تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین


تاریخ به روز رسانی :1403/03/108:44
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 10 ساده A1 نوین متین30,50010شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
2میلگرد 12 ساده A1 نوین متین30,50012شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
3میلگرد 14 ساده A1 نوین متین30,50014شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
4میلگرد 16 ساده A1 نوین متین30,50016شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
5میلگرد 18 ساده A1 نوین متین30,50018شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
6میلگرد 20 ساده A1 نوین متین30,50020شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
7میلگرد 22 ساده A1 نوین متین30,50022شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
8میلگرد 25 ساده A1 نوین متین30,50025شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم
9میلگرد 28 ساده A1 نوین متین30,50028شاخه 12 متریA1کارخانهنورد فولاد نوین متینکیلوگرم


 

معرفی کارخانه نورد نوین متین

میلگرد ساده نورد فولاد نوین متین با توجه به مصارف محصولات این شرکت در خودروسازی و قطعات صنعتی و ماشین سازی و سوله سازی درب و پنجره های آلومینیوم و جک در پل سازی و باندهای فرودگاه مورد استفاده قرار می گیرد. نورد فولاد نوین متین فعالیت خود را در سال 1383 به‌صورت غیر رسمی و با تاسیس شرکت در سال 1390 در تهران با تولید کننده میلگرد ساده تسمه و چهار پهلو صنعتی وارد صنعت کشور گردید.تامین مواد اولیه محصولات با کیفیت برای تولید این شرکت که عمدتا فولاد و آهن الات بوده باعث آشنایی و ارتباطات گسترده این شرکت با فعالان صنعت فولاد گردید و زمینه فعالیت جدیدی را برای مدیران شرکت به وجود آورد. شرکت نورد فولاد متین اولین کارخانه بعد از شرکت ذوب آهن و شرکت فولاد آلیاژی یزد در سال 1385 در تولید میلگرد های ساده شروع به فعالیت کرد. میلگرد نورد نوین متین برای جبران مقاومت کششی پایین بتن در دو نوع ساده و آجدار در پروژه‌های ساختمانی استفاده می‌شوند. میلگرد ساده نوین متین، از نظر نرمی، جوش‌پذیری، ظاهر و قیمت با میلگرد آجدار تفاوت دارند. میلگرد ساده به دو صورت شاخه و کلاف‌دار وجود دارد و بر اساس قطر نام‌گذاری می‌شود. 

این میلگردها به‌عنوان خاموت در سازه‌ها استفاده می‌شود. برای اطلاع از بهترین قیمت میلگرد ساده متین با مشاوران ما در آهن آنیل تماس بگیرید. انواع میلگرد ترانس روغنی، تک‌پولیش، دو پولیش، سنگ‌خورده و پیلینگ در صنایع نورد نوین متین تولید می‌شود. همه کسانی که در زمینه صنعت آهن فعالیت می‌کنند، می‌دانند که نورد نوین متین، سومین شرکت تولیدکننده میلگرد ساده، به‌عنوان یکی از انواع میلگرد است. قیمت میلگرد نوین متین را همین امروز از همکاران ما جویا شوید.

قیمت میلگرد ساده متین

قیمت میلگرد ساده نوین متین به عوامل متنوعی چون جنس، سایز، قطر، وزن و کیفیت آن بستگی دارد. برند تولیدکننده و رشد و نوسانات بازار آهن، عوامل دیگر تعیین‌کننده قیمت این نوع میلگرد است. برای پیش‌بینی قیمت میلگرد نورد نوین متین، باید میزان عرضه و تقاضا، قیمت مواد خام، نوسانات نرخ ارز و هزینه حمل‌ونقل را هم در نظر گرفت. برای اطلاع از قیمت این محصول می‌توانید به جدول اطلاعات کالای زیر مراجعه کنید. استانداردهای تولید فولاد میلگرد ساده در کشورهای مختلف متفاوت است و هر استاندارد، طبقه‌بندی مشخصی برای خواص مکانیکی فولاد دارد. قیمت میلگرد ساده نوین متین از میلگرد آجدار پایین‌تر است. قیمت دقیق این محصول را از کارشناسان واحد میلگرد آهن آنیل بپرسید

خرید و فروش میلگرد ساده نورد نوین متین

میلگرد ساده فولاد نوین متین در اندازه‌های 10 تا 32 میلی‌متر ساخته می‌شود. سایز ۱۰ آن که بیشترین کاربرد را دارد، از سطحی صاف و ساده برخوردار است و نوعی میلگرد نرم به حساب می‌آید. این نوع میلگرد فولادی ساده متین، جوش‌پذیری بالایی دارد و به همین دلیل برای آهنگری، جوشکاری و کارهای صنعتی استفاده می‌شود. برای اطلاع از بهترین قیمت این محصول با مرکزآهن تماس بگیرید. قیمت بهترین میلگرد ساده متین با سایز ۱۰ از جنس فولاد، به خاطر شکل‌پذیری بالای آن از سایر نمونه‌ها بالاتر است. برای اطلاع از قیمت میلگرد امروز همین حالا با ما تماس بگیرید. فروش میلگرد نورد نوین متین به صورت روزانه در سایت آهن آنیل انجام می‌شود.

 شش پر نوین متین

در حال حاضر شرکت نورد فولاد نوین متین به تولید شش پرهای زیر مشغول می باشد

شش پر سایز 5 تا 41 st37

انواع شش پر از سایز 46 تا 120 st37

شش پر از سایز 14 تا 41 نوع ck45

این مقاطع شش گوش یا شش ضلعی بوده و از آلیاژهای مختلفی تشکیل شده است

مسوار نوین متین

مسوارهای تولیدی این مجتمع از سایز 2 تا 8 به صورت کلاف و شاخه می باشد. برای تولید مفتول های مسی ابتدا سطح را از چربی تمیز می کنند. چنانچه پیش از تولید به خوبی تمیز نشود در هنگام عبور از سولفات مس به صورت لکه های سیاه بر روی محصول نمایان می گردد. پیش از خرید این محصول باید آن را به دقت از لحاظ زنگ زدگی بررسی نمایید.

میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش، سنگ خورده و پیلینگ

تولید میلگرد ترانس روغنی و تک پولیش دو پولیش سنگ خورده و پیلینگ در این واحد تولیدی انجام می گیرد. میلگردهای ترانس در ابعاد و انواع مختلف در شرکت نورد نوین متین تولید و روانه بازار مصرف می گردد. لازم به ذکر است که نحوه تولید به صورت ترانس و یا آلیاژسازی شده بایستی بر روی میلگرد تولیدی حک شده باشد. 


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .