تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد ساده شمس گل آذین

تاریخ به روز رسانی :1403/03/318:44
کدبرند کارخانهقیمتسایزآنالیزطولحالت واحدمحل بارگیری
1شمس گل آذین26,21035A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
2شمس گل آذین26,21040A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
3شمس گل آذین26,21045A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
4شمس گل آذین26,21050A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
5شمس گل آذین26,21055A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
6شمس گل آذین26,21060A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
7شمس گل آذین26,21065A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
8شمس گل آذین26,21070A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
9شمس گل آذین26,21075A112شاخه سادهکیلوگرمتهران
10شمس گل آذین26,21080A112شاخه سادهکیلوگرمتهران


میلگرد ساده شمس گل آذین یکی از محصولات مجموعه صنعتی فولاد شمس گل آذین می باشد این شرکت  با بهره گیری از دانش فنی متخصصین و پرسنل مجرب ، قابلیت تولید انواع میلگرد صنعتی اعم از آلیاژی و ساده را با بالاترین کیفیت و با ظرفیت سالانه 20000 تن متعهد شده است . 

قیمت میلگرد ساده شمس گل آذین

فولاد شمس گل آذین یکی از تولیدکنندگان میلگرد ساده آلیاژی در کشور ایران است که با استانداردهای صنعتی تولید خود را به اتمام می‌رساند. درواقع یکی از انواع آهن‌آلات که در این کارخانه تولید می‌شود میلگرد ساده شمس گل‌آذین است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این میلگرد با کارخانه ذوب‌آهن رقابت دارد. میلگردهای ساده که بدون عاج نیز خطاب می‌شوند و در ۲ نوع شاخه‌ای و غیره شاخه‌ای در بازار عرضه می‌شوند. این میلگردها به دلیل مقاومت کششی نسبتاً پایین در دسته فولادهای نرم قرار گرفته و در سایزهای ۳۵ تا ۹۰ در فولاد شمس گل‌آذین به فروش می‌رسد.

امروزه مصرف کنندگان از محصولات شمس گل آذین مخصوصا میلگرد 8 ساده بسیار استقبال کرده اند، مشتریان عزیز می توانند خصوصیات سفارشی خود را از قبیل عملیات تابگیری ، پلینگ ، پولیش و برش و جزئیات آنالیز شیمیایی را متناسب با نیاز خود به این سایت درخواست دهند، محصول متناسب با خواست مشتری در کمترین زمان و مناسب ترین قیمت ارائه خواهد شد. مجموعه فولاد شمس از ابتدای فعالیت خود، کاهش هزینه تولید برای مصرف کنندگان با بهره گیری از سفارشی سازی فرآیند ها بر اساس خواست مشتریان بوده است .

میلگرد ساده شمس گل‌آذین چیست؟

بطور کلی می توان گفت میلگرد ساده شمس گل‌آذین به میلگرد هایی گفته می‌شوند که دارای آج نیستند و در پروژه‌های ساختمانی به‌طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند. به‌عبارت‌دیگر میلگردهای ساده در بتن برای اجرای مقاومت کششی پایین بتن استفاده‌شده و قطری که در برگ شناسایی آن ذکر می‌شود قطر اسمی آن‌ها می باشد. بیشتر این میلگردهای ساده دارای برگه شناسنامه هستند تا بتوان به وسیله آن محصول را آنالیز کرد. این میلگردها بر اساس استانداردهای قدیم a1 و براساس استانداردهای جدید ساخته می‌شود. معمولاً میلگردهای ساده از قطر 6 ‌تا ۲۰۰ میلی‌متر در بازار عرضه خواهد شد.

قیمت میلگرد ساده شمس گل‌آذین

برای قیمت‌ روز میلگرد ساده شمس گل‌آذین باید چند مورد را مورد توجه قرار دهیم. درواقع میزان تقاضا و عرضه در بازار می‌تواند در قیمت نهایی میلگرد ساده شمس گل آذین  تاثیر مستقیمی بگذارد. به‌غیر از آن شرایط اقتصادی، سیاسی و بین‌المللی کشور نیز در قیمت نهایی این نوع میلگرد تأثیر مستقیمی دارد. با توجه به میزان نوسانات بازار ارز در داخل کشور باید گفت نمی‌توان قیمت دقیقی را نسبت‌به این محصول ارائه داد اما به‌هرحال برای تعیین قیمت نهایی بهتر است از فروشگاه‌های معتبر یا خود شرکت شمس گل‌آذین استعلام قیمت نهایی را بگیرید.

مجموعه میلگرد ساده شمس گل آذین 

میلگرد ساده شمس گل‌آذین جزو فولادهای نرم بوده و استفاده از آن در ساختمان‌سازی منجر می‌شود تا مقاومت بتن افزایش پیدا کند. این میلگردها بر اساس استاندارد a1 از کارخانه شمس گل‌آذین تولید و به دست مشتری می‌رسد. این محصول از آهن 5sp  تولید شده و قیمت خرید آن براساس شرایط و نوسان بازار ارز متفاوت است. در واقع میلگرد ساده شمس گل‌آذین کاربرد بسیار فراوانی دارد. این محصول به‌عنوان میلگرد دور پیچ در بیشتر اعضای سازه‌ای بتنی آرمه یا ساختمان‌های بتن‌آرمه مورد استفاده قرار می‌گیرد و در بعضی از موارد نیز این نوع میلگرد را به‌عنوان میلگرد حرارتی در ساختمان‌ها استفاده کرده و برای مصارف مانند شفت های صنعتی و نما نیز استفاده می‌شود.

کاربرد میلگرد ساده شمس گل‌آذین

از میلگرد ساده شمس بیشتر در صنایع ساختمان‌سازی استفاده می‌کنند و این میلگرد ساده چون کیفیت بسیار بالایی دارد می‌تواند در ساخت پیچ، میخ، مهره، و ساخت برخی از اتصالات بتنی نیز مورد استفاده قرار گیرد. معمولاً یک‌گره ساده در سایز پائین در ساخت مفتول نیز کمک میلگردهای ساده در ۲ صورت شاخه و کلاف در بازار وجود دارد که در حالت کلاف در سایزهای ۱۲، ۱۰، ۸، ۶، ۵ در حالت شاخه‌ای از سایزهای ۸ تا ۴۰ موجود است. کاربرد میلگردها با توجه به کیفیت مواد اولیه آن‌ها تعیین می‌شود به‌همین دلیل نمی‌توان برای همه میلگردها ۱ کاربرد مد نظر داشت زیرا مواد اولیه که در کارخانه‌ها استفاده می‌شود کیفیت یکسانی ندارد.

از دیگر محصولات شرکت شمس گل آذین می توان به موارد زیر اشاره کرد که عبارتند از: 

میلگرد MO40 شمس گل آذین

یکی از بارز ترین خواص فولاد mo40 یا 1.7225، قابلیت جوشکاری عالی است و اینکه این فولاد به راحتی شکل میگیرد و از فرم پذیری بسیار خوبی برخوردار است، لذا از این فولاد برای کاربردهای صنعتی، تولید ماشین آلات، و چرخ دنده های غول پیکر به طور وسیعی استفاده می شود.

فولاد mo40 نیز مانند فولاد ck45 یک فولاد آلیاژی مولیبدن کروم دار است که به طور گسترده برای ساخت آن دسته از تجهیزات صنعتی که تحت فشار یا ضربه و حرارت بالا قرار دارند،مانند تیر، ستون، بلت، چرخ دنده و موارد دیگر به کار می رود. فولاد MO40 بر اساس استاندارد4140 SAE آمریکا و استاندارد DIN 1.7225 آلمان شناخته می شود . این فولاد جزو آلیاژهای کم کربن دسته بندی می گردد و دارای توان کششی و مقاومت به سختی بسیار بالایی می باشد، و بدلیل اینکه سختی  فولاد mo40 بسیار زیاد است ، در پروژه هایی که مقاومت به سختی و توان کششی مد نظر باشد، حتما از فولاد mo40 استفاده می شود.

با وجودی که حضور کروم به میزان 1% موجب افزایش مقاومت به حرارت میگردد ولی فولادهایی که تنها عنصر آلیاژی آنها کروم می باشد، کمتر مورد استفاده قرار میگیرند. لذا با اضافه نمودن مولیبدن به فولادهای کرومی، مقاومت به ضربه و مقاومت به سایش در دماهای یکسان، نسبت به فولادهای کرومی، افزایش می یابد، زیرا عنصر کروم و مولیبدن برای افزایش مقاومت فولاد در برابر خزش به آن اضافه می شود. همچنین ترکیب مولیبدن با کروم موجب بهبود چقرمگی بخصوص در قطعات ضخیم می شود. به طور کلی، اصلی ترین ویژگی فولادهای کرم _ مولیبدن مقاومت به حرارت تا دمای 500-600 درجه سانتیگراد با حفظ استحکام و مقامت به سایش می باشند.

میلگرد CK45 شمس گل آذین

فولاد CK45 دسته ای از فولاد های غیر آلیاژی و عملیات حرارتی بوده که در استاندارد DIN آلمان با نام 1.1191 نیز شناخته می شود. این فولاد از دسته فولادهای متوسط کربن بوده که دارای ترکیب شیمیایی 0.45 کربن، 0.25 سیلیسیم و 0.65 منگنز می باشد. فولاد ck45 جزو فولاد هایی می باشد که در دمای 700-650 آنیل و در دمای 1100-850 تحت عملیات فورجینگ قرار می گیرند و در شرایط یکنواخت سازی ، کارسرد ، یا آب دهی ، و برگشت دهی شده به کار می رود.

میلگرد ساده صنعتی 5sp شمس گل آذین

میلگرد ساده آرماتور فولادی است که در بتن برای جبران مقاومت کششی پایین بتن استفاده می گردد. قطری که در برگ شناسایی این محصول آورده شده قطر اسمی آن است. اکثر میلگردهای ساده دارای برگ شناسنامه بوده که در آن آنالیز محصول آورده شده است. از موارد مصرف این نوع محصول نیز می توان در صنعت و ساختمان سازی نام برد. لازم به ذکر است جهت جوشکاری میلگرد ساده بایستی شرایط پیش گرم طبق استاندارد ملی ایران ISIRI ۳۱۳۱ رعایت شود.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .