تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن میلگرد

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به میلگرد را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن میلگرد روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت میلگرد آجدار حدید سیرجان

تاریخ به روز رسانی :1403/03/319:11
کدشرحقیمتسایزحالتاستانداردمحل بارگیریبرندواحد
1میلگرد آجدار حدید سیرجان 827,7258شاخه 12 متریA2کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
2میلگرد آجدار حدید سیرجان 10تماس10شاخه 12 متریA2کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
3میلگرد آجدار حدید سیرجان 1227,54512شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
4میلگرد آجدار حدید سیرجان 1427,00014شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
5میلگرد آجدار حدید سیرجان 1627,00016شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
6میلگرد آجدار حدید سیرجان 1827,00018شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
7میلگرد آجدار حدید سیرجان 2027,00020شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم
8میلگرد آجدار حدید سیرجان 2227,00022شاخه 12 متریA3کارخانهحدید سیرجانکیلوگرم


اگر مایل هستید بیش تر در رابطه با میلگرد آجدار حدید سیرجان  بدانید ما را در این مقاله همراهی کنید. لازم به ذکر است که کارخانه میلگرد حدید سیرجان در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را شروع کرد.‌ این کارخانه در کیلومتر ۷ دزفول است. شاید سال های اول این کارخانه در یک محیط کوچک و با افراد کمی شروع به فعالیت کرد اما اکنون بالغ بر ۵۰۰ نفر در کارخانه ی ۴۰ هزار متر مربعی آن مشغول به کار هستند. اگر بخواهیم بگوئیم که میلگرد آجدار حدید سیرجان چیست و یا این که کاربرد میلگرد آجدار حدید سیرجان  باید خدمتتان عرض کنیم که شما با کمک این میلگرد ها استحکام و مقاومت سازه ی خود را بالا می برید.  به طور کلی کارخانه سیرجان در دو فاز فعالیت دارد.

میلگرد ها به شکل ساده، آجدار ، A1, A2, A3  در سایز ۸ تا ۲۵ میل و طبق استاندارد ها تهیه می شوند.

مجموعه میلگرد آجدار حدید سیرجان

اگر مایل باشید بدانید که میلگرد آجدار چگونه تولید می شود باید خدمتتان عرض کنیم که کارخانه حدید سیرجان، فولاد را به صورت شمش خریداری می کند و کنترل کیفیت آن را به واحد کیفیت می سپارد. چنان چه واحد کیفیت تایید نهایی را انجام داد، فولاد مورد نظر به کوره می رود و بعد از مدت مشخص از کوره خارج می شود و در نهایت آج می خورد. بعد از آج گذاری بسته بندی و کولینگ می شوند و مدتی باید صبر کنند تا محصول خنک شود و در آخر بسته بندی نهایی شود و به انبار منتقل شود.

قیمت میلگرد آجدار حدید سیرجان

خب مسئله ای که به اندازه ی کیفیت کار مهم است قیمت کار است. خیلی از کاربران از ما در رابطه با قیمت روز میلگرد آجدار حدید سیرجان  سوال می پرسند به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم در این بخش به قیمت این میلگرد ها بپردازیم.  شایان ذکر است که قیمت میلگرد آجدار به چندین المان بستگی دارد‌ ضخامت و طول میلگرد از مجموعه عوامل موثر در قیمت هستند. وزن میلگرد آجدار حدید سیرجان نیز در قیمت نهایی محصول بسیار تاثیر گذار است. ما برای راحت شدن کار کاربران هر روز قیمت روز میلگرد آجدار را در شکل های مختلف در سایت آهن آنیل قرار می دهیم تا شما با یک حرکت کوچک قیمت به روز میلگرد آجدار را مشاهده کنید و اطلاعات مربوط به آن را نیز چک کنید.

خرید میلگرد آجدار حدید سیرجان

قطعا می دانید که این روز ها خرید و فروش ها شکل تازه ای به خود گرفته اند و شما علاوه بر خرید حضوری می توانید اینترنتی نیز خرید خود را ثبت کنید. علاوه بر این می توانید به شکل سابق نیز و به شکل حضوری به محل مورد نظر بروید و هر چه قدری که می خواهید در طول و ضخامت دلخواه میلگرد خود را بخرید. تعلل را کنار بگذارید و همین حالا نسبت به خرید میلگرد آجدار حدید سیرجان اقدام کنید.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .