تمامی قیمت ها ، بدون احتساب 9% ارزش افزوده می باشد.

جدول وزن پروفیل

تمامی مشخصات و جداول مربوطه به انواع پروفیل را در این لینک می توانید مشاهده کنید . 

برای مشاهده جدول جامع وزن پروفیل روی دکمه زیر کلیک کنید .

قیمت پروفیل زد ضخامت 2

تاریخ به روز رسانی :1403/04/029:04
کدشرحقیمتارتفاعضخامتطولواحدمحل بارگیری
1پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6001826کیلوگرمکارخانه اصفهان
2پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6001825کیلوگرمکارخانه اصفهان
3پروفیل زد ارتفاع 18 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6001827کیلوگرمکارخانه اصفهان
4پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6002027کیلوگرمکارخانه اصفهان
5پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6002025کیلوگرمکارخانه اصفهان
6پروفیل زد ارتفاع 20 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6002026کیلوگرمکارخانه اصفهان
7پروفیل زد ارتفاع 22 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6002226کیلوگرمکارخانه اصفهان
8پروفیل زد ارتفاع 22 سانتی متر ضخامت 2 میلیمتر38,6002227کیلوگرمکارخانه اصفهان


پروفیل ها را می توان یکی از اصلی ترین مقاطع در فرایند ساختمان سازی محسوب کرد که از آن ها نمونه های مختلفی تولید شده و در بازار موجود می باشد. به طور کلی پروفیل های موجود در بازار شامل انواع پروفیل های باز و بسته می باشند. پروفیل های زد جز دسته پروفیل های باز طبقه بندی می شوند و در واقع مقطع آن ها به صورت یک شکل هندسی بسته نمی باشد و مانند ناودانی، نبشی، سپری، پروفیل فرانسوی و سایر سازه های مشابه از یک سطح مقطع باز برخوردار می باشند.

قیمت پروفیل زد ضخامت 2

پروفیل های زد همانند سایر محصولات فولادی به کار رفته در ساختمان سازی از طریق شکل دادن به انواع ورق ها تولید می شوند. گاهی هم ممکن است این پروفیل ها را با استفاده از ورق سیاه با ضخامت کم تولید کرده و سپس آن ها را در کارکاه های گالوانیزه گرم شده پوشش دهند. بعضی اوقات هم پروفیل های زد را به کمک ورق های گالوانیزه و با بهره گیری از دستگاه های قالب تولید می نمایند.

در هر حال نکات مربوط به استاندارد های رعایت شده در مورد نحوه تولید این دسته از پروفیل ها مانند سایر محصولات فولادی می باشد که از آن ها در پروژه های ساختمانی استفاده شده و همه آن ها هم از استاندارد های ذکر شده در جدول اشتال پیروی می کنند. پروفیل های زد به طور کلی بر اساس استاندارد آهن از ورق گرم نورد دیده مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره 3694 و یا ورق روغنی نوردیده بنا بر استاندارد ملی ایران به شماره 5722 تهیه شده و سپس به صورت سرد شکل داده می شوند. جهت مشاهده قیمت روز پروفیل زد ضخامت 2 با کارشناسان ما در آهن آنیل تماس بگیرید.

کاربرد پروفیل زد ضخامت 2

همان طور که پیش از این نیز به آن اشاره کردیم، پروفی های زد کاربرد های گسترده و متنوعی در صنایع مختلف دارند و از آن ها در امور مختلفی استفاده می شود. از اصلی ترین موارد کاربرد و استفاده پروفیل های زد می توان به استفاده از آن ها در ساخت پوشش سقف سالن های بزرگ و در مساحت بالا، پوشش سقف کارگاه ها، ایستگاه های سوخت گیری، سالن های ورزشی، پوشش سقف سوله ها و یا انبار ها، ایستگاه های اتوبوس، انواع ترن ها و سایر کاربرد های صنعتی دیگر اشاره نمود.

پیمانکاران ساختمان ها و مهندسان می توانند با استفاده از قیمت پروفیل زد و همچنین وزن آن ها، برآورد های مهندسی و اقتصادی از پروفیل های زد مورد نظر خود داشته باشند.علاوه بر مواردی که به آن ها اشاره کردیم، از پروفیل های زد همچنین می توان در ساخت حصار، ساپورت، تقویت، چهار چوب و سایر موارد مشابه نیز بهره برد.

وزن پروفیل زد ضخامت 2

پروفیل های زد که به صورت رایج در بازار کشور ایران وجود داشته و مورد استفاده قرار می گیرند اکثرا تنها به یک شکل تولید شده و در ساخت آن ها هم از یک استاندارد بهره برده می شود. آن چه که این گروه از پروفیل ها را متفاوت کرده و در واقع به انواع مختلف آن ها تنوع می بخشد، تفاوت در سایز پروفیل های زد عرضه شده به بازار می باشد که به طور عمده در مشخصات ظاهری با یکدیگر تفاوت هایی دارند. به همین دلیل هم عامل مهمی که در قیمت تمام شده برای تهیه پروفیل های زد تاثیر دارد، ضخامت ورق های خام به کار رفته در فرایند تولید پروفیل زد می باشد.


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به گروه صنعتی آنیل می باشد .