تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده نورد فولاد آیین صنعت

تاریخ به روز رسانی :1403/03/318:43
کدشرحقیمت سایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 12ساده A1 آیین صنعت26,68812شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
2میلگرد14ساده A1 آیین صنعت26,68814شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
3میلگرد 16ساده A1 آیین صنعت26,68816شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
4میلگرد 18ساده A1 آیین صنعت26,68818شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
5میلگرد 20ساده A1 آیین صنعت26,68820شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
6میلگرد 22ساده A1 آیین صنعت26,68822شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
7میلگرد 25ساده A1 آیین صنعت26,68825شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
8میلگرد 28ساده A1 آیین صنعت26,68828شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
9میلگرد 30ساده A1 آیین صنعت26,68830شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم
10میلگرد 32ساده A1 آیین صنعت26,68832شاخه 12 متریA1کارخانه آیین صنعتکیلوگرم


میلگرد ساده نورد فولاد آیین صنعت

شرکت میلگرد صنعتی آیین صنعت در زمینه تولید و توزیع میلگرد ساده صنعتی آغاز کرد، درسال 1396 برای هرچه بهتر ارائه دادن خدمات به مشتریان عزیز خود تصمیم به راه اندازی شرکت نورد فولاد آیین صنعت گرفت. فعالیت شرکت نورد فولاد آیین صنعت عبارتند از  :

  • تولیدکننده میلگرد پولیش
  • تولیدکننده میلگرد ترانس روغنی
  • تولیدکننده میلگرد ساده صنعتی از سایز 18 الی 42
  • ارائه قیمتهای بروز محصولات موجود در انبار شرکت نورد فولاد آیین صنعت
  • آمادگی کامل برای همکاری با شرکتها و صادرات موجود در انبار کارخانه به دیگر کشور

تمامی فعالان این میلگرد صنعتی آیین صنعت می‌تواند با مراجعه به آیین‌صنعت از قیمت میلگرد ساده آیین صنعت مطلع شوند همچنین با تماس با همکاران فروش ما در صورت تمایل اقدام به خرید میلگرد ساده نمایند. برای خرید میلگرد مایل به دریافت قیمت به روز انواع میلگرد هستید، حتماٌ با مراجعه به جدول لیست قیمت روز میلگرد صنعتی آیین صنعت، از آخرین تغییرات قیمت میلگرد مطلع خواهید شد. مستقیم میلگرد از کارخانه به مشتریان نهایی توسط این مجموعه، قیمت محصولات آیین‌صنعت نسبت به قیمت‌ موجود در بازار برای مصرف‌کننده بسیار مقرون‌به‌صرفه است.

قیمت میلگرد ساده نورد فولاد آیین صنعت

استانداردهای میلگرد صنعتی آیین صنعت

میلگرد صنعتی آیین صنعت براساس استاندارد قدیم میلگرد A1 و براساس استاندارد جدید میلگرد ۲۴۰ خوانده می‌شود، میلگرد صنعتی آیین صنعت از قطر ۶ تا ۲۰۰ میلی‌متر تولید می‌شود.

برتری میلگرد صنعتی آیین صنعت

کیفیت میلگرد صنعتی آیین صنعت نسبت به سایر محصولات مشابه بالاتر است. این کیفیت در سطح مقطع و سطح رویی قابل تشخیص است. صاف بودن مقاطع که به کیفیت سیستم خط تولید ما بازمی‌گردد، در کیفیت بی‌نظیر این محصولات اثرگذار است. بخشی از میلگرد تولید شده در شرکت میلگرد صنعتی آیین صنعت می‌شوند، میلگرد پولیش و میلگرد ترانس روغنی از محصولات دیگری هستند، در شرکت نورد فولاد آیین صنعت تولید می‌شوند.

میلگرد صنعتی آیین صنعت بسیار حائز اهمیت است زیرا این محصولات به عنوان ماده اولیه در تراشکاری و صنایع تولید ابزارآلات دقیق، ماشین‌آلات کاربرد دارد. بنابراین کیفیت ماده اولیه می‌تواند به صورت مستقیم بر تولیدات این صنایع اثرگذار بگذارد. اگر صاحبان صنایع از میلگرد به عنوان ماده اولیه استفاده کنند، تأکید بسیاری بر یافتن محصول درجه یک و بدون نقص دارد. استفاده از میلگرد بی‌کیفیت می‌تواند کیفیت محصول نهایی آن‌ را به طرز محسوسی تحت‌تأثیر قرار دهد.

میلگرد صنعتی آیین صنعت با کاربرد صنعتی در بازار میلگرد یکی از برترین‌ها شناخته شده است. میلگرد صنعتی آیین صنعت در طول این سال‌ها مورد نیاز بسیاری از صنعتگران بوده است و این همکاری با رضایت، ادامه ‌خواهد داشت.

قیمت میلگرد صنعتی آیین صنعت

قیمت میلگرد صنعتی آیین صنعت در سایت به صورت روزانه اعلام می‌شود، میلگرد صنعتی آیین صنعت تحت تأثیر عوامل گوناگون، متغیر است. این عوامل تابع شرایط سیاسی و اقتصادی کشور و اوضاع اقتصاد جهانی باشند. گاهی تحلیل و پیش‌بینی قیمت فولاد و میلگرد صنعتی آیین صنعت به کاری پیچیده تبدیل می‌شود که فقط کارشناسان می توانند این کار را انجام دهند. برای اطلاع از قیمت میلگرد صنعتی آیین صنعت 10 تا 42 و خرید میلگرد ساده می‌توانید با کارشناسان ما تماس و از آن‌ها به صورت رایگان مشاوره بگیرید. همچنین می‌توانید در بلاگ آیین صنعت در مطلبی با عنوان «عوامل موثر بر بازار میلگرد و سایر آهن‌آلات» درباره عوامل موثر بر قیمت میلگرد ساده بیشتر بخوانید.

تولید میلگرد صنعتی آیین صنعت

تولید میلگرد صنعتی آیین صنعت ، باکیفیت‌ترین میلگرد صنعتی اعم از میلگرد 6.5 ساده با کاربرد و میلگرد ساده CK45 در صنایع مختلف تولید می‌شود. میلگرد صنعتی آیین صنعت در تعریف به محصولات فولادی با مقطع دایره شکل و با طول بالا گفته می‌شود. میلگرد صنعتی آیین صنعت به دو صورت ساده plain bar و آجدار  rebar تولید می‌شود. میلگرد ساده در برابر میلگرد 32 آجدار اینطور نام‌گذاری شده است و سطحی صاف و بدون آج دارد. البته تنها تفاوت این میلگرد با هم در شکل ظاهری و صاف یا آجدار بودن بدنه آن‌ها نیست. کاربرد آنها هم متفاوت است. خصوصیات فیزیکی هر یک هم تحت‌تأثیر کاربردی که دارند، با هم متفاوت است.

کاربرد میلگرد صنعتی آیین صنعت

محصول میلگرد صنعتی آیین صنعت، اغلب کاربرد صنعتی دارد. این صنایع شامل صنعت خودروسازی، ماشین‌آلات کشاورزی، تولید پیچ و لولا، برخی اتصالات، ادوات کشاورزی و غیره است. انتخاب میلگرد صنعتی آیین صنعت برای این صنایع بر اساس وزن میلگرد ساده و سایر ویژگی آن تعیین و خریداری می‌شود. کاربرد میلگرد صنعتی آیین صنعت با سایز پایین در ساخت مفتول مورد استفاده قرار می‌گیرند. وزن میلگرد یکی از عوامل تعیین‌کننده کاربرد آن است. میلگرد صنعتی آیین صنعت گاهی در صنعت ساختمان یا در ساخت خاموت نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند.

مشخصات مکانیکی میلگرد صنعتی آیین صنعت

مقاومت کششی میلگرد صنعتی آیین صنعت، حدودا ۳۶۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع و تسلیم آن نیز ۲۴۰ نیوتن بر میلی‌متر مربع است. از نظر سختی، این نوع میلگرد صنعتی آیین صنعت در رده نرم قرار دارد. ساختار سفت و محکم این میلگرد باعث ایجاد تنش تسلیم بالای ۲۴۰ مگاپاسکال و استحکام کششی ۳۶۰ مگاپاسکال می‌شود و موجب شده است در تمام شرایط آب و هوایی قابلیت استفاده خوبی از خود نشان دهد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .