما در هر صورت بهترین راه برای استعلام قیمت میلگرد ساده ذوب آهن تماس با فروشگاه های معتبر یا خود شرکت ذوب اهن است. توجه داشته باشید که حتما از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید این محصول کنید. زیرا بسیاری از فروشگاه ها و افراد سود جو‌ هستند که میلگرد های بی کیفیت را با نام تجاری ذوب آهن وارد بازار کرده و به فروش ‌میرسانند.

وزن میلگرد ساده ذوب‌آهن

طبق استانداردهای استفاده‌شده در میلگرد ساده ذوب‌آهن باید گفت که این محصول به ۳ گروه مختلف تقسیم‌بندی می‌شود که عبارت‌اند از:

میلگرد گرید a1

این میلگرد براساس استانداردهای گرید a1 ذوب‌آهن تولید می‌شود که دارای ویژگی صاف و مقاومت کششی ۳٫۸۰۰ بر سانتی‌مترمربع و مقاومت تسلیح ۲٫۳۰۰ سانتی‌مترمربع می‌باشد.

میلگرد گرید a2

این میلگرد تقریباً آجدار است و مقاومت کششی به اندازه 3000 کیلوگرم بر سانتی‌مترمربع و مقاومت تسلیم و ۳۰۰ مترمربع دارد. برجستگی عرض یکنواختی به صورت ۲ رشته آج مارپیچ هم‌جهت داشته و ۲ طرف آن به‌صورت طولی برجسته است.

میلگرد گرید a3

این میلگرد طبق استانداردهای استفاده‌شده در این شرکت تولید می‌شود و مقاومت کششی آن ۶۰۰ بر سانتی‌مترمربع و مقاومت تسلیم آن ۴۰۰ بر سانتی‌متر مربع است.

کاربرد میلگرد ساده ذوب آهن

عمده کاربرد میلگرد ساده ذوب آهن در بتن می باشد که به منظور جبران مقاومت کششی پایین آن مورد استفاده قرار می گیرد. میلگرد ساده ذوب آهن به همراه یک برگه شناسنامه ارائه می شود که در آن آنالیز کامل محصول قابل بررسی می باشد. در برگه شناسایی این محصول، قطری را مشاهده خواهید کرد که در واقع قطر اسمی آن می باشد. از این محصول می توان در صنایع ساختمان سازی، جوشکاری و پتروشیمی استفاده کرد.

مجموعۀ صنعتی بزرگ ذوب‌آهن، در گروی برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌ها و پروژه‌های توسعه و نوسازی می‌باشد، شرکت سهامی ذوب‌آهن اصفهان همواره این موضوع مهم را در دستور کار خود داشته است. عناوین برخی از این پروژه‌ها عبارتند از:

 • کاهش میزان غبار در گاز خروجی کنورتورهای بخش فولادسازی تا میزان استاندارد
 • کاهش CO در خروجی کنورتورهای بخش فولادسازی تا میزان استاندارد
 • تصفیه‌خانه پساب صنعتی غیر سمی به ظرفیت ۷۷۰ متر مکعب در ساعت
 • انتقال پساب زرین‌شهر جهت آبیاری فضای سبز غیر مثمر اطراف کارخانه و حومه زرین‌شهر به میزان ۲۱۶ متر مکعب در ساعت
 • پروژه پنجگانه زیست محیطی بخش آگلومراسیون
 • مشعل‌های سوزانندۀ گازهای اضافی کک و کوره‌بلند
 • تزریق پودرزغال
 • گندله سازی
 • پروژه تولید ریل
 • گوگرد زدایی از چدن مذاب
 • ایستگاه ریخته‌گری شماره ۵
 • کارگاه اکسیژن جدید به ظرفیت h۲۵۰۰۰ Nm۳/ 

از دیگر محصولات ذوب آهن اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .