تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده کویرکاشان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/248:45
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 12ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29012شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
2میلگرد 14ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29014شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
3میلگرد 16ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29016شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
4میلگرد 18ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29018شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
5میلگرد 20ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29020شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
6میلگرد 22ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29022شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
7میلگرد 25ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29025شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
8میلگرد 28ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29028شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
9میلگرد 30 ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29030شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
10میلگرد 32ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29032شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم
11میلگرد 36 ساده A1 فولاد کویر کاشان27,29036شاخه 12 متریA1کارخانهکویر کاشانکیلوگرم


میلگرد ساده کویر کاشان چیست؟

میلگرد ساده کویر کاشان یکی از میلگرد های معتبر و مطرح کشور است که قیمت متنوعی داشته و می‌توان آن را به‌راحتی تهیه کرد. درواقع در این مقاله قصد داریم تا شما عزیزان را با این نوع از کارخانه آشنا کرده تا بتوانید اطلاعات کافی برای خرید آن داشته باشید.

محصولات کارخانه کویر کاشان عبارت‌اند از:

میلگرد ساده کویر کاشان در سایزهای 12تا 50 میلی‌متر، میلگرد کلاف آجدار کویر کاشان در سایز 8 تا 16، میلگرد کلاف ساده کویر کاشان در سایز 5.5 تا 16.5 میلی‌متر می باشد.

قیمت میلگرد ساده کویرکاشان

هرآنچه باید درباره میلگرد ساده بدانید

میلگرد 6.5 ساده درواقع مقاطع فولادی توپر هستند که کاملاً مستحکم و دارای سطح مقطعی دایره‌ شکل می‌باشند. این مقاطع فولادی بر روی سطوح در نوع عاج‌دار و نوعی دیگر به شکل هک هستند تا راحت‌تر و بیشتر به بتن متصل شود. نوع دیگری از این میلگردها کامل سطحی صاف و ساده داشته که به آن‌ها میلگرد ساده نیز می‌گویند.

میلگردها با سطح صاف و بدون نقش آج در صنایع مختلفی از جمله صنایع ساختمان‌سازی کاربرد زیادی دارد. درواقع وظیفه اصلی میلگردهای ساده تقویت و استحکام‌بخشی سازه‌های بتنی بوده و در صنعت و بازار با گرید A 1 و یا عاج و دویست و چهل شناخته خواهند شد. در واقع نام A1 براساس استانداردهای قدیمیGost 2590 به این میلگرد ها داده ‌شده و نام عاج و دویست و چهل در استانداردهای جدید به این نوع میلگرد ساده اختصاص پیدا کرده‌است.

میلگرد کویر کاشان چه ویژگی دارد؟

کارخانه کویر کاشان میلگردهای ساده به‌صورت شاخه و یا کلاف را در بازار عرضه و تولید و عرضه می کند. در واقع نوع کلاف به معنی کلاف های پیچیده شده از میلگرد است که به‌منظور سهولت در جابجایی و حمل‌ونقل به این صورت دسته‌بندی شده‌است. از دیگر انواع میلگرد ساده کویر کاشان به دو نوع ST52 وST37 می‌توان اشاره داشت که تفاوت اصلی آن در نوع آلیاژ فولاد استفاده‌شده در این میلگرد است. میلگرد ساده ST37 در ساختار آلیاژی که دارد بیشتر در سطح کربن استفاده کرده که میزان مقاومت آن نیز زیاد است.

میلگرد ساده تولید شده در کارخانه‌های کویر کاشان در دو نوع صنعتی و ساختمانی تولید می‌شود که تفاوت میلگرد ساده صنعتی کویر کاشان با میلگرد ساده ساختمانی آن نوع کاربری آن است درواقع کیفیت آن یکی می‌باشد. میلگردهای ساختمانی در ساخت‌وساز و میلگرد صنعتی در صنایع مختلف بهره بری خواهد شد.

نگاهی به نحوه عملکرد مجموعه فولاد کویر کاشان

مجموعه فولاد کویر کاشان سهم زیادی از بازار آهن و فولاد کشور دربرگرفته است. درواقع این شرکت بین‌المللی کویر کاشان عمده‌ترین فعالیت‌های زمینه بازرگانی و تجارت فولاد داخلی را برعهده دارد. در این مجموعه انواع میلگردهای فولادی تولید می‌شود که کامل‌ترین سبد میلگرد را عرضه می‌کند و قیمت میلگرد ساده کویر کاشان در مقایسه با سایر میلگردهای تولیدی در رده متوسط و رو به بالا در بازار قرار گرفته که به دلیل بالا بودن کیفیت این میزان از قیمت کاملاً عقلانی و موجه است و از نظر کیفیت بعد از میلگرد A1 ذوب‌آهن اصفهان در رده دوم قرار می‌گیرد. این مجموعه توانست اولین محصول خود را در سال هزار و سیصد و هشتاد و شش روانه بازار کرده و موفقیت بسیار زیادی را نیز دریافت کند. 

وزن میلگرد کویر کاشان عموما چقدر است؟

کارخانه تولید میلگرد کویر کاشان ملزم به رعایت وزن میلگرد در بازه‌های تعریف‌شده توسط استانداردهای ملی ایران است. این مجموعه با کالیبراسیون بالا که طی فرآیند عاج زنی انجام خواهد شد موفق شده تا میلگردهایی را تولید کند که حداقل وزن‌های تعریف‌شده در استانداردها را داشته باشد که این امر موجب به کاهش میزان مصرف میلگرد در پروژه‌ها خواهد بود. این ویژگی برای میلگردهای ساده کویر کاشان یکی از بزرگترین امتیازها محسوب می‌شود و باعث شده تا کارایی و خرید آن افزایش پیدا کند.

مشخصات فنی میلگرد ساده کویر کاشان

به‌طورکلی تمامی میلگردهای تولید شده توسط این مجموعه تولیدی کیفیت بسیار بالا داشته و دارای استحکام خوبی نیز هستند. این میلگرد های ساده در دسته میلگردهای نرم قرار گرفته و خاصیت جوش پذیری بسیار خوبی دارد از دیگر مشخصات آن می‌توان اشاره داشت به حداقل استحکام تسلیم بالایی دویست و چهل نیوتن بر میلی‌متر مربع و حداقل استحکام کششی سیصد و شصت نیوتن بر میلی‌متر مربع. این میلگرد نسبت‌به استحکام کششی و استحکام تسلیم بالایی حدوداً نسبت B1\ 25 را دارد. نسبت تغییر شکل پلاستیکی در زمان گسیخت یکی بیست و پنج درصد است.

آشنایی با نحوه تولید میلگرد ساده کویر کاشان

میلگرد ساده کویر کاشان از فرایند نورد گرم شمش فولادی تولید خواهد شد. در واقع این شمش‌های فولادی در کوره‌هایی که دمای بسیار بالایی دارند گداخته و پخته می‌شوند و بعد از آن برای این‌که در تحت عملیات نورد قرار بگیرند به قفسه‌های نور برده خواهند شد. در این قفسه‌ها غلتک‌های بزرگ و سنگینی وجود دارند که مدام درحال‌چرخش هستند و شمش‌های فولادی را تحت فشار خود قرار داده و باعث کاهش ضخامت افزایش طول آن‌ها می‌شود.

و بعد از آن این شمش‌های فولادی در شکل و ضخامت مورد نظر قرار گرفته و درنهایت میلگردها در ضخامت مورد نیاز تولید می‌شود. طول‌های دوازده‌ متری یه یکی از استانداردهای اصلی تولید آن است. میلگردهای ساده درزمانی که به شکل کلاف تولید شوند علاوه‌بر مراحل بالا باید مرحله حلقه پیچی را نیز داشته باشند.

در این کارخانه علاوه‌ بر استفاده از شمش فولادی برای عبور ماده اولیه تولید میلگرد ساده از بيلت یا ورق‌هایی زده و در کنار ورق‌ها استفاده خواهد شد که در این صورت به میلگرد تولید شده میلگرد ساده کویر کاشان گفته می‌شود که اغلب طول شش متر دارند.

کاربرد میلگرد ساده حرارتی کویر کاشان

یکی از شکل‌های میلگرد ساده که توسط کویر کاشان تولید می‌شود میلگردهای حرارتی است. درواقع میلگردها در دل تیتر تیرچه و بتن استفاده‌شده و برای افزایش استحکام کششی و مقاومت بتن بکار می‌رود این میلگردها در مقابل حرارت به‌خوبی مقاومت نشان داده و اگر سازه در معرض حریق یا آتش‌سوزی قرار بگیرد ساختار سازه حفظ کرده و مانع جمع شدن بتن می‌شود. به‌همین‌منظور سازندگان این تعدادی از میلگردهای صادره عمود بر میلگردهای افقی نصب کرده بتن در برابر جمع شدگی و ترک‌خوردگی مقاومت خود را پیدا کند. این میلگردهای حرارتی معمولاً در محدوده6.6/5 میلی‌متر تولید شده که میزان افت قطر این میلگرد حدوداً پنج میلی‌متر است. مقاومت بسیار بالا و استحکام خوب این میلی‌متر باعث شده تا کاربرد بسیار متنوعی داشته باشد حداقل سقف مقطع اینو می‌گه گرد تا پنج سانتی‌متر است که باید حداکثر با فاصله بیست و پنج سانتی‌متری نصب بشود.

کارخانه کویر کاشان یکی از اصلی‌ترین و بزرگ‌ترین کارخانه‌های تولیدی داخل است که حدوداً ده تا پانزده درصد از نیاز میلگرد کشور را تأمین می‌کند. این کارخانه محصولات باکیفیت و با طول عمر زیاد تولید کرده و قیمت مناسب‌تری نسبت‌به کارخانه‌ها و محصولات مشابه خود دارد. این کارخانه هرساله حدود سیصد و شصت تن میلگرد را روانه بازار می‌کند. کیفیت تولیدی قیمت مناسب، انواع متفاوت باعث می شود تا استفاده از این محصولات توجیه کاملا عقلانی و درستی داشته باشد. میلگرد ساده کویر کاشان بیشترین استفاده را از أنواع دیگر میلگرد ها دارد زیرا میزان جوش پذیری خوبی که از خود نشان داده است سبب شده تا این نوع از میلگرد ها کارایی و کاربرد بسیار متنوع تری از محصولات مشابه خود داشته باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .