تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار حسن رود

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:00
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار 8 حسن رود27,7208شاخه 12 متریA2کارخانهحسن رودکیلوگرم
2میلگرد آجدار 10 حسن رود27,54010شاخه 12 متریA2کارخانهحسن رودکیلوگرم
3میلگرد آجدار 12 حسن رود27,20012شاخه 12 متریA2کارخانهحسن رودکیلوگرم
4میلگرد آجدار 14 حسن رود26,63014شاخه 12 متریA3کارخانهحسن رودکیلوگرم
5میلگرد آجدار 16 حسن رود26,63016شاخه 12 متریA3کارخانهحسن رودکیلوگرم
6میلگرد آجدار 18 حسن رود26,63018شاخه 12 متریA3کارخانهحسن رودکیلوگرم


کارخانه میلگرد آجدار حسن رود

یکی از موفق ترین کارخانه ها در زمینه ی تولید و پخش میلگرد در شکل و اندازه های مختلف است. این کارخانه تقریبا از سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت کرده است و در حال حاضر میزان و ظرفیت تولید این کارخانه به ۲۰۰ هزار تن در سال می رسد. این کارخانه با چند صد نفر و متراژ چند هزار متری که دارد پاسخ گوی نیاز خیلی از افراد است . این کارخانه در جاده ی رشت _ انزلی  می باشد  و باید خدمتتان عرض کنیم که تمام اطلاعات مربوط به این میلگرد ها در سایت آهن آنیل به روز رسانی می شود و شما می توانید اطلاعات مختلفی مثل موارد زیر را از سایت دریافت کنید.

  • عنوان محصول
  • کد محصول
  • نوع میلگرد آجدار
  • شرکت تولید کننده
  • حالت میلگرد
  • واحد فروش
  • و محل بارگیری

البته دیگر اطلاعاتی مثل وزن میلگرد آجدار حسن رود را نیز می توانید از کارشناس های ما جویا شوید. در بخش های بعد بیش تر در رابطه با میلگرد آجدار حسن رود با یک دیگر صحبت می کنیم.

کاربرد میلگرد آجدار حسن رود

شایان ذکر است که کاربرد تمام میلگرد ها در ساخت و ساز این است که امنیت و مقاومت کار را بالا می برند. میلگرد ها به چند شکل ساده و آجدار تولید می شوند نمونه های آجدار مقاومت بیش تری دارند زیرا آن آج های بر روی میلگرد اصطکاک کار را بالا تر می برد و باعث می شود که بتن با میلگرد بهتر ترکیب شود و بعد از آن دیگر سازه ی مورد نظر به راحتی خراب نشود.  میلگرد هایی که این کارخانه تولید می کنند در سایز های مختلفی مثل ۸ تا ۲۰ هستند. میلگرد آجدار  A2  و A3  تولید می شوند و همان گونه که می دانید این نوع میلگرد جز میلگرد های نیمه سخت به حساب می آیند.

قیمت میلگرد آجدار حسن رود

اگر بخواهیم در یک جمله بگوئیم که میلگرد آجدار حسن رود چیست باید بگوئیم که این میلگرد ها به طولانی کردن عمر ساختمان کمک می کند. اما در رابطه با قیمت روز میلگرد آجدار حسن رود باید این نکته را اضافه کنیم که عزیزانی که در شمال کشور هستند می توانند با خرید از این کارخانه هزینه ی کم تری را متحمل شوند. اما به طور کلی شما می توانید قیمت به روز شده را در سایت مشاهده کنید و این قیمت ها هر روز آپدیت می شوند. باید این نکته را نیز متذکر شویم که قیمت میلگرد از چندین عامل در کنار یک دیگر تاثیر می پذیرد.  اگر می خواهید قیمت روز میلگرد آجدار حسن رود را بفهمید باید طول،  ضخامت و نوع میلگرد مد نظر خود را مشخص کنید و سپس آن را با ویژگی های مورد نظر در سایت پیدا کنید و در صورت تمایل آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن بدون این که وقت و انرژی خود را از دست داده باشید میلگرد های خود را در محل دلخواه خود تحویل بگیرید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .