تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل زد ضخامت 3

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:06
کدشرحقیمتارتفاعضخامتطولواحدمحل بارگیری
1پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر38,8001837کیلوگرمکارخانه اصفهان
2پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر38,8001836کیلوگرمکارخانه اصفهان
3پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر38,8001835کیلوگرمکارخانه اصفهان
4پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر39,0002037کیلوگرمکارخانه اصفهان
5پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر39,0002036کیلوگرمکارخانه اصفهان
6پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر39,0002035کیلوگرمکارخانه اصفهان
7پروفیل زد ارتفاع 22 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر39,1002237کیلوگرمکارخانه اصفهان
8پروفیل زد ارتفاع 22 سانتی متر ضخامت 3 میلیمتر39,1002236کیلوگرمکارخانه اصفهان


پروفیل زد ضخامت 3 چیست؟

پروفیل های فولادی یکی از تجهیزات بسیار کاربردی و پر استفاده در دنیای صنعت می باشند و از آن ها در زمینه های مختلفی به طور گسترده استفاده می شود. به همین دلیل هم این پروفیل ها را اغلب در انواع مختلف و اشکال گوناگونی تولید می کنند که هر کدام از آن ها دارای ابعاد متفاوتی بوده و تحت استاندارد های گوناگونی هم تولید می شوند. دلیل این تولیدات متنوع و گسترده در پروفیل ها هم دستیابی به بیش ترین کارایی در مورد آن ها می باشد تا بتوان از مزایای آن ها هر چه بیش تر و با کیفیت بالا تری بهره مند گشت. یکی از معروف ترین و پر کاربرد ترین انواع پروفیل های فولادی، پروفیل زد می باشد که از آن به طور بسیار گسترده ای در زمینه های مختلف استفاده می شود. بیش ترین و رایج ترین کاربرد این قبیل از پروفیل ها به طور عمده در ساخت و ساز مکان هایی همچئن سالن های ورزشی، سوله ها و پارکینگ ها می باشد. پروفیل های زد همانند سایر انواع پروفیل های فولادی از ویژگی های کاربردی و منحصر به فرد زیادی برخوردار می باشند و همین عامل باعث شده است تا از آن ها در تهیه و ساخت سازه های صنعتی و سازه های ساختمانی به طور گسترده مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت پروفیل زد ضخامت 3

پروفیل های زد در حقیقت نوعی از پروفیل های باز به شمار می روند که شکل هندسی این گونه پروفیل ها مشابه حرف Z در زبان انگلیسی بوده و به همین دلیل هم پروفیل زد نامیده می شوند. این دسته از پروفیل ها در واقع از خم شدن و سپس برش ورق ها فولادی به دست می ایند. قیمت تمام شده برای خرید این نوع از پروفیل ها به ویژگی ها و مشخصه های معینی از این پروفیل ها بستگی دارد که از جمله آن ها می توان به ارتفاع پروفیل ها، طول آن ها و ضخامت پروفیل های تولید شده اشاره نمود که تمامی آن ها بر قیمت روز پروفیل زد ضخامت 3 تاثیر خواهند گذاشت.

کاربرد پروفیل زد ضخامت 3

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، پروفیل های زد دارای کاربرد های گسترده و متنوعی در صنعت می باشند که بیش ترین کاربرد آن ها در زمینه ساخت اسکلت فلزی، ساخت سوله، ساخت پارکینگ و برقراری اتصال میان سازه های دیگر می باشد. علاوه بر این ها از پروفیل های زد همچنین در ساخت انواع کشتی ها، سقف های شیب دار، پوشش سقف سالن های بزرگ و ایستگاه های سوخت گیری استفاده می شود. به این دلیل که پروفیل های زد از نظر اقتصادی گزینه های به صرفه ای به شمار می روند، از این رو آن ها معمولا در انواع مختلفی تولید شده و به بازار عرضه می شوند.

وزن پروفیل زد ضخامت 3

ابعاد استاندارد پروفیل های زد ضخامتی بین 2.5 تا 3.5 میلی متر داشته و بیش تر آن ها در اندازه های Z16 ، Z18 ، Z20 و Z22 در بازار یافت می شوند. در کشور ایران این دسته از پروفیل ها را تحت استاندارد های ملی با شماره 3694 و استاندارد ساخت با ورق های فولادی گرم نور دیده و همچنین استاندارد شماره 5722 که استاندارد مربوط به ورق های سرد نور دیده می باشد به تولید می رسند. کلیه محصولاتی که تحت استاندارد های مذکور تولید می شوند از کیفیت های خوب و قابل قبولی برخوردار می باشند.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .