تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار شاهرود

تاریخ به روز رسانی :1403/03/109:15
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد 10 آجدار شاهرود27,34010شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
2میلگرد 12 آجدار شاهرود26,74012شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
3میلگرد 14 آجدار شاهرود25,96014شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
4میلگرد 16 آجدار شاهرود25,96016شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
5میلگرد 18 آجدار شاهرود25,96018شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
6میلگرد 20 آجدار شاهرود25,96020شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم
7میلگرد 22 آجدار شاهرود26,04022شاخه 12 متریA3کارخانهشاهرودکیلوگرم


کارخانه میلگرد آجدار شاهرود

قدمت کارخانه شاهرود به ۲۰ سال می رسد. این کارخانه که در نزدیکی دامغان تولید شده ابزار آلات فولادی بسیاری را تولید می‌کند. از تولیدات اصلی این کارخانه می توان به مصنوعات فلزی فولادی، غیرفلزی،  فرآورده های شیمیایی، معدنی ، مواد اولیه کارخانه ها، تولید قطعات ماشین و میلگرد اشاره کرد. لازم به ذکر است که این کارخانه ۲۰۰ هزار تن مواد را در سال تولید کرده و با گستردگی بالا بعضی از ابزار آلات را به کشورهای همسایه صادر می کند.

مجموعه میلگرد آجدار شاهرود

کارخانه فولاد شاهرود میلگرد ها را در سایز کمتر از ۸ میلیمتر تولید نمی کند و میلگرد های تولیدی در این کارخانه در دو نوع A2 و A3 با سایزهای ۱۰ تا ۳۲ میلیمتر میباشند.

میلگرد آجدار شاهرود A2

ویژگی بارز این میلگرد ۳۴۰ می باشد شکل این میلگردها به صورت مارپیچ بوده و در مقایسه با سایر میلگردها نرم تر است.

میلگرد شاهرود A3

میلگرد A3  آج ۴۰۰ داشته و مانند عدد ۷ می باشند این میلگردها که از میلگردهای A2 سخت تر و شکننده تر بوده و برای عملیات ساختمانی و دیگر کارهای صنعتی مناسب هستند.

میلگرد آجدار شاهرود چیست؟

میلگرد از دو بخش تشکیل شده یک قسمت میله و قسمت دیگر قسمت استوانه ای. میلگرد انواع مختلفی دارد میلگرد ساده، میلگرد آجدار، میلگرد کلاف ساده و میلگرد کلاف آجدار میلگردهای آجدار همانطور که از نامشان پیداست میلگردهایی هستند که دارای آج می باشند این میلگردها که در مصارف ساختمانی و صنایع دیگر کاربرد داشته پروسه عظیمی را برای تولید طی می‌کنند. ابتدا باید شمش های فولادی به وسیله جرثقیل به کوره منتقل بشوند در آنجا تحت حرارت ۱۲۰۰ درجه سانتی‌گراد گرما داده شده به طوریکه فولاد بعد از خروج با آب اکسیژن زدایی شود پس از آن وارد ۱۸ استند افقی و عمودی گردیده اکنون باید به دمای محیط برسد بعد از آن به طول های مورد نظر برش داده شده و نهایتاً در بسته بندی ها قرار می گیرد. لازم به ذکر است که محصول خروجی از کوره می‌تواند با آب توسط سیستم ترمکس سریعتر خنک شود .

وزن میلگرد آجدار شاهرود

میلگرد آجدار شاهرود ۱۰ میلیمتر ۷۲ کیلوگرم، ۱۲ میلیمتر ۱۱ کیلوگرم، ۱۴ میلی متر ۱۵ کیلوگرم، ۱۶ میلیمتر ۲۰ کیلوگرم،۱۸ میلی متر ۲۵ کیلوگرم، ۲۰ میلیمتر ۳۰ کیلوگرم و ۲۲ میلیمتر ۳۷ کیلوگرم در بازار عرضه می شوند.

کاربرد میلگرد آجدار شاهرود

میلگرد آرماتور فولادی بوده و برای ایجاد مقاومت در بتن استفاده می شود میلگرد ها استاندارد های متفاوتی دارند و در هر استاندارد خاص خود طبقه بندی می شوند میلگردها در صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی به کار برده می‌شوند. بعد از آن که ساختمان سازی پیشرفت چندانی کرد تقاضا برای تولید میلگرد نیز افزایش پیدا کرد. کارخانه‌های زیادی در این زمینه تولید شدند که از آنها به کارخانه میلگرد آجدار شاهرود می توان اشاره کرد.

قیمت میلگرد آجدار شاهرود

قیمت میلگرد آجدار 16 شاهرود بستگی به مواد سازنده آن دارد و همچنین کارخانه تولیدی بنا به مواد به کار برده و نیروی کار قیمتی را تخمین می زند از آنجا که قیمت مواد اولیه مانند سنگ آهن متغیر است قیمت ثابتی برای میلگردهای آجدار نمی‌توان تعریف کرد. اما شما می توانید با مراجعه به سایت آهن آنیل ۲۴ ساعته از قیمت روز مطلع شوید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .